Lista zajęć MAŁY MUZYK

MAŁY MUZYK

Dane podstawowe

Data rozpoczęcia
01.09.2019
Organizator
Dom Kultury Zacisze
Typ
kursy
Kategoria
muzyka ⟩ gra na instrumentach
Filia
Muzyka
Liczba uczestników
11
Wolnych miejsc
4
Wiek od
4 lat
Wiek do
10 lat

Opis

MAŁY MUZYK

Zajęcia umuzykalniające. Obejmują naukę piosenek, poznawanie nut i określeń muzycznych, grę na keyboardzie. Pozwalają najmłodszym na indywidualny kontakt z muzyką. Sposób pracy jest dostosowany do zdolności, predyspozycji i stopnia zaawansowania dziecka.

Spotkanie organizacyjne 9.09 godzina 17.00-18.

Zajęcia we wtorek, środę, piątek (30’).

Uczestnicy: dzieci 4-10 lat.

Instruktor Ariadna Laddy.

Opłata 120 zł/m-c. Próbne zajęcia 40 zł.

Lekcje

Grupy:
Wszystkie
Piątek 18.15-19.15
Piątek 19.15-19.45
Piątek 20.00-20.30
Piątek 8.30-9.00
Środa 17.00-17.30
Środa 8.30-9.00
Wtorek
Wtorek 16.30-17.00
Wtorek 17.00-17.30
Wtorek 14.00-14.30
Wtorek 14.30-15.00
Wtorek 15.00-15.30
Wtorek 17.30-18.00


# Data Dzień Godzina Czas trwania Temat Grupa Sala Miasto Obecność
1 03.09.2019 wtorek 14:00 00:30 Przypomnienie wiadomości Wtorek 14.00-14.30 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
2 10.09.2019 wtorek 14:00 00:30 Nowe utwory - Bananaman Wtorek 14.00-14.30 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
3 10.09.2019 wtorek 14:30 00:30 Przypomnienie wiadomości Wtorek 14.30-15.00 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
4 10.09.2019 wtorek 16:30 00:30 Wtorek 16.30-17.00 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
5 10.09.2019 wtorek 17:00 00:30 "Mam chusteczkę" Środa 17.00-17.30 Dom Kultury Zacisze Sala Garderoba Ip Warszawa
6 10.09.2019 wtorek 17:00 00:30 Przypomnienie wiadomości Wtorek 17.00-17.30 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
7 10.09.2019 wtorek 17:30 00:30 "Pobudka" Wtorek 17.30-18.00 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
8 11.09.2019 środa 08:30 00:30 Zapoznanie z klawiaturą Środa 8.30-9.00 Dom Kultury Zacisze Sala Edukacyjna - parter Warszawa
9 13.09.2019 piątek 08:30 00:30 Przypomnienie wiadomości Piątek 8.30-9.00 Dom Kultury Zacisze Sala Edukacyjna - parter Warszawa
10 13.09.2019 piątek 18:15 00:30 Zapoznanie z klawiaturą Piątek 18.15-19.15 Dom Kultury Zacisze Sala Garderoba Ip Warszawa
11 13.09.2019 piątek 19:15 00:30 Uczestnik dołączył 27.09.19 Piątek 19.15-19.45 Dom Kultury Zacisze Sala Garderoba Ip Warszawa
12 17.09.2019 wtorek 14:00 00:30 "Nie chcę Cię" Wtorek 14.00-14.30 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
13 17.09.2019 wtorek 14:30 00:30 "Krasnoludki" Wtorek 14.30-15.00 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
14 17.09.2019 wtorek 16:30 00:30 Wtorek 16.30-17.00 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
15 17.09.2019 wtorek 17:00 00:30 Środa 17.00-17.30 Dom Kultury Zacisze Sala Garderoba Ip Warszawa
16 17.09.2019 wtorek 17:00 00:30 "Wróbelek" Wtorek 17.00-17.30 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
17 17.09.2019 wtorek 17:30 00:30 Wtorek 17.30-18.00 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
18 18.09.2019 środa 08:30 00:30 "Jeż", "Żabka" Środa 8.30-9.00 Dom Kultury Zacisze Sala Edukacyjna - parter Warszawa
19 20.09.2019 piątek 08:30 00:30 "Krasnoludki" Piątek 8.30-9.00 Dom Kultury Zacisze Sala Edukacyjna - parter Warszawa
20 20.09.2019 piątek 18:15 00:30 "Jeż", "Świnki" Piątek 18.15-19.15 Dom Kultury Zacisze Sala Garderoba Ip Warszawa
21 20.09.2019 piątek 19:15 00:30 "Dzik", "Krokodyl" Piątek 19.15-19.45 Dom Kultury Zacisze Sala Garderoba Ip Warszawa
22 24.09.2019 wtorek 14:00 00:30 "Gdzie strumyk płynie" Wtorek 14.00-14.30 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
23 24.09.2019 wtorek 14:30 00:30 "Za górami jabłoń" Wtorek 14.30-15.00 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
24 24.09.2019 wtorek 16:30 00:30 Nieobecność usprawiedliwiona Wtorek 16.30-17.00 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
25 24.09.2019 wtorek 17:00 00:30 "Panie Janie" Środa 17.00-17.30 Dom Kultury Zacisze Sala Garderoba Ip Warszawa
26 24.09.2019 wtorek 17:00 00:30 "Wróbelek" Wtorek 17.00-17.30 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
27 24.09.2019 wtorek 17:30 00:30 "Żeglarze" Wtorek 17.30-18.00 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
28 25.09.2019 środa 08:30 00:30 "Nutki", "Mam chusteczkę" Środa 8.30-9.00 Dom Kultury Zacisze Sala Edukacyjna - parter Warszawa
29 27.09.2019 piątek 08:30 00:30 "Wróbelek", "Pobudka" Piątek 8.30-9.00 Dom Kultury Zacisze Sala Edukacyjna - parter Warszawa
30 27.09.2019 piątek 18:15 00:30 "Świnki", "Niedźwiedź" Piątek 18.15-19.15 Dom Kultury Zacisze Sala Garderoba Ip Warszawa
31 27.09.2019 piątek 19:15 00:30 "Swinki", "Panie Janie" Piątek 19.15-19.45 Dom Kultury Zacisze Sala Garderoba Ip Warszawa
32 01.10.2019 wtorek 14:00 00:30 "Zielony mosteczek" Wtorek 14.00-14.30 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
33 01.10.2019 wtorek 14:30 00:30 Nieobecność zgłoszona w dniu zajęć Wtorek 14.30-15.00 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
34 01.10.2019 wtorek 16:30 00:30 "Nutki" Wtorek 16.30-17.00 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
35 01.10.2019 wtorek 17:00 00:30 "Sto lat" Środa 17.00-17.30 Dom Kultury Zacisze Sala Garderoba Ip Warszawa
36 01.10.2019 wtorek 17:00 00:30 "Żeglarze" Wtorek 17.00-17.30 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
37 01.10.2019 wtorek 17:30 00:30 "Pobudka", "Wróbelek" Wtorek 17.30-18.00 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
38 02.10.2019 środa 08:30 00:30 "Panie Janie" Środa 8.30-9.00 Dom Kultury Zacisze Sala Edukacyjna - parter Warszawa
39 04.10.2019 piątek 08:30 00:30 "Pobudka", "Wróbelek", "Żeglarze" Piątek 8.30-9.00 Dom Kultury Zacisze Sala Edukacyjna - parter Warszawa
40 04.10.2019 piątek 18:15 00:30 "Świnki", "Nutki" Piątek 18.15-19.15 Dom Kultury Zacisze Sala Garderoba Ip Warszawa
41 04.10.2019 piątek 19:15 00:30 "Nutki", "Niedźwiedź" Piątek 19.15-19.45 Dom Kultury Zacisze Sala Garderoba Ip Warszawa
42 08.10.2019 wtorek 14:00 00:30 "Zielony mosteczek" Wtorek 14.00-14.30 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
43 08.10.2019 wtorek 14:30 00:30 "Krasnoludki" Wtorek 14.30-15.00 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
44 08.10.2019 wtorek 16:30 00:30 "Papuga", "Kotki" Wtorek 16.30-17.00 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
45 08.10.2019 wtorek 17:00 00:30 "Żeglarze" Wtorek 17.00-17.30 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
46 08.10.2019 wtorek 17:30 00:30 "Pobudka" Wtorek 17.30-18.00 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
47 09.10.2019 środa 08:30 00:30 "Mam chusteczkę" Środa 8.30-9.00 Dom Kultury Zacisze Sala Edukacyjna - parter Warszawa
48 09.10.2019 środa 17:00 00:30 "Panie Janie" Środa 17.00-17.30 Dom Kultury Zacisze Sala Garderoba Ip Warszawa
49 11.10.2019 piątek 08:30 00:30 "Żeglarze" Piątek 8.30-9.00 Dom Kultury Zacisze Sala Edukacyjna - parter Warszawa
50 11.10.2019 piątek 18:15 00:30 "Panie Janie" Piątek 18.15-19.15 Dom Kultury Zacisze Sala Garderoba Ip Warszawa
51 11.10.2019 piątek 19:15 00:30 Piątek 19.15-19.45 Dom Kultury Zacisze Sala Garderoba Ip Warszawa
52 15.10.2019 wtorek 14:00 00:30 "Nie chcę Cię" Wtorek 14.00-14.30 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
53 15.10.2019 wtorek 14:30 00:30 "Jadą Misie" Wtorek 14.30-15.00 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
54 15.10.2019 wtorek 16:30 00:30 Wtorek 16.30-17.00 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
55 15.10.2019 wtorek 17:00 00:30 Wtorek 17.00-17.30 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
56 15.10.2019 wtorek 17:30 00:30 "Fortepian", "Pilna uczennica" Wtorek 17.30-18.00 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
57 16.10.2019 środa 08:30 00:30 "Panie Janie" Środa 8.30-9.00 Dom Kultury Zacisze Sala Edukacyjna - parter Warszawa
58 16.10.2019 środa 17:00 00:30 "Pojedziemy na łów" Środa 17.00-17.30 Dom Kultury Zacisze Sala Garderoba Ip Warszawa
59 18.10.2019 piątek 08:30 00:30 "Żeglarze", "Pobudka" Piątek 8.30-9.00 Dom Kultury Zacisze Sala Edukacyjna - parter Warszawa
60 18.10.2019 piątek 18:15 00:30 "Panie Janie", "Niedźwiedź" Piątek 18.15-19.15 Dom Kultury Zacisze Sala Garderoba Ip Warszawa
61 18.10.2019 piątek 19:15 00:30 "Dzik", "Jeż", "Świnki" Piątek 19.15-19.45 Dom Kultury Zacisze Sala Garderoba Ip Warszawa
62 22.10.2019 wtorek 14:00 00:30 "Krasnoludki" Wtorek 14.00-14.30 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
63 22.10.2019 wtorek 14:30 00:30 "Krasnoludki", "Za górami jabłoń" Wtorek 14.30-15.00 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
64 22.10.2019 wtorek 16:30 00:30 "Nutki", "Kotki" Wtorek 16.30-17.00 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
65 22.10.2019 wtorek 17:00 00:30 "Wróbelek" Wtorek 17.00-17.30 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
66 22.10.2019 wtorek 17:30 00:30 Wtorek 17.30-18.00 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
67 23.10.2019 środa 08:30 00:30 "Mam chusteczkę" Środa 8.30-9.00 Dom Kultury Zacisze Sala Edukacyjna - parter Warszawa
68 23.10.2019 środa 17:00 00:30 "kurki trzy" Środa 17.00-17.30 Dom Kultury Zacisze Sala Garderoba Ip Warszawa
69 25.10.2019 piątek 08:30 00:30 Nieobecność usprawiedliwiona Piątek 8.30-9.00 Dom Kultury Zacisze Sala Edukacyjna - parter Warszawa
70 25.10.2019 piątek 18:15 00:30 "Pojedziemy na łów" Piątek 18.15-19.15 Dom Kultury Zacisze Sala Garderoba Ip Warszawa
71 25.10.2019 piątek 19:15 00:30 "Wczep się", "świnki", "dzik" Piątek 19.15-19.45 Dom Kultury Zacisze Sala Garderoba Ip Warszawa
72 29.10.2019 wtorek 14:00 00:30 Wtorek 14.00-14.30 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
73 29.10.2019 wtorek 14:30 00:30 Wtorek 14.30-15.00 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
74 29.10.2019 wtorek 16:30 00:30 Wtorek 16.30-17.00 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
75 29.10.2019 wtorek 17:00 00:30 Wtorek 17.00-17.30 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
76 29.10.2019 wtorek 17:30 00:30 Wtorek 17.30-18.00 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
77 30.10.2019 środa 08:30 00:30 Środa 8.30-9.00 Dom Kultury Zacisze Sala Edukacyjna - parter Warszawa
78 30.10.2019 środa 17:00 00:30 Nieobecność zgloszona w dniu zajęć Środa 17.00-17.30 Dom Kultury Zacisze Sala Garderoba Ip Warszawa
79 05.11.2019 wtorek 14:00 00:30 Nieobecność instruktora Wtorek 14.00-14.30 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
80 05.11.2019 wtorek 14:30 00:30 Nieobecność instruktora Wtorek 14.30-15.00 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
81 05.11.2019 wtorek 16:30 00:30 Nieobecność instruktora Wtorek 16.30-17.00 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
82 05.11.2019 wtorek 17:00 00:30 Nieobecność instruktora Wtorek 17.00-17.30 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
83 05.11.2019 wtorek 17:30 00:30 Nieobecność instruktora Wtorek 17.30-18.00 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
84 06.11.2019 środa 08:30 00:30 Nieobecność instruktora Środa 8.30-9.00 Dom Kultury Zacisze Sala Edukacyjna - parter Warszawa
85 06.11.2019 środa 17:00 00:30 Nieobecność instruktora Środa 17.00-17.30 Dom Kultury Zacisze Sala Garderoba Ip Warszawa
86 08.11.2019 piątek 08:30 00:30 "Pobudka", "Wróbelek" Piątek 8.30-9.00 Dom Kultury Zacisze Sala Edukacyjna - parter Warszawa
87 08.11.2019 piątek 18:15 00:30 "Panie Janie", "Wróbelek" Piątek 18.15-19.15 Dom Kultury Zacisze Sala Garderoba Ip Warszawa
88 08.11.2019 piątek 19:15 00:30 "Jeż", "Krokodyl", 'Świnki" Piątek 19.15-19.45 Dom Kultury Zacisze Sala Garderoba Ip Warszawa
89 12.11.2019 wtorek 14:00 00:30 "Gdzie strumyk płynie z wolna" Wtorek 14.00-14.30 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
90 12.11.2019 wtorek 14:30 00:30 "Deszcz", "Jadą Misie" Wtorek 14.30-15.00 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
91 12.11.2019 wtorek 16:30 00:30 "Mam chusteczkę", "Wróbelek" Wtorek 16.30-17.00 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
92 12.11.2019 wtorek 17:00 00:30 "Old Macdonald" Wtorek 17.00-17.30 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
93 12.11.2019 wtorek 17:30 00:30 "Fortepian", "Old Macdonald" Wtorek 17.30-18.00 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
94 13.11.2019 środa 08:30 00:30 "Mam chusteczkę", "Pójdźmy wszyscy do stajenki" Środa 8.30-9.00 Dom Kultury Zacisze Sala Edukacyjna - parter Warszawa
95 13.11.2019 środa 17:00 00:30 Środa 17.00-17.30 Dom Kultury Zacisze Sala Garderoba Ip Warszawa
96 15.11.2019 piątek 08:30 00:30 Nieobecność instruktora Piątek 8.30-9.00 Dom Kultury Zacisze Sala Edukacyjna - parter Warszawa
97 15.11.2019 piątek 18:15 00:30 Piątek 18.15-19.15 Dom Kultury Zacisze Sala Garderoba Ip Warszawa
98 15.11.2019 piątek 19:15 00:30 Nieobecność instruktora, zajęcia odrobione Piątek 19.15-19.45 Dom Kultury Zacisze Sala Garderoba Ip Warszawa
99 19.11.2019 wtorek 14:00 00:30 "Mędrcy świata" Wtorek 14.00-14.30 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
100 19.11.2019 wtorek 14:30 00:30 "Deszcz", "Jadą Misie", "Krasnoludki" Wtorek 14.30-15.00 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
101 19.11.2019 wtorek 15:00 00:30 Zapoznanie z klawiaturą Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
102 19.11.2019 wtorek 16:30 00:30 "Pobudka", "Mam chusteczkę", "Anioł pasterzom mówił" Wtorek 16.30-17.00 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
103 19.11.2019 wtorek 17:00 00:30 "Old Macdonald", tworzenie piosenki Wtorek 17.00-17.30 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
104 19.11.2019 wtorek 17:30 00:30 "Old Macdonald". tworzenie piosenki Wtorek 17.30-18.00 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
105 20.11.2019 środa 08:30 00:30 "Anioł pasterzom mówił", "Mam chusteczkę", "Mało nas" Środa 8.30-9.00 Dom Kultury Zacisze Sala Edukacyjna - parter Warszawa
106 20.11.2019 środa 17:00 00:30 Środa 17.00-17.30 Dom Kultury Zacisze Sala Garderoba Ip Warszawa
107 22.11.2019 piątek 08:30 00:30 Nieobecność usprawiedliwiona Piątek 8.30-9.00 Dom Kultury Zacisze Sala Edukacyjna - parter Warszawa
108 22.11.2019 piątek 18:15 00:30 "Wróbelek", "Panie Janie" Piątek 18.15-19.15 Dom Kultury Zacisze Sala Garderoba Ip Warszawa
109 22.11.2019 piątek 19:15 00:30 "Przybieżeli do Betlejem" Piątek 19.15-19.45 Dom Kultury Zacisze Sala Garderoba Ip Warszawa
110 26.11.2019 wtorek 14:00 00:30 "Mędrcy świata" Wtorek 14.00-14.30 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
111 26.11.2019 wtorek 14:30 00:30 "Jezus malusieńki" Wtorek 14.30-15.00 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
112 26.11.2019 wtorek 15:00 00:30 Gama C-Dur Wtorek 15.00-15.30 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
113 26.11.2019 wtorek 16:30 00:30 "Przybieżeli do Betlejem" Wtorek 16.30-17.00 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
114 26.11.2019 wtorek 17:00 00:30 "Entertainer" Wtorek 17.00-17.30 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
115 26.11.2019 wtorek 17:30 00:30 "Entertainer" Wtorek 17.30-18.00 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
116 27.11.2019 środa 08:30 00:30 "Anioł pasterzom", "Mam chusteczkę", "Mało nas", tworzenie piosenki Środa 8.30-9.00 Dom Kultury Zacisze Sala Edukacyjna - parter Warszawa
117 27.11.2019 środa 17:00 00:30 Przypomnienie wiadomości o nutach i dźwiękach Środa 17.00-17.30 Dom Kultury Zacisze Sala Garderoba Ip Warszawa
118 29.11.2019 piątek 08:30 00:30 "Zajączki". "Pójdźmy wszyscy do stajenki" Piątek 8.30-9.00 Dom Kultury Zacisze Sala Edukacyjna - parter Warszawa
119 29.11.2019 piątek 18:15 00:30 "Pójdźmy wszyscy do stajenki", "Panie Janie" Piątek 18.15-19.15 Dom Kultury Zacisze Sala Garderoba Ip Warszawa
120 29.11.2019 piątek 19:15 00:30 "Wróbelek", "Pójdźmy wszyscy do stajenki" Piątek 19.15-19.45 Dom Kultury Zacisze Sala Garderoba Ip Warszawa
121 03.12.2019 wtorek 14:00 00:30 "Mędrcy Świata" Wtorek 14.00-14.30 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
122 03.12.2019 wtorek 14:30 00:30 "Jedzie Mikołaj" Wtorek 14.30-15.00 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
123 03.12.2019 wtorek 15:00 00:30 "Jeż", "Dzik" Wtorek 15.00-15.30 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
124 03.12.2019 wtorek 16:30 00:30 "Papuga" Wtorek 16.30-17.00 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
125 03.12.2019 wtorek 17:00 00:30 "Jelly on the plate" Wtorek 17.00-17.30 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
126 03.12.2019 wtorek 17:30 00:30 "Old Macdonald" Wtorek 17.30-18.00 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
127 04.12.2019 środa 08:30 00:30 "Mam chusteczkę" Środa 8.30-9.00 Dom Kultury Zacisze Sala Edukacyjna - parter Warszawa
128 04.12.2019 środa 17:00 00:30 "Pójdźmy wszyscy do stajenki" Środa 17.00-17.30 Dom Kultury Zacisze Sala Garderoba Ip Warszawa
129 06.12.2019 piątek 08:30 00:30 Nieobecność instruktora Piątek 8.30-9.00 Dom Kultury Zacisze Sala Edukacyjna - parter Warszawa
130 06.12.2019 piątek 18:15 00:30 "Pójdźmy wszyscy do stajenki" Piątek 18.15-19.15 Dom Kultury Zacisze Sala Garderoba Ip Warszawa
131 06.12.2019 piątek 19:15 00:30 "Pójdźmy wszyscy do stajenki" Piątek 19.15-19.45 Dom Kultury Zacisze Sala Garderoba Ip Warszawa
132 10.12.2019 wtorek 14:00 00:30 "Wśród nocnej ciszy" Wtorek 14.00-14.30 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
133 10.12.2019 wtorek 14:30 00:30 "Zła zima" Wtorek 14.30-15.00 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
134 10.12.2019 wtorek 15:00 00:30 "Pójdźmy wszyscy do stajenki" Wtorek 15.00-15.30 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
135 10.12.2019 wtorek 16:30 00:30 "Anioł pasterzom mówił" Wtorek 16.30-17.00 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
136 10.12.2019 wtorek 17:00 00:30 "Entertainer" Wtorek 17.00-17.30 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
137 10.12.2019 wtorek 17:30 00:30 "Wśród nocnej ciszy" Wtorek 17.30-18.00 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
138 11.12.2019 środa 08:30 00:30 "Pójdźmy wszyscy do stajenki" Środa 8.30-9.00 Dom Kultury Zacisze Sala Edukacyjna - parter Warszawa
139 11.12.2019 środa 17:00 00:30 "Wśród nocnej ciszy" Środa 17.00-17.30 Dom Kultury Zacisze Sala Garderoba Ip Warszawa
140 13.12.2019 piątek 08:30 00:30 "Wśród nocnej ciszy" Piątek 8.30-9.00 Dom Kultury Zacisze Sala Edukacyjna - parter Warszawa
141 13.12.2019 piątek 18:15 00:30 "Pójdźmy wszyscy do stajenki" Piątek 18.15-19.15 Dom Kultury Zacisze Sala Garderoba Ip Warszawa
142 13.12.2019 piątek 19:15 00:30 "Przybieżeli do betlejem" Piątek 19.15-19.45 Dom Kultury Zacisze Sala Garderoba Ip Warszawa
143 17.12.2019 wtorek 14:00 00:30 "Wśród nocnej ciszy" Wtorek 14.00-14.30 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
144 17.12.2019 wtorek 14:30 00:30 "Zła zima" Wtorek 14.30-15.00 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
145 17.12.2019 wtorek 15:00 00:30 "Krasnoludki" Wtorek 15.00-15.30 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
146 17.12.2019 wtorek 16:30 00:30 "Anioł pasterzom mówił" Wtorek 16.30-17.00 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
147 17.12.2019 wtorek 17:00 00:30 "Entertainer" Wtorek 17.00-17.30 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
148 17.12.2019 wtorek 17:30 00:30 "Piosenka o Olku" Wtorek 17.30-18.00 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
149 18.12.2019 środa 08:30 00:30 "Pójdźmy wszyscy do stajenki" Środa 8.30-9.00 Dom Kultury Zacisze Sala Edukacyjna - parter Warszawa
150 18.12.2019 środa 17:00 00:30 "Wśród nocnej ciszy" Środa 17.00-17.30 Dom Kultury Zacisze Sala Garderoba Ip Warszawa
151 20.12.2019 piątek 08:30 00:30 "Pójdźmy wszyscy do stajenki" Piątek 8.30-9.00 Dom Kultury Zacisze Sala Edukacyjna - parter Warszawa
152 20.12.2019 piątek 18:15 00:30 Zajęcia odwołane przez instruktora Piątek 18.15-19.15 Dom Kultury Zacisze Sala Garderoba Ip Warszawa
153 20.12.2019 piątek 19:15 00:30 "Przybieżeli do Betlejem" Piątek 19.15-19.45 Dom Kultury Zacisze Sala Garderoba Ip Warszawa
154 03.01.2020 piątek 08:30 00:30 "Kankan" Piątek 8.30-9.00 Dom Kultury Zacisze Sala Edukacyjna - parter Warszawa
155 03.01.2020 piątek 18:15 00:30 Nieobecność zgłoszona w dniu zajęć Piątek 18.15-19.15 Dom Kultury Zacisze Sala Garderoba Ip Warszawa
156 03.01.2020 piątek 19:15 00:30 Przypomnienie dźwięków gamy, "Przybieżeli do Betlejem" Piątek 19.15-19.45 Dom Kultury Zacisze Sala Garderoba Ip Warszawa
157 07.01.2020 wtorek 14:00 00:30 "Kroki na śniegu" Wtorek 14.00-14.30 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
158 07.01.2020 wtorek 14:30 00:30 "Dźwięki", "Scarborough fair" Wtorek 14.30-15.00 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
159 07.01.2020 wtorek 15:00 00:30 "Wróbelek" Wtorek 15.00-15.30 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
160 07.01.2020 wtorek 16:30 00:30 "Kotki" Wtorek 16.30-17.00 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
161 07.01.2020 wtorek 17:00 00:30 "Mary, Mary" Wtorek 17.00-17.30 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
162 07.01.2020 wtorek 17:30 00:30 "Entertainer" Wtorek 17.30-18.00 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
163 08.01.2020 środa 08:30 00:30 "Mam chusteczkę", "Pojedziemy na łów" Środa 8.30-9.00 Dom Kultury Zacisze Sala Edukacyjna - parter Warszawa
164 08.01.2020 środa 17:00 00:30 "Przybieżeli do betlejem" Środa 17.00-17.30 Dom Kultury Zacisze Sala Garderoba Ip Warszawa
165 10.01.2020 piątek 08:30 00:30 Nieobecność usprawiedliwiona Piątek 8.30-9.00 Dom Kultury Zacisze Sala Edukacyjna - parter Warszawa
166 10.01.2020 piątek 18:15 00:30 "Małpa" Piątek 18.15-19.15 Dom Kultury Zacisze Sala Garderoba Ip Warszawa
167 10.01.2020 piątek 19:15 00:30 "Papuga" Piątek 19.15-19.45 Dom Kultury Zacisze Sala Garderoba Ip Warszawa
168 14.01.2020 wtorek 14:00 00:30 "Kankan" Wtorek 14.00-14.30 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
169 14.01.2020 wtorek 14:30 00:30 "Scarborough fair" Wtorek 14.30-15.00 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
170 14.01.2020 wtorek 15:00 00:30 "Krakowiaczek jeden" Wtorek 15.00-15.30 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
171 14.01.2020 wtorek 16:30 00:30 Nieobecność usprawiedliwiona Wtorek 16.30-17.00 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
172 14.01.2020 wtorek 17:00 00:30 "Mary, Mary" Wtorek 17.00-17.30 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
173 14.01.2020 wtorek 17:30 00:30 Nieobecność zgłoszona w dniu zajęć Wtorek 17.30-18.00 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
174 15.01.2020 środa 08:30 00:30 "Marsz harcerzy" Środa 8.30-9.00 Dom Kultury Zacisze Sala Edukacyjna - parter Warszawa
175 15.01.2020 środa 17:00 00:30 "Wśród nocnej ciszy" Środa 17.00-17.30 Dom Kultury Zacisze Sala Garderoba Ip Warszawa
176 17.01.2020 piątek 08:30 00:30 Nieobecność usprawiedliwiona Piątek 8.30-9.00 Dom Kultury Zacisze Sala Edukacyjna - parter Warszawa
177 17.01.2020 piątek 18:15 00:30 "Marsz harcerzy", "Krakowiaczek" Piątek 18.15-19.15 Dom Kultury Zacisze Sala Garderoba Ip Warszawa
178 17.01.2020 piątek 19:15 00:30 "W murowanej piwnicy", "Nutki" Piątek 19.15-19.45 Dom Kultury Zacisze Sala Garderoba Ip Warszawa
179 21.01.2020 wtorek 14:00 00:30 "Kroki na śniegu", "W murowanej piwnicy" Wtorek 14.00-14.30 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
180 21.01.2020 wtorek 14:30 00:30 "Itsy bitsy spider", "Śpiewaj" Wtorek 14.30-15.00 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
181 21.01.2020 wtorek 15:00 00:30 "W murowanej piwnicy", nauka zapisu nutowego Wtorek 15.00-15.30 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
182 21.01.2020 wtorek 16:30 00:30 "Wiewiórka i orzeszki" Wtorek 16.30-17.00 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
183 21.01.2020 wtorek 17:00 00:30 Nieobecność usprawiedliwiona Wtorek 17.00-17.30 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
184 21.01.2020 wtorek 17:30 00:30 "Jelly on the plate" Wtorek 17.30-18.00 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
185 22.01.2020 środa 08:30 00:30 "Papuga", "Małpa" Środa 8.30-9.00 Dom Kultury Zacisze Sala Edukacyjna - parter Warszawa
186 22.01.2020 środa 17:00 00:30 "Małpa" Środa 17.00-17.30 Dom Kultury Zacisze Sala Garderoba Ip Warszawa
187 24.01.2020 piątek 08:30 00:30 Nieobecność usprawiedliwiona - wizyta w szpitalu Piątek 8.30-9.00 Dom Kultury Zacisze Sala Edukacyjna - parter Warszawa
188 24.01.2020 piątek 18:15 00:30 "Nutka C i D" Piątek 18.15-19.15 Dom Kultury Zacisze Sala Garderoba Ip Warszawa
189 24.01.2020 piątek 19:15 00:30 Piątek 19.15-19.45 Dom Kultury Zacisze Sala Garderoba Ip Warszawa
190 24.01.2020 piątek 20:00 00:30 Zapoznanie z klawiaturą Piątek 20.00-20.30 Dom Kultury Zacisze Sala Garderoba Ip Warszawa
191 28.01.2020 wtorek 14:00 00:30 "Oda do radości" Wtorek 14.00-14.30 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
192 28.01.2020 wtorek 14:30 00:30 Nieobecność usprawiedliwiona Wtorek 14.30-15.00 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
193 28.01.2020 wtorek 15:00 00:30 "Kalinka", "Kangur" Wtorek 15.00-15.30 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
194 28.01.2020 wtorek 16:30 00:30 Nieobecność zgłoszona w dniu zajęć Wtorek 16.30-17.00 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
195 28.01.2020 wtorek 17:00 00:30 Nieobecność usprawiedliwiona Wtorek 17.00-17.30 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
196 28.01.2020 wtorek 17:30 00:30 Wtorek 17.30-18.00 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
197 29.01.2020 środa 08:30 00:30 Środa 8.30-9.00 Dom Kultury Zacisze Sala Edukacyjna - parter Warszawa
198 29.01.2020 środa 17:00 00:30 Nieobecność zgłoszona w dniu zajęć Środa 17.00-17.30 Dom Kultury Zacisze Sala Garderoba Ip Warszawa
199 31.01.2020 piątek 08:30 00:30 Nieobecność usprawiedliwiona Piątek 8.30-9.00 Dom Kultury Zacisze Sala Edukacyjna