Lista zajęć Iwona Jurkiewicz Ceramika - Dzieci
Opis
Zajęcia ceramiczne dedykowane dla najmłodszych mają przede wszystkim zainteresować i otworzyć młodego uczestnika na pracę z gliną, dzięki której nabędą samodzielności i manualności w palcach. Wyrabianie i modelowanie w glinie jest też świetną okazją do wspólnej zabawy z rówieśnikami, a poznane metody i techniki ceramiczne pozwolą na stworzenie niepowtarzalnego dzieła.
O prowadzącej:
Iwona Jurkiewicz ur. w 1983 r. w Zamościu. W 2003r. ukończyła Liceum Sztuk Plastycznych im.Bernarda Morando w Zamościu ze specjalności formy użytkowe, specjalizacja ceramika artystyczna. Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku na Wydziale Rzeźby. Dyplom w 2009 roku ze specjalnością ceramika artystyczna. Na co dzień tworzy, realizuje własne pomysły. Brała udział w wielu wystawach i plenerach w Polsce i za granicą.
Zgodnie z regulaminem, zapisy na zajęcia wykonujemy od 11.09.23 wyłącznie poprzez portal: strefazajec.pl Po wybraniu Gdańskiego Archipelagu Kultury na stronie jako organizatora, wyświetlą się wszystkie nasze zajęcia. Opłaty za zajęcia należy uiszczać poprzez płatności online w portalu strefazajec.pl lub gotówką/kartą w recepcji GAK Stacja Orunia.
Zajęcia 1 raz w tygodniu.
Odpłatność: 60 zl/ miesiąc.
Instruktor
Lekcje
# | Data | Czas trwania | Grupa | Miejsce |
---|---|---|---|---|
1 |
wt, 17:00 03.10.2023 |
1 godz. | Dzieci - 6-11 lat |
Gdańsk, Stacja Orunia |
2 |
wt, 17:00 03.10.2023 |
1 godz. |
Gdańsk, Stacja Orunia |
|
3 |
wt, 17:00 03.10.2023 |
1 godz. | Ceramika (6-11lat) |
Gdańsk, Stacja Orunia |
4 |
wt, 17:00 03.10.2023 |
1 godz. |
Gdańsk, Stacja Orunia |
|
5 |
wt, 17:00 03.10.2023 |
1 godz. |
Gdańsk, Stacja Orunia |
|
6 |
wt, 17:00 03.10.2023 |
1 godz. |
Gdańsk, Stacja Orunia |
|
7 |
wt, 17:00 03.10.2023 |
1 godz. |
Gdańsk, Stacja Orunia |
|
8 |
wt, 17:00 03.10.2023 |
1 godz. |
Gdańsk, Stacja Orunia |
|
9 |
wt, 17:00 03.10.2023 |
1 godz. |
Gdańsk, Stacja Orunia |
|
10 |
wt, 17:00 03.10.2023 |
1 godz. | Ceramika (6-11lat) |
Gdańsk, Stacja Orunia |
11 |
wt, 17:00 03.10.2023 |
1 godz. | Ceramika (6-11lat) |
Gdańsk, Stacja Orunia |
12 |
wt, 17:00 03.10.2023 |
1 godz. | Ceramika (6-11lat) |
Gdańsk, Stacja Orunia |
13 |
wt, 17:00 03.10.2023 |
1 godz. | Ceramika (6-11lat) |
Gdańsk, Stacja Orunia |
14 |
wt, 16:00 10.10.2023 |
1 godz. | Ceramika (6-11lat) |
Gdańsk, Stacja Orunia |
15 |
wt, 16:00 10.10.2023 |
1 godz. |
