Lista zajęć Maria Fedorowicz-Lenart Warsztaty "Frywolitkowe gwiazdki świąteczne"

Warsztaty "Frywolitkowe gwiazdki świąteczne"

Kategoria

sztuka / rękodzieło

Opis

Co to jest frywolitka? To  delikatne w wyglądzie, a jednocześnie dość mocne wzory składające się z niezliczonej ilości kółeczek i łuczków ozdobione na brzegach pętelkami pikotek. Do tworzenia frywolitek nie używamy szydełka, ale czółenek. Rzeczy robione tą techniką zachwycają kruchością, idealnymi kształtami. Podstawowymi elementami frywolitek są węzły, słupki i pikotki, za pomocą których tworzy się kółka i łuczki. Najczęściej spotykanymi wyrobami frywolitkowymi są serwetki, kołnierzyki, wstawki koronkowe i biżuteria.
Na pierwszy rzut oka technika ta wydaje się bardzo skomplikowana. Mam nadzieję, że z pomocą instruktora Marii Fedorowicz-Lenart uda nam się samodzielnie wykonać świąteczną gwiazdkę na choinkę.
Zapraszamy na warsztaty artystyczne “Frywolitkowe gwiazdki świąteczne” . Jeżeli lubisz prace ręczne, a praca twórcza Cię uspokaja, to jest to warsztat dla Ciebie! Warsztat dla osób początkujących, nauka od podstaw zakończona piękną, własnoręczną ozdobą choinkową.
Termin: 30 listopada  (sobota), godz.10.00-14.00
Miejsce: Bielański Ośrodek Kultury, ul. Goldoniego 1
Prowadząca: Maria-Fedorowicz-Lenart
Koszt: 80 zł . Uczestnik proszony jest o przyniesienie ze sobą 2 czółenek. Pozostałe materiały zabezpiecza Organizator.
Koordynator warsztatów: Beata Grendzińska  b.grendzinska@bok-bielany.eu
Wpłaty należy dokonać do 25 listopada 2019 r. na konto BOK: Bank Pekao S.A. I O. w Warszawie F nr 2,
29 1240 1037 1111 0010 0499 5433 (imię, nazwisko, tytuł warsztatów: warsztaty “Frywolitkowe gwiazdki świąteczne” ) lub w kasie BOK w śr., czw., pt. 16.00-19.00, we wtorki 10.00-13.00.
Za udział w warsztatach otrzymujecie Państwo zaświadczenia.

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również