Lista zajęć LATO W KADRZE: mix dance/ plastyka z wyobraźnią (1 tydzień)

LATO W KADRZE: mix dance/ plastyka z wyobraźnią (1 tydzień)

Dane podstawowe

Data rozpoczęcia
01.07.2019
Data zakończenia
05.07.2019
Czas trwania
09:00
Organizator
Dom Kultury Kadr w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy
Typ
kolonie
Kategoria
inne ⟩ inne
Liczba uczestników
14
Wolnych miejsc
0
Wiek od
7 lat
Wiek do
9 lat

Opis

Mix Dance

Warsztaty dla dzieci, które marzą o tańcu, ale wciąż nie wiedzą, który styl najbardziej im się podoba, podczas zajęć dzieci będą poznawać różne style tańca (jazz, współczesny, gimnastykę artystyczną, taniec nowoczesny, elementy baletu) –  i tworzyć z nich układy i choreografie.

 

„Dobrana para” – warsztaty plastyczne

 

Czy wiecie, że wiele filmów, książek i komiksów zbudowanych jest w oparciu o dwójkę bohaterów, która mimo różnic tworzy zgrany zespół? Ich głównym tematem,  poza przygodami, często umieszczonej w tytule pary, są jej wzajemne relacje. Niezależnie od tego czy postacie te są równie ważne, czy też jest to główny bohater i jego pomocnik, doskonale się uzupełniają. O sile i atrakcyjności takiego duetu często bardziej decydują różnice niż podobieństwa - zarówno te w charakterze, jak i w wyglądzie.

Na warsztatach każdy uczestnik będzie miał okazje stworzyć swoją własną dobraną parę, w którą postaramy się tchnąć jak najwięcej życia. Od podstaw zaprojektujemy postacie posiadające swój indywidualny charakter oraz powiązany z nim wygląd. Otrzymają one imiona oraz własną historię; pozwolimy im też przeżyć kilka przygód. Podczas zajęć powstaną między innymi figurki z papier mache, ilustracje i komiksy, pokusimy się też o zaprojektowanie okładki książki lub plakatu filmowego.

 

Opieka animatorów w godzinach 7.30 – 16.30
Warsztaty w godz. 10.00 – 11.00 – mix dance (sala 307) oraz 13.00 – 14.30 – ‘Dobrana para” (sala 208)

 

Lekcje

# Data Dzień Godzina Czas trwania Temat Grupa Sala Miasto Obecność
1 01.07.2019 poniedziałek 07:30 09:00 Sala Wilk z Wall Street - sala konfererencyjna 201, piętro II DK Kadr Warszawa