Gdańsk, Stacja Orunia |
|
16 |
wt, 17:00 10.10.2023 |
1 godz. | Dzieci - 6-11 lat |
Gdańsk, Stacja Orunia |
17 |
wt, 17:00 10.10.2023 |
1 godz. |
Gdańsk, Stacja Orunia |
|
18 |
wt, 17:00 10.10.2023 |
1 godz. | Ceramika (6-11lat) |
Gdańsk, Stacja Orunia |
19 |
wt, 17:00 10.10.2023 |
1 godz. |
Gdańsk, Stacja Orunia |
|
20 |
wt, 17:00 10.10.2023 |
1 godz. |
Gdańsk, Stacja Orunia |
|
21 |
wt, 17:00 10.10.2023 |
1 godz. 15 min. | Dzieci - 6-11 lat |
Gdańsk, Stacja Orunia |
22 |
wt, 17:00 10.10.2023 |
1 godz. |
Gdańsk, Stacja Orunia |
|
23 |
wt, 17:00 10.10.2023 |
1 godz. |
Gdańsk, Stacja Orunia |
|
24 |
wt, 17:00 10.10.2023 |
1 godz. | Ceramika (6-11lat) |
Gdańsk, Stacja Orunia |
25 |
wt, 18:15 10.10.2023 |
1 godz. 45 min. | Ceramika dla Młodzież 12-18 lat ) |
Gdańsk, Stacja Orunia |
26 |
wt, 16:00 17.10.2023 |
1 godz. | Ceramika (6-11lat) |
Gdańsk, Stacja Orunia |
27 |
wt, 17:00 17.10.2023 |
1 godz. | Dzieci - 6-11 lat |
Gdańsk, Stacja Orunia |
28 |
wt, 17:00 17.10.2023 |
1 godz. |
Gdańsk, Stacja Orunia |
|
29 |
wt, 17:00 17.10.2023 |
1 godz. | Ceramika (6-11lat) |
Gdańsk, Stacja Orunia |
30 |
wt, 17:00 17.10.2023 |
1 godz. |
Gdańsk, Stacja Orunia |
|
31 |
wt, 17:00 17.10.2023 |
1 godz. |
Gdańsk, Stacja Orunia |
|
32 |
wt, 17:00 17.10.2023 |
1 godz. 15 min. | Dzieci - 6-11 lat |
Gdańsk, Stacja Orunia |
33 |
wt, 17:00 17.10.2023 |
1 godz. |
Gdańsk, Stacja Orunia |
|
34 |
wt, 17:00 17.10.2023 |
1 godz. |
Gdańsk, Stacja Orunia |
|
35 |
wt, 17:00 17.10.2023 |
1 godz. | Ceramika (6-11lat) |
Gdańsk, Stacja Orunia |
36 |
wt, 18:15 17.10.2023 |
1 godz. 45 min. | Ceramika dla Młodzież 12-18 lat ) |
Gdańsk, Stacja Orunia |
37 |
wt, 16:00 24.10.2023 |
1 godz. | Ceramika (6-11lat) |
Gdańsk, Stacja Orunia |
38 |
wt, 17:00 24.10.2023 |
1 godz. | Dzieci - 6-11 lat |
Gdańsk, Stacja Orunia |
39 |
wt, 17:00 24.10.2023 |
1 godz. |
Gdańsk, Stacja Orunia |
|
40 |
wt, 17:00 24.10.2023 |
1 godz. | Ceramika (6-11lat) |
Gdańsk, Stacja Orunia |
41 |
wt, 17:00 24.10.2023 |
1 godz. |
Gdańsk, Stacja Orunia |
|
42 |
wt, 17:00 24.10.2023 |
1 godz. |
Gdańsk, Stacja Orunia |
|
43 |
wt, 17:00 24.10.2023 |
1 godz. 15 min. | Dzieci - 6-11 lat |
Gdańsk, Stacja Orunia |
44 |
wt, 17:00 24.10.2023 |
1 godz. |
Gdańsk, Stacja Orunia |
|
45 |
wt, 17:00 24.10.2023 |
1 godz. |
Gdańsk, Stacja Orunia |
|
46 |
wt, 17:00 24.10.2023 |
1 godz. | Ceramika (6-11lat) |
Gdańsk, Stacja Orunia |
47 |
wt, 18:15 24.10.2023 |
1 godz. 45 min. | Ceramika dla Młodzież 12-18 lat ) |
Gdańsk, Stacja Orunia |
48 |
wt, 16:00 31.10.2023 |
1 godz. | Ceramika (6-11lat) |
Gdańsk, Stacja Orunia |
49 |
wt, 17:00 31.10.2023 |
1 godz. | Ceramika (6-11lat) |
Gdańsk, Stacja Orunia |
50 |
wt, 17:00 31.10.2023 |
1 godz. |
Gdańsk, Stacja Orunia |
|
51 |
wt, 17:00 31.10.2023 |
1 godz. 15 min. | Dzieci - 6-11 lat |
Gdańsk, Stacja Orunia |
52 |
wt, 17:00 31.10.2023 |
1 godz. |
Gdańsk, Stacja Orunia |
|
53 |
wt, 17:00 31.10.2023 |
1 godz. |
Gdańsk, Stacja Orunia |
|
54 |
wt, 17:00 31.10.2023 |
1 godz. | Ceramika (6-11lat) |
Gdańsk, Stacja Orunia |
55 |
wt, 18:15 31.10.2023 |
1 godz. 45 min. | Ceramika dla Młodzież 12-18 lat ) |
Gdańsk, Stacja Orunia |
56 |
wt, 16:00 07.11.2023 |
1 godz. | Ceramika (6-11lat) |
Gdańsk, Stacja Orunia |
57 |
wt, 17:00 07.11.2023 |
1 godz. | Ceramika (6-11lat) |
Gdańsk, Stacja Orunia |
58 |
wt, 17:00 07.11.2023 |
1 godz. |
Gdańsk, Stacja Orunia |
|
59 |
wt, 17:00 07.11.2023 |
1 godz. 15 min. | Dzieci - 6-11 lat |
Gdańsk, Stacja Orunia |
60 |
wt, 17:00 07.11.2023 |
1 godz. |
Gdańsk, Stacja Orunia |
|
61 |
wt, 17:00 07.11.2023 |
1 godz. |
Gdańsk, Stacja Orunia |
|
62 |
wt, 17:00 07.11.2023 |
1 godz. | Ceramika (6-11lat) |
Gdańsk, Stacja Orunia |
63 |
wt, 18:15 07.11.2023 |
1 godz. 45 min. | Ceramika dla Młodzież 12-18 lat ) |
Gdańsk, Stacja Orunia |
64 |
wt, 16:00 14.11.2023 |
1 godz. | Ceramika (6-11lat) |
Gdańsk, Stacja Orunia |
65 |
wt, 17:00 14.11.2023 |
1 godz. | Ceramika (6-11lat) |
Gdańsk, Stacja Orunia |
66 |
wt, 17:00 14.11.2023 |
1 godz. |
Gdańsk, Stacja Orunia |
|
67 |
wt, 17:00 14.11.2023 |
1 godz. 15 min. | Dzieci - 6-11 lat |
Gdańsk, Stacja Orunia |
68 |
wt, 17:00 14.11.2023 |
1 godz. |
Gdańsk, Stacja Orunia |
|
69 |
wt, 17:00 14.11.2023 |
1 godz. |
Gdańsk, Stacja Orunia |
|
70 |
wt, 17:00 14.11.2023 |
1 godz. | Ceramika (6-11lat) |
Gdańsk, Stacja Orunia |
71 |
wt, 18:15 14.11.2023 |
1 godz. 45 min. | Ceramika dla Młodzież 12-18 lat ) |
Gdańsk, Stacja Orunia |
72 |
wt, 16:00 21.11.2023 |
1 godz. | Ceramika (6-11lat) |
Gdańsk, Stacja Orunia |
73 |
wt, 17:00 21.11.2023 |
1 godz. | Ceramika (6-11lat) |
Gdańsk, Stacja Orunia |
74 |
wt, 17:00 21.11.2023 |
1 godz. |
Gdańsk, Stacja Orunia |
|
75 |
wt, 17:00 21.11.2023 |
1 godz. 15 min. | Dzieci - 6-11 lat |
Gdańsk, Stacja Orunia |
76 |
wt, 17:00 21.11.2023 |
1 godz. |
Gdańsk, Stacja Orunia |
|
77 |
wt, 17:00 21.11.2023 |
1 godz. |
Gdańsk, Stacja Orunia |
|
78 |
wt, 17:00 21.11.2023 |
1 godz. | Ceramika (6-11lat) |
Gdańsk, Stacja Orunia |
79 |
wt, 18:15 21.11.2023 |
1 godz. 45 min. | Ceramika dla Młodzież 12-18 lat ) |
Gdańsk, Stacja Orunia |
80 |
wt, 16:00 28.11.2023 |
1 godz. | Ceramika (6-11lat) |
Gdańsk, Stacja Orunia |
81 |
wt, 17:00 28.11.2023 |
1 godz. | Ceramika (6-11lat) |
Gdańsk, Stacja Orunia |
82 |
wt, 17:00 28.11.2023 |
1 godz. |
Gdańsk, Stacja Orunia |
|
83 |
wt, 17:00 28.11.2023 |
1 godz. 15 min. | Dzieci - 6-11 lat |
Gdańsk, Stacja Orunia |
84 |
wt, 17:00 28.11.2023 |
1 godz. |
Gdańsk, Stacja Orunia |
|
85 |
wt, 17:00 28.11.2023 |
1 godz. |
Gdańsk, Stacja Orunia |
|
86 |
wt, 17:00 28.11.2023 |
1 godz. | Ceramika (6-11lat) |
Gdańsk, Stacja Orunia |
87 |
wt, 18:15 28.11.2023 |
1 godz. 45 min. | Ceramika dla Młodzież 12-18 lat ) |
Gdańsk, Stacja Orunia |
88 |
wt, 16:00 05.12.2023 |
1 godz. | Ceramika (6-11lat) |
Gdańsk, Stacja Orunia |
89 |
wt, 17:00 05.12.2023 |
1 godz. | Ceramika (6-11lat) |
Gdańsk, Stacja Orunia |
90 |
wt, 17:00 05.12.2023 |
1 godz. |
Gdańsk, Stacja Orunia |
|
91 |
wt, 17:00 05.12.2023 |
1 godz. 15 min. | Dzieci - 6-11 lat |
Gdańsk, Stacja Orunia |
92 |
wt, 17:00 05.12.2023 |
1 godz. |
Gdańsk, Stacja Orunia |
|
93 |
wt, 17:00 05.12.2023 |
1 godz. |
Gdańsk, Stacja Orunia |
|
94 |
wt, 17:00 05.12.2023 |
1 godz. | Ceramika (6-11lat) |
Gdańsk, Stacja Orunia |
95 |
wt, 18:15 05.12.2023 |
1 godz. 45 min. | Ceramika dla Młodzież 12-18 lat ) |
Gdańsk, Stacja Orunia |
96 |
wt, 16:00 12.12.2023 |
1 godz. | Ceramika (6-11lat) |
Gdańsk, Stacja Orunia |
97 |
wt, 17:00 12.12.2023 |
1 godz. | Ceramika (6-11lat) |
Gdańsk, Stacja Orunia |
98 |
wt, 17:00 12.12.2023 |
1 godz. |
Gdańsk, Stacja Orunia |
|
99 |
wt, 17:00 12.12.2023 |
1 godz. 15 min. | Dzieci - 6-11 lat |
Gdańsk, Stacja Orunia |
100 |
wt, 17:00 12.12.2023 |
1 godz. |
Gdańsk, Stacja Orunia |
|
101 |
wt, 17:00 12.12.2023 |
1 godz. |
Gdańsk, Stacja Orunia |
|
102 |
wt, 17:00 12.12.2023 |
1 godz. | Ceramika (6-11lat) |
Gdańsk, Stacja Orunia |
103 |
wt, 18:15 12.12.2023 |
1 godz. 45 min. | Ceramika dla Młodzież 12-18 lat ) |
Gdańsk, Stacja Orunia |
104 |
wt, 16:00 19.12.2023 |
1 godz. | Ceramika (6-11lat) |
Gdańsk, Stacja Orunia |
105 |
wt, 17:00 19.12.2023 |
1 godz. | Ceramika (6-11lat) |
Gdańsk, Stacja Orunia |
106 |
wt, 17:00 19.12.2023 |
1 godz. |
Gdańsk, Stacja Orunia |
|
107 |
wt, 17:00 19.12.2023 |
1 godz. 15 min. | Dzieci - 6-11 lat |
Gdańsk, Stacja Orunia |
108 |
wt, 17:00 19.12.2023 |
1 godz. |
Gdańsk, Stacja Orunia |
|
109 |
wt, 17:00 19.12.2023 |
1 godz. |
Gdańsk, Stacja Orunia |
|
110 |
wt, 17:00 19.12.2023 |
1 godz. | Ceramika (6-11lat) |
Gdańsk, Stacja Orunia |
111 |
wt, 18:15 19.12.2023 |
1 godz. 45 min. | Ceramika dla Młodzież 12-18 lat ) |
Gdańsk, Stacja Orunia |
112 |
wt, 17:00 26.12.2023 |
1 godz. | Ceramika (6-11lat) |
Gdańsk, Stacja Orunia |
113 |
wt, 16:00 02.01.2024 |
1 godz. | Ceramika (6-11lat) |
Gdańsk, Stacja Orunia |
114 |
wt, 17:00 02.01.2024 |
1 godz. | Ceramika (6-11lat) |
Gdańsk, Stacja Orunia |
115 |
wt, 17:00 02.01.2024 |
1 godz. |
Gdańsk, Stacja Orunia |
|
116 |
wt, 17:00 02.01.2024 |
1 godz. 15 min. | Dzieci - 6-11 lat |
Gdańsk, Stacja Orunia |
117 |
wt, 17:00 02.01.2024 |
1 godz. |
Gdańsk, Stacja Orunia |
|
118 |
wt, 17:00 02.01.2024 |
1 godz. |
Gdańsk, Stacja Orunia |
|
119 |
wt, 17:00 02.01.2024 |
1 godz. | Ceramika (6-11lat) |
Gdańsk, Stacja Orunia |
120 |
wt, 18:15 02.01.2024 |
1 godz. 45 min. | Ceramika dla Młodzież 12-18 lat ) |
Gdańsk, Stacja Orunia |
121 |
wt, 16:00 09.01.2024 |
1 godz. | Ceramika (6-11lat) |
Gdańsk, Stacja Orunia |
122 |
wt, 17:00 09.01.2024 |
1 godz. | Ceramika (6-11lat) |
Gdańsk, Stacja Orunia |
123 |
wt, 17:00 09.01.2024 |
1 godz. 15 min. | Dzieci - 6-11 lat |
Gdańsk, Stacja Orunia |
124 |
wt, 17:00 09.01.2024 |
1 godz. | Ceramika (6-11lat) |
Gdańsk, Stacja Orunia |
125 |
wt, 18:15 09.01.2024 |
1 godz. 45 min. | Ceramika dla Młodzież 12-18 lat ) |
Gdańsk, Stacja Orunia |
126 |
wt, 16:00 16.01.2024 |
1 godz. | Ceramika (6-11lat) |
Gdańsk, Stacja Orunia |
127 |
wt, 17:00 16.01.2024 |
1 godz. | Ceramika (6-11lat) |
Gdańsk, Stacja Orunia |
128 |
wt, 17:00 16.01.2024 |
1 godz. |
Gdańsk, Stacja Orunia |
|
129 |
wt, 17:00 16.01.2024 |
1 godz. 15 min. | Dzieci - 6-11 lat |
Gdańsk, Stacja Orunia |
130 |
wt, 17:00 16.01.2024 |
1 godz. |
Gdańsk, Stacja Orunia |
|
131 |
wt, 17:00 16.01.2024 |
1 godz. |
Gdańsk, Stacja Orunia |
|
132 |
wt, 17:00 16.01.2024 |
1 godz. | Ceramika (6-11lat) |
Gdańsk, Stacja Orunia |
133 |
wt, 18:15 16.01.2024 |
1 godz. 45 min. | Ceramika dla Młodzież 12-18 lat ) |
Gdańsk, Stacja Orunia |
134 |
wt, 16:00 23.01.2024 |
1 godz. | Ceramika (6-11lat) |
Gdańsk, Stacja Orunia |
135 |
wt, 17:00 23.01.2024 |
1 godz. | Ceramika (6-11lat) |
Gdańsk, Stacja Orunia |
136 |
wt, 17:00 23.01.2024 |
1 godz. |
Gdańsk, Stacja Orunia |
|
137 |
wt, 17:00 23.01.2024 |
1 godz. 15 min. | Dzieci - 6-11 lat |
Gdańsk, Stacja Orunia |
138 |
wt, 17:00 23.01.2024 |
1 godz. |
Gdańsk, Stacja Orunia |
|
139 |
wt, 17:00 23.01.2024 |
1 godz. |
Gdańsk, Stacja Orunia |
|
140 |
wt, 17:00 23.01.2024 |
1 godz. | Ceramika (6-11lat) |
Gdańsk, Stacja Orunia |
141 |
wt, 18:15 23.01.2024 |
1 godz. 45 min. | Ceramika dla Młodzież 12-18 lat ) |
Gdańsk, Stacja Orunia |
142 |
wt, 16:00 30.01.2024 |
1 godz. | Ceramika (6-11lat) |
Gdańsk, Stacja Orunia |
143 |
wt, 17:00 30.01.2024 |
1 godz. | Ceramika (6-11lat) |
Gdańsk, Stacja Orunia |
144 |
wt, 17:00 30.01.2024 |
1 godz. |
Gdańsk, Stacja Orunia |
|
145 |
wt, 17:00 30.01.2024 |
1 godz. 15 min. | Dzieci - 6-11 lat |
Gdańsk, Stacja Orunia |
146 |
wt, 17:00 30.01.2024 |
1 godz. |
Gdańsk, Stacja Orunia |
|
147 |
wt, 17:00 30.01.2024 |
1 godz. |
Gdańsk, Stacja Orunia |
|
148 |
wt, 17:00 30.01.2024 |
1 godz. | Ceramika (6-11lat) |
Gdańsk, Stacja Orunia |
149 |
wt, 18:15 30.01.2024 |
1 godz. 45 min. | Ceramika dla Młodzież 12-18 lat ) |
Gdańsk, Stacja Orunia |
150 |
wt, 17:00 06.02.2024 |
1 godz. | Ceramika (6-11lat) |
Gdańsk, Stacja Orunia |
151 |
wt, 18:00 06.02.2024 |
2 godz. | Ceramika dla Młodzież 12-18 lat ) |
Gdańsk, Stacja Orunia |
152 |
wt, 17:00 13.02.2024 |
1 godz. | Ceramika (6-11lat) |
Gdańsk, Stacja Orunia |
153 |
wt, 18:00 13.02.2024 |
2 godz. | Ceramika dla Młodzież 12-18 lat ) |
Gdańsk, Stacja Orunia |
154 |
wt, 17:00 20.02.2024 |
1 godz. | Ceramika (6-11lat) |
Gdańsk, Stacja Orunia |
155 |
wt, 18:00 20.02.2024 |
2 godz. | Ceramika dla Młodzież 12-18 lat ) |
Gdańsk, Stacja Orunia |
156 |
wt, 17:00 27.02.2024 |
1 godz. | Ceramika (6-11lat) |
Gdańsk, Stacja Orunia |
157 |
wt, 18:00 27.02.2024 |
2 godz. | Ceramika dla Młodzież 12-18 lat ) |
Gdańsk, Stacja Orunia |
158 |
wt, 17:00 05.03.2024 |
1 godz. | Ceramika (6-11lat) |
Gdańsk, Stacja Orunia |
159 |
wt, 18:00 05.03.2024 |
2 godz. | Ceramika dla Młodzież 12-18 lat ) |
Gdańsk, Stacja Orunia |
160 |
wt, 17:00 12.03.2024 |
1 godz. | Ceramika (6-11lat) |
Gdańsk, Stacja Orunia |
161 |
wt, 18:00 12.03.2024 |
2 godz. | Ceramika dla Młodzież 12-18 lat ) |
Gdańsk, Stacja Orunia |
162 |
wt, 17:00 19.03.2024 |
1 godz. | Ceramika (6-11lat) |
Gdańsk, Stacja Orunia |
163 |
wt, 18:00 19.03.2024 |
2 godz. | Ceramika dla Młodzież 12-18 lat ) |
Gdańsk, Stacja Orunia |
164 |
wt, 17:00 26.03.2024 |
1 godz. | Ceramika (6-11lat) |
Gdańsk, Stacja Orunia |
165 |
wt, 18:00 26.03.2024 |
2 godz. | Ceramika dla Młodzież 12-18 lat ) |
Gdańsk, Stacja Orunia |
166 |
wt, 17:00 02.04.2024 |
1 godz. | Ceramika (6-11lat) |
Gdańsk, Stacja Orunia |
167 |
wt, 18:00 02.04.2024 |
2 godz. | Ceramika dla Młodzież 12-18 lat ) |
Gdańsk, Stacja Orunia |
168 |
wt, 17:00 09.04.2024 |
1 godz. | Ceramika (6-11lat) |
Gdańsk, Stacja Orunia |
169 |
wt, 18:00 09.04.2024 |
2 godz. | Ceramika dla Młodzież 12-18 lat ) |
Gdańsk, Stacja Orunia |
170 |
wt, 17:00 16.04.2024 |
1 godz. | Ceramika (6-11lat) |
Gdańsk, Stacja Orunia |
171 |
wt, 18:00 16.04.2024 |
2 godz. | Ceramika dla Młodzież 12-18 lat ) |
Gdańsk, Stacja Orunia |
172 |
wt, 17:00 23.04.2024 |
1 godz. | Ceramika (6-11lat) |
Gdańsk, Stacja Orunia |
173 |
wt, 18:00 23.04.2024 |
2 godz. | Ceramika dla Młodzież 12-18 lat ) |
Gdańsk, Stacja Orunia |
174 |
wt, 17:00 30.04.2024 |
1 godz. | Ceramika (6-11lat) |
Gdańsk, Stacja Orunia |
175 |
wt, 18:00 30.04.2024 |
2 godz. | Ceramika dla Młodzież 12-18 lat ) |
Gdańsk, Stacja Orunia |
176 |
wt, 17:00 07.05.2024 |
1 godz. | Ceramika (6-11lat) |
Gdańsk, Stacja Orunia |
177 |
wt, 18:00 07.05.2024 |
2 godz. | Ceramika dla Młodzież 12-18 lat ) |
Gdańsk, Stacja Orunia |
178 |
czw, 17:00 09.05.2024 |
1 godz. | Ceramika (6-11lat) |
Gdańsk, Stacja Orunia |
179 |
czw, 18:00 09.05.2024 |
2 godz. | Ceramika dla Młodzież 12-18 lat ) |
Gdańsk, Stacja Orunia |
180 |
wt, 17:00 14.05.2024 |
1 godz. | Ceramika (6-11lat) |
Gdańsk, Stacja Orunia |
181 |
wt, 18:00 14.05.2024 |
2 godz. | Ceramika dla Młodzież 12-18 lat ) |
Gdańsk, Stacja Orunia |
182 |
wt, 17:00 21.05.2024 |
1 godz. | Ceramika (6-11lat) |
Gdańsk, Stacja Orunia |
183 |
wt, 18:00 21.05.2024 |
2 godz. | Ceramika dla Młodzież 12-18 lat ) |
Gdańsk, Stacja Orunia |
184 |
wt, 17:00 28.05.2024 |
1 godz. | Ceramika (6-11lat) |
Gdańsk, Stacja Orunia |
185 |
wt, 18:00 28.05.2024 |
2 godz. | Ceramika dla Młodzież 12-18 lat ) |
Gdańsk, Stacja Orunia |
186 |
wt, 17:00 04.06.2024 |
1 godz. | Ceramika (6-11lat) |
Gdańsk, Stacja Orunia |
187 |
wt, 18:00 04.06.2024 |
2 godz. | Ceramika dla Młodzież 12-18 lat ) |
Gdańsk, Stacja Orunia |
188 |
wt, 17:00 11.06.2024 |
1 godz. | Ceramika (6-11lat) |
Gdańsk, Stacja Orunia |
189 |
wt, 18:00 11.06.2024 |
2 godz. | Ceramika dla Młodzież 12-18 lat ) |
Gdańsk, Stacja Orunia |
190 |
wt, 17:00 18.06.2024 |
1 godz. | Ceramika (6-11lat) |
Gdańsk, Stacja Orunia |
191 |
wt, 18:00 18.06.2024 |
2 godz. | Ceramika dla Młodzież 12-18 lat ) |
Gdańsk, Stacja Orunia |