Lista zajęć Mali Einsteini KARNET październik 2018

Mali Einsteini KARNET październik 2018

Kategoria

Opis

Mali Einsteini czyli doświadczenia i eksperymenty dla dzieci w wieku 4-9 lat.

Pytanie. Działanie. Odpowiedź. 

I grupa - godz. 10.00 (dzieci 6-9 lat), II grupa - godz. 11.00 (dzieci 4-5 lat), III grupa - godz. 12.00 (grupa mieszana).

Opłata: karnet (4 zajęcia) 100 zł, pojedyncze zajęcia 30 zł. Obowiązują zapisy.

6.10.2018

Chemiczny koktajl

Warsztaty z dziedziny chemii. Stworzymy bajecznie kolorowy półlitrowy slime ze specjalnymi bąbelkami. Wykorzystamy sprzęt taki jak waga, fiolki, pipety. Poznacie proporcje i pojęcie roztworu. Trochę się wspólnie napracujemy, ale efekt będzie zachwycał.

13.10.2018

Dlaczego wieje wiatr?

Skąd bierze się wiatr? Czy gdzieś się zaczyna? Dlaczego raz dmucha mocniej, a raz słabiej? Będziemy eksperymentować z wiatrem, badać jego możliwości i rozmawiać o jego sile. Spróbujemy zrobić tornado oraz maszynę do pomiaru siły wiatru.

20.10.2018

Skąd kożuch na mleku?

Zastanawialiście się czasem, dlaczego tworzy się kożuch na mleku? Poeksperymentujemy trochę z mlekiem. Zobaczycie, jakie mleko ma cechy i co potrafi. Wykonacie figurkę z plastiku, który powstał przy użyciu mleka.

27.10.2018

Nie taki pająk straszny…

Wiele osób boi się pająków, a czego boją się pająki? Podczas warsztatów poznacie ich zwyczaje, dowiecie się, czy opiekują się swoimi dziećmi i jak wygląda świat widziany oczami pająka. Wspólnie zrobimy pajęczynę i poznamy jej właściwości. 

Instruktor

Brak przypisanego instruktora

Recenzje

brak recenzji