Lista zajęć Anna Michno Taniec nowoczesny - nowe grupy

Taniec nowoczesny - nowe grupy

Kategoria

taniec / nowoczesny

Opis

Zajęcia, które łączą w sobie ćwiczenia gimnastyczne i kroki taneczne. Podczas zajęć dzieci pracują nad poprawną postawą ciała, poruszaniem się do rytmu, koordynacją ruchową, panowaniem nad zakresem i tempem ruchów oraz zapamiętaniem prostych i krótkich układów tanecznych. Zajęcia pozwalają zużyć nadmiar energii, a część ćwiczeń prowadzona jest w formie zabaw.

Dzięki zajęciom, dzieci w wieku przedszkolnym właściwie rozwijają się fizycznie (ćwiczenie mięśni i ścięgien, lepsza kondycja) oraz psychicznie (dotlenienie mózgu oraz lepsze postrzeganie przestrzenne).
Jest to swoisty alfabet, którego literami można pisać dalszą edukację taneczną dziecka.

Prowadzenie:
Anna Gońka,
absolwentka Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie, kierunek Turystyka i rekreacja. Ukończyła Studium Taneczne - specjalizacja taniec jazzowy.
Od najmłodszych lat uczęszczała na zajęcia tańca nowoczesnego. Brała udział w licznych warsztatach, takich stylów tańca jak: taniec współczesny, balet, jazz, modern, funky, hip-hop, breakdance oraz dancehall.

Agnieszka Reiser, 
absolwentka Szkoły Baletowej w Krakowie. Obecnie studentka kierunku zarządzanie jakością na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Sama swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 5 lat. Oprócz uczęszczania do Szkoły Baletowej ukończyła liczne kursy taneczne. Rozpala pasję taneczną ucząc tańca klasycznego już jak najmłodsze dzieci w wieku przedszkolnym oraz w wieku szkolnym.

Zajęcia raz w tygodniu po 45 minut
Opłata: 35 zł/157,50 zł/315 zł*.
Zajęcia raz w tygodniu po 60 minut
Opłata: 39 zł/175 zł/350 zł*.
Zajęcia 2 razy w tygodniu po 45 minut
Opłata:  68 zł/306 zł/612 zł*.
Zajęcia 2 razy w tygodniu po 60 minut
Opłata: 71 zł/340 zł/680 zł*.
*opłata/miesięczna/półroczna/roczna

Instruktor

Recenzje

Karolina Ż.
25.05.2020 10:28
Justyna S.
05.05.2020 16:07

Inni klienci oglądali również