Świat drukowania 3D

Kategoria

edukacja / programowanie

Opis

Drukowanie 3D i projektowanie 3D jest już dostępne dla każdego. Zapraszamy na innowacyjne warsztaty, podczas których uczestnicy zapoznają się z obsługą drukarki 3D oraz odkryją niesamowity świat projektowania 3D, którego granice stanowi jedynie nasza wyobraźnia.
Nauka drukowania, skanowania i projektowania w technologii 3D to świetny sposób, aby edukować dzieci i młodzież o tym, jak wytwarza się produkty. Warsztaty rozwijają wyobraźnię przestrzenną, uwalniają kreatywność, uczą nowej technologii, jaką jest drukowanie 3D oraz przygotowują młode pokolenia do świadomego wkroczenia na rynek pracy, gdzie zastosowania druku 3D obejmują coraz więcej dziedzin nauki i produkcji.
Na naszych zajęciach poznamy od strony praktycznej obsługę drukarki 3D i skanera 3D, zaprojektujemy własnego robota 3D, stworzymy model trójwymiarowy obiektu oraz poznamy oprogramowanie do projektowania 3D.

Gwarantujemy praktyczną naukę projektowania 3D, poczucie dumy z samodzielnie zaprojektowanego i wydrukowanego przedmiotu oraz świetną zabawę.

Instruktor: Karolina Kula
Koszt: 150 zł odpłatność ryczałtowa
Termin: czwartek 17.15-18.30 (dzieci 7-13)

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również