Lista zajęć Szkoła Muz

Szkoła Muz

Kategoria

edukacja / inne

Opis

Interdyscyplinarny projekt zajęć edukacyjno-animacyjnych dla dzieci (przedszkole, szkoła podstawowa kl 0-III – tylko grupy zorganizowane)
Istotą projektu jest prowadzenie zajęć interaktywnych z trzech dziedzin sztuki: plastyki, teatru i tańca w trakcie 2 godzin pobytu dzieci w Bielańskim Ośrodku Kultury.
Sztuki plastyczne (wizualne)Zajęcia prowadzone są w Galerii BOK i inspirowane są aktualnymi wystawami.W zależności od charakteru wystawy: malarstwo, fotografia, rękodzieło. Do zajęć przygotowywane są karty pracy lub zadania plastyczne.  Zadania są formułowane tak aby dziecko zmobilizować do obejrzenia wystawy i zastanowienia nad prezentowaną techniką, tematyką, osobą artysty. Praktyczne zajęcia z rysunku lub fotografowania uzupełniane są krótką prezentacją multimedialną wprowadzającą wybraną tematykę z historii sztuki.Teatr Zajęcia  w Sali Teatralnej  prezentujące zaplecze działań teatralnych (dźwięk, światło). Dzieci uczestniczą w zadaniach aktorskich realizowanych na scenie. Poznają teatr w formule zabawy.
Realizacja zajęć: Justyna Gębska, Beata Grendzińska Renata Szymanowska
Koordynacja projektu: Anna Zaremba-Moulahcene(22) 834-65-47, a.zaremba@bok-bielany.eu
Terminy ustalamy indywidualnie! Zapraszamy do zapisów!
Projekt bezpłatny!

Instruktor

Brak przypisanego instruktora

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również