Lista zajęć Balerinki - Radosna

Balerinki - Radosna

Dane podstawowe

Data rozpoczęcia
10.09.2019
Data zakończenia
31.08.2020
Organizator
Centrum Kultury Wilanów
Typ
kursy
Kategoria
taniec ⟩ balet klasyczny
Filia
Radosna 11
Liczba uczestników
55
Wolnych miejsc
5
Wiek od
4 lat
Wiek do
6 lat

Opis

Nazwa zajęć: Balerinki-Radosna

Prowadząca : Aneta Szyda

Wiek: 4-6 lat i 7-9 lat
Dzień i godzina zajęć: wtorek w godz. 16.50-17.35, 17.40-18.25 ,18:30-19:15(4-6 lat)

                                    wtorek od 19:20-20:05 (7-9 lat)

Koszt: 90 zł miesięcznie

Możliwość skorzystania ze zniżki 50% na jedne wybrane zajęcia po okazaniu w Recepcji CKW: Karty Dużej Rodziny. 
Zniżka nie obowiązuje na zajęciach indywidualnych.


Balerinki- są to zajęcia przeznaczone dla najmłodszych dzieci. Twoje dziecko pozna piękno muzyki klasycznej przy której rozwinie swoje zdolności rytmiczne, płynności ruchu i równowagi. Poprzez regularne zajęcia i ćwiczenia dzieci zachowają prawidłową postawę ciała oraz wzmocnią mięśnie. Na zajęcia ubierz baletki, body oraz spódniczkę i stań się prawdziwą baletnicą czy baletmistrzem.

Prowadząca:

Mam na imię Aneta. Jestem Absolwentką Szkoły Baletowej im. Romana Turczynowicza w Warszawie oraz klasy taneczno-teatralnej w Krakowie. Doświadczenie zdobyłam na scenach Teatrów m.in:  „Balet Dworski Cracovia Danza" . Dyplomowana ​Instruktorka ​ i​ choreograf tańca.  

Specjalizacja: Balet,  Gimnastyka Artystyczna, Taniec współczesny, Jazz, Modern Jazz, Taniec Nowoczesny.Uwielbiam  współpracować z dziećmi i młodzieżą szkolną,  lubię wykorzystywać  ukryty w nich potencjał, patrzeć jak się rozwijają . Sprawia mi to ogromną satysfakcję i chęć dalszej pracy w tym kierunku. Moje zajęcia dadzą ci wiele radości, uśmiechu , gracji i wdzięku. Czekam na ciebie bo chcę spełnić twoje marzenia i pokazać ci świat Baletu i tańca. Razem będziemy się dobrze bawić, poznawać, tańczyć i przygotowywać do wspólnych występów. Na moich zajęciach będziemy napweno się dobrze bawić przyczym ćwiczyć i uczyć podstaw baletu jak również kręcić piruety czy robić skoki szpagatowe oraz  wiele innych rzeczy….

 Na moich zajęciach nie będziemy spać! :)