Joga

Kategoria

fitness / joga

Opis

Jogę może uprawiać każdy. Dzięki asanom, pozycjom jogi, pracuje całe ciało, mięśnie napinają się i tonizują, aktywne są stawy i kości. Asany wpływają także na narządy wewnętrzne, utrzymując je w dobrym zdrowiu. Ale joga to nie tylko ćwiczenia fizyczne, to raczej ścieżka do pełnej harmonii ciała, umysłu i ducha.

Podczas zajęć czujemy jak opuszcza nas napięcie, a ćwiczenia oddechowe (pranajamy) dodają nam energii (wspomagają też czynności mózgu). Po zajęciach ogarnia nas spokój i odświeżenie, powraca energia i entuzjazm do życia. Ciało staje się zdrowsze, mniej podatne na choroby i stres.

Aby zacząć ćwiczyć nie trzeba dużo. Wystarczy wygodny strój i chęć pozytywnej zmiany w swoim życiu. Do grupy można dołączyć w każdym momencie. Zakres oraz stopień trudności wykonywanych ćwiczeń jest dostosowany do wieku i sprawności fizycznej poszczególnych osób w grupie.

Celem zajęć jest w sposób bezbolesny i łagodny, zgodny z naszymi możliwościami, wykorzystując nasz pełen potencjał, usprawnić nasze ciało i umysł, łagodząc skutki stresu i upływ czasu.

prowadzenie: Magdalena Grocholska
terminy: poniedziałek 
godz. 19.00 - 20.30

sala: 301/ II piętro
karnety: 80 zł (4 zajęcia x 90 minut; karnet ważny 2 miesiące); 140 zł (8 zajęć x 90 minut; karnet ważny 3 miesiące)
wejściówka: 25 zł

Rozpoczęcie zajęć: 7 października

Zniżka w programie NASZ WROCŁAW (dawne Urban Card Premium) wynosi 20%

Recenzje

brak recenzji