Lista zajęć LATO W KADRZE: mix dance/ plastyka z wyobraźnią (1 tydzień)

LATO W KADRZE: mix dance/ plastyka z wyobraźnią (1 tydzień)

Kategoria

inne / inne

Opis

Mix Dance
Warsztaty dla dzieci, które marzą o tańcu, ale wciąż nie wiedzą, który styl najbardziej im się podoba, podczas zajęć dzieci będą poznawać różne style tańca (jazz, współczesny, gimnastykę artystyczną, taniec nowoczesny, elementy baletu) –  i tworzyć z nich układy i choreografie.
 
„Dobrana para” – warsztaty plastyczne
 
Czy wiecie, że wiele filmów, książek i komiksów zbudowanych jest w oparciu o dwójkę bohaterów, która mimo różnic tworzy zgrany zespół? Ich głównym tematem,  poza przygodami, często umieszczonej w tytule pary, są jej wzajemne relacje. Niezależnie od tego czy postacie te są równie ważne, czy też jest to główny bohater i jego pomocnik, doskonale się uzupełniają. O sile i atrakcyjności takiego duetu często bardziej decydują różnice niż podobieństwa - zarówno te w charakterze, jak i w wyglądzie.
Na warsztatach każdy uczestnik będzie miał okazje stworzyć swoją własną dobraną parę, w którą postaramy się tchnąć jak najwięcej życia. Od podstaw zaprojektujemy postacie posiadające swój indywidualny charakter oraz powiązany z nim wygląd. Otrzymają one imiona oraz własną historię; pozwolimy im też przeżyć kilka przygód. Podczas zajęć powstaną między innymi figurki z papier mache, ilustracje i komiksy, pokusimy się też o zaprojektowanie okładki książki lub plakatu filmowego.
 
Opieka animatorów w godzinach 7.30 – 16.30Warsztaty w godz. 10.00 – 11.00 – mix dance (sala 307) oraz 13.00 – 14.30 – ‘Dobrana para” (sala 208)
 

Instruktor

Brak przypisanego instruktora

Lekcje

# Data Czas trwania Grupa Miejsce
1 pn, 07:30
01.07.2019
9 godz. Warszawa,
Sala Wilk z Wall Street - sala konfererencyjna 201, piętro II DK Kadr

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również