Lista zajęć Klub Rodziców

Klub Rodziców

Kategoria

inne / inne

Opis

Zajęcia dla rodziców (opiekunów) z dziećmi w wieku od 1 do 3 roku życia. Zajęcia uczą sposobów wspierania rozwoju dziecka, pobudzają ich aktywność, wzmacniają kompetencje i więzi między rodzicem a dzieckiem, pokazują jak współpracować w gronie rówieśników. Rodzice i opiekunowie wraz z dziećmi uczestniczą w różnorodnych zajęciach, animacyjnych, zabawach muzycznych, plastycznych, ogólnorozwojowych mających na celu stymulację rozwoju małego dziecka. Podczas zajęć rodzice mogą zasięgnąć rady ekspertów: psychologa, logopedy, pediatry, a podczas kursu pierwszej pomocy przedmedycznej dowiedzą się, jak praktycznie udzielić pierwszej pomocy niemowlęciu w sytuacji zadławienia czy bezdechu. 
Pierwsze zajęcia już 16 września!

Szanowni Państwo!
W tym trudnym czasie członków Klubu Rodziców zapraszamy na zajcia on-line. Wystarczy dołączyć do prywatnej grupy na Facebook’u:
https://www.facebook.com/groups/2848819301869369/
(Dołączając do grupy prosimy o wiadomość prywatną zawierającą imię i nazwisko posiadacza karty w celu zweryfikowania przynależność do Klubu Rodziców.)

Osoby, które nie posiadają karty, prosimy o zapisanie się on-line oraz uregulowanie płatnosci przelewem - klikając przycisk "ZAPISZ" - na dole po prawej stronie.

Zajęcia odbywają wg harmonogramu każdego miesiąca (dostępny w linku poniżej):
http://ckpodgorza.pl/iskierkaklubrodzica.html

Cena: 10 zł/rok kulturalny (wrzesień 2019-czerwiec 2020) – Karta Klubu Rodziców

Informacje:
e-mail: iskierka@ckpodgorza.pl
tel.: +48 519 309 350

Zapraszamy serdecznie!
 

Instruktor

Brak przypisanego instruktora

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również