Lista zajęć Piotr Kozera Klub Młodego Naukowca

Klub Młodego Naukowca

Kategoria

edukacja / inne

Opis

Nauka poprzez zabawę - to hasło przewodnie cyklu spotkań dla dzieci i młodzieży, które w ciekawy
i przystępny sposób wprowadzą małych odkrywców w świat nauk przyrodniczych i ułatwią zrozumienie otaczających ich zjawisk.

Niebanalne zajęcia Doktora WOW! są nie tylko ekscytujące, ale i inspirujące. Dzieci zafascynowane spektakularnymi, widowiskowymi eksperymentami rozbudzają swoje zainteresowania i ciekawość świata. Zajęcia Doktora WOW! tworzą ludzie z pasją, żeby podobną pasję u innych rozbudzić. Kreatywne doświadczenia i eksperymenty z dziedziny chemii, fizyki, biologii i ekologii rozwijają wyobraźnię młodych widzów i są znakomitą pomocą w zrozumieniu i odkrywaniu otaczającego ich świata.

Klub Młodego Naukowca w Ośrodku Kultury Ruczaj to zajęcia, które łączą ze sobą tajniki fizyki, chemii i elementy biologii z praktyką. Jeśli chcesz by Twoje dziecko rozwijało się w kreatywny sposób świetnie się przy tym bawiąc - te zajęcia są właśnie dla Was!

Na warsztaty zapraszamy dzieci i młodzież w wieku od 5 do 12 lat.

Prowadzenie: 
mgr inż. Piotr Kozera  - naukowiec, który uwielbia eksperymenty i zaraża nimi obecne na zajęciach dzieci. Zaraża dlatego, że proponuje bardzo skuteczną w ich wieku metodę, a mianowicie naukę poprzez zabawę i doświadczenie.

Opłaty:
zajęcia raz w tygodniu po 45 minut
opłata: 89 zł/385 zł/770 zł*
*opłata miesięczna/semestralna/roczna

 

Instruktor

Recenzje

brak recenzji