Lista zajęć Róża Cieślińska-Dziekiewicz Emisja głosu i autoprezentacja, wtorek lub środa, godz. 19.00- 21.00
Emisja głosu i autoprezentacja, wtorek lub środa, godz. 19.00- 21.00
Kategoria
Opis
<p><strong>UWAGA!! (grupa środa o 19:00 ruszy, gdy zapisze się min. ilość 6 osób)</strong></p>
<p><strong>wtorek</strong><br /><strong> godz. 19.00-21.00 (gr. początkująca)</strong><br /><strong> środa</strong><br /><strong> godz. 19.00-21.00 (gr. początkująca)</strong><br /><strong> instruktorka: Róża Cieślińska-Dziekiewicz</strong><br /><strong> opłata: 210 zł/mies. – zajęcia grupowe, 250 zł/mies. – zajęcia indywidualne, zajęcia próbne: 50 zł</strong><br /><strong> sala: Czarny łabędź, 316, III piętro</strong></p>
<p>Podczas tych zajęć przyglądamy się temu, jakie komunikaty wysyłamy odbiorcy naszą postawą, gestem oraz głosem i czy jest to zgodne z naszą intencją. Skupiamy się nad czytelnością komunikatu, jaki wysyłamy odbiorcy, aby móc wyrażać siebie w sposób jasny, pewny, profesjonalny i przede wszystkim naturalny.<br /> Razem z uczestnikami moich zajęć szukamy i poznajemy prawdę “w” i “o” swoim głosie. Korygujemy wszelkie fałsze i staramy się odkryć przyjemność, jaką daje nam…MÓWIENIE!</p>
Instruktor
Lekcje
# | Data | Czas trwania | Grupa | Miejsce |
---|---|---|---|---|
1 |
wt, 19:00 10.09.2019 |
2 godz. | wtorek 19.00- 21.00 (gr. początkująca) |
Warszawa, Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr |
2 |
śr, 19:00 11.09.2019 |
2 godz. | środa 19.00- 21.00 (gr początkująca) |
Warszawa, Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr |
3 |
wt, 19:00 17.09.2019 |
2 godz. | wtorek 19.00- 21.00 (gr. początkująca) |
Warszawa, Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr |
4 |
śr, 19:00 18.09.2019 |
2 godz. | środa 19.00- 21.00 (gr początkująca) |
Warszawa, Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr |
5 |
wt, 19:00 24.09.2019 |
2 godz. | wtorek 19.00- 21.00 (gr. początkująca) |
Warszawa, Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr |
6 |
śr, 19:00 25.09.2019 |
2 godz. | środa 19.00- 21.00 (gr początkująca) |
Warszawa, Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr |
7 |
wt, 19:00 01.10.2019 |
2 godz. | wtorek 19.00- 21.00 (gr. początkująca) |
Warszawa, Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr |
8 |
śr, 19:00 02.10.2019 |
2 godz. | środa 19.00- 21.00 (gr początkująca) |
Warszawa, Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr |
9 |
wt, 19:00 08.10.2019 |
2 godz. | wtorek 19.00- 21.00 (gr. początkująca) |
Warszawa, Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr |
10 |
śr, 19:00 09.10.2019 |
2 godz. | środa 19.00- 21.00 (gr początkująca) |
Warszawa, Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr |
11 |
wt, 19:00 15.10.2019 |
2 godz. | wtorek 19.00- 21.00 (gr. początkująca) |
Warszawa, Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr |
12 |
śr, 19:00 16.10.2019 |
2 godz. | środa 19.00- 21.00 (gr początkująca) |
Warszawa, Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr |
13 |
wt, 19:00 22.10.2019 |
2 godz. | wtorek 19.00- 21.00 (gr. początkująca) |
Warszawa, Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr |
14 |
śr, 19:00 23.10.2019 |
2 godz. | środa 19.00- 21.00 (gr początkująca) |
Warszawa, Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr |
15 |
wt, 19:00 29.10.2019 |
2 godz. | wtorek 19.00- 21.00 (gr. początkująca) |
Warszawa, Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr |
16 |
śr, 19:00 30.10.2019 |
2 godz. | środa 19.00- 21.00 (gr początkująca) |
Warszawa, Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr |
17 |
wt, 19:00 05.11.2019 |
2 godz. | wtorek 19.00- 21.00 (gr. początkująca) |
Warszawa, Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr |
18 |
śr, 19:00 06.11.2019 |
2 godz. | środa 19.00- 21.00 (gr początkująca) |
Warszawa, Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr |
19 |
wt, 19:00 12.11.2019 |
2 godz. | wtorek 19.00- 21.00 (gr. początkująca) |
Warszawa, Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr |
20 |
śr, 19:00 13.11.2019 |
2 godz. | środa 19.00- 21.00 (gr początkująca) |
Warszawa, Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr |
21 |
wt, 19:00 19.11.2019 |
2 godz. | wtorek 19.00- 21.00 (gr. początkująca) |
Warszawa, Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr |
22 |
śr, 19:00 20.11.2019 |
2 godz. | środa 19.00- 21.00 (gr początkująca) |
Warszawa, Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr |
23 |
wt, 19:00 26.11.2019 |
2 godz. | wtorek 19.00- 21.00 (gr. początkująca) |
Warszawa, Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr |
24 |
śr, 19:00 27.11.2019 |
2 godz. | środa 19.00- 21.00 (gr początkująca) |
Warszawa, Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr |
25 |
wt, 19:00 03.12.2019 |
2 godz. | wtorek 19.00- 21.00 (gr. początkująca) |
Warszawa, Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr |
26 |
śr, 19:00 04.12.2019 |
2 godz. | środa 19.00- 21.00 (gr początkująca) |
Warszawa, Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr |
27 |
wt, 19:00 10.12.2019 |
2 godz. | wtorek 19.00- 21.00 (gr. początkująca) |
Warszawa, Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr |
28 |
śr, 19:00 11.12.2019 |
2 godz. | środa 19.00- 21.00 (gr początkująca) |
Warszawa, Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr |
29 |
wt, 19:00 17.12.2019 |
2 godz. | wtorek 19.00- 21.00 (gr. początkująca) |
Warszawa, Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr |
30 |
śr, 19:00 18.12.2019 |
2 godz. | środa 19.00- 21.00 (gr początkująca) |
Warszawa, Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr |
31 |
wt, 19:00 07.01.2020 |
2 godz. | wtorek 19.00- 21.00 (gr. początkująca) |
Warszawa, Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr |
32 |
śr, 19:00 08.01.2020 |
2 godz. | środa 19.00- 21.00 (gr początkująca) |
Warszawa, Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr |
33 |
wt, 19:00 14.01.2020 |
2 godz. | wtorek 19.00- 21.00 (gr. początkująca) |
Warszawa, Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr |
34 |
śr, 19:00 15.01.2020 |
2 godz. | środa 19.00- 21.00 (gr początkująca) |
Warszawa, Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr |
35 |
wt, 19:00 21.01.2020 |
2 godz. | wtorek 19.00- 21.00 (gr. początkująca) |
Warszawa, Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr |
36 |
śr, 19:00 22.01.2020 |
2 godz. | środa 19.00- 21.00 (gr początkująca) |
Warszawa, Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr |
37 |
wt, 19:00 28.01.2020 |
2 godz. | wtorek 19.00- 21.00 (gr. początkująca) |
Warszawa, Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr |
38 |
śr, 19:00 29.01.2020 |
2 godz. | środa 19.00- 21.00 (gr początkująca) |
Warszawa, Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr |
39 |
wt, 19:00 04.02.2020 |
2 godz. | wtorek 19.00- 21.00 (gr. początkująca) |
Warszawa, Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr |
40 |
śr, 19:00 05.02.2020 |
2 godz. | środa 19.00- 21.00 (gr początkująca) |
Warszawa, Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr |
41 |
wt, 19:00 25.02.2020 |
2 godz. | wtorek 19.00- 21.00 (gr. początkująca) |
Warszawa, Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr |
42 |
śr, 19:00 26.02.2020 |
2 godz. | środa 19.00- 21.00 (gr początkująca) |
Warszawa, Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr |
43 |
wt, 19:00 03.03.2020 |
2 godz. | wtorek 19.00- 21.00 (gr. początkująca) |
Warszawa, Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr |
44 |
śr, 19:00 04.03.2020 |
2 godz. | środa 19.00- 21.00 (gr początkująca) |
Warszawa, Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr |
45 |
wt, 19:00 10.03.2020 |
2 godz. | wtorek 19.00- 21.00 (gr. początkująca) |
Warszawa, Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr |
46 |
śr, 19:00 11.03.2020 |
2 godz. | środa 19.00- 21.00 (gr początkująca) |
Warszawa, Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr |
47 |
wt, 19:00 17.03.2020 |
2 godz. | wtorek 19.00- 21.00 (gr. początkująca) |
Warszawa, Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr |
48 |
śr, 19:00 18.03.2020 |
2 godz. | środa 19.00- 21.00 (gr początkująca) |
Warszawa, Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr |
49 |
wt, 19:00 24.03.2020 |
2 godz. | wtorek 19.00- 21.00 (gr. początkująca) |
Warszawa, Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr |
50 |
śr, 19:00 25.03.2020 |
2 godz. | środa 19.00- 21.00 (gr początkująca) |
Warszawa, Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr |
51 |
wt, 19:00 31.03.2020 |
2 godz. | wtorek 19.00- 21.00 (gr. początkująca) |
Warszawa, Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr |
52 |
śr, 19:00 01.04.2020 |
2 godz. | środa 19.00- 21.00 (gr początkująca) |
Warszawa, Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr |
53 |
wt, 19:00 07.04.2020 |
2 godz. | wtorek 19.00- 21.00 (gr. początkująca) |
Warszawa, Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr |
54 |
śr, 19:00 08.04.2020 |
2 godz. | środa 19.00- 21.00 (gr początkująca) |
Warszawa, Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr |
55 |
śr, 19:00 15.04.2020 |
2 godz. | środa 19.00- 21.00 (gr początkująca) |
Warszawa, Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr |
56 |
wt, 19:00 21.04.2020 |
2 godz. | wtorek 19.00- 21.00 (gr. początkująca) |
Warszawa, Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr |
57 |
śr, 19:00 22.04.2020 |
2 godz. | środa 19.00- 21.00 (gr początkująca) |
Warszawa, Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr |
58 |
wt, 19:00 28.04.2020 |
2 godz. | wtorek 19.00- 21.00 (gr. początkująca) |
Warszawa, Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr |
59 |
śr, 19:00 29.04.2020 |
2 godz. | środa 19.00- 21.00 (gr początkująca) |
Warszawa, Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr |
60 |
wt, 19:00 05.05.2020 |
2 godz. | wtorek 19.00- 21.00 (gr. początkująca) |
Warszawa, Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr |
61 |
śr, 19:00 06.05.2020 |
2 godz. | środa 19.00- 21.00 (gr początkująca) |
Warszawa, Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr |
62 |
wt, 19:00 12.05.2020 |
2 godz. | wtorek 19.00- 21.00 (gr. początkująca) |
Warszawa, Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr |
63 |
śr, 19:00 13.05.2020 |
2 godz. | środa 19.00- 21.00 (gr początkująca) |
Warszawa, Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr |
64 |
wt, 19:00 19.05.2020 |
2 godz. | wtorek 19.00- 21.00 (gr. początkująca) |
Warszawa, Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr |
65 |
śr, 19:00 20.05.2020 |
2 godz. | środa 19.00- 21.00 (gr początkująca) |
Warszawa, Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr |
66 |
wt, 19:00 26.05.2020 |
2 godz. | wtorek 19.00- 21.00 (gr. początkująca) |
Warszawa, Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr |
67 |
śr, 19:00 27.05.2020 |
2 godz. | środa 19.00- 21.00 (gr początkująca) |
Warszawa, Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr |
68 |
wt, 19:00 02.06.2020 |
2 godz. | wtorek 19.00- 21.00 (gr. początkująca) |
Warszawa, Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr |
69 |
śr, 19:00 03.06.2020 |
2 godz. | środa 19.00- 21.00 (gr początkująca) |
Warszawa, Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr |
70 |
wt, 19:00 09.06.2020 |
2 godz. | wtorek 19.00- 21.00 (gr. początkująca) |
Warszawa, Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr |
71 |
śr, 19:00 10.06.2020 |
2 godz. | środa 19.00- 21.00 (gr początkująca) |
Warszawa, Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr |
72 |
wt, 19:00 16.06.2020 |
2 godz. | wtorek 19.00- 21.00 (gr. początkująca) |
Warszawa, Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr |
73 |
śr, 19:00 17.06.2020 |
2 godz. | środa 19.00- 21.00 (gr początkująca) |
Warszawa, Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr |
74 |
wt, 19:00 23.06.2020 |
2 godz. | wtorek 19.00- 21.00 (gr. początkująca) |
Warszawa, Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr |
75 |
śr, 19:00 24.06.2020 |
2 godz. | środa 19.00- 21.00 (gr początkująca) |
Warszawa, Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr |