Lista zajęć Warsztaty rozwoju osobistego "Pracuj i żyj z radością"

Warsztaty rozwoju osobistego "Pracuj i żyj z radością"

Kategoria

edukacja / inne

Opis

Warsztaty  „Pracuj i żyj z radością”  skierowane są do osób które zmagają się z przepracowaniem i niezadowoleniem z obecnego zajęcia, a w efekcie pogorszeniem jakości życia prywatnego.

Podczas spotkania uczestnicy poznają sprawdzone i konkretne metody na to jak zmienić niekomfortową sytuację, zidentyfikować swoje mocne strony, odszukać nowe możliwości rozwoju zawodowego oraz przygotować plan na osiągnięcie celu.

Każdy uczestnik spotkania wyjdzie z niego zainspirowany do podjęcia działań i ze wzmocnionym poczuciem własnej sprawczości.

 

Prowadząca:

Anna Cichowska, coach i certyfikowana trener rozwoju osobistego neuropsychologii PRISM. Pracowała jako menadżer, prowadziła cykliczne coachingi i szkolenia, tworzyła indywidualne ścieżki kariery, była mentorem. Zajmowała się także rekrutacją zewnętrzną i wewnętrzną.

Profil Punkt Działania na Facebook'u oraz blog PRACUJ Z RADOŚCIĄ! < https://punktdzialania.blogi.pl> prowadzi z myślą o osobach, którym brakuje inspiracji, motywacji oraz wzmocnienia, by pracować i żyć według własnych dążeń.

Miejsce: sala koncertowa BCK, ul. Górczewska 201
koszt uczestnictwa - 50 zł

Instruktor

Brak przypisanego instruktora

Lekcje

# Data Czas trwania Temat Grupa Miejsce
1 pt, 18:00
22.03.2019
2 godz. Warszawa,
Bemowskie Centrum Kultury w Dzielnicy Bemowo m.st.Warszawy

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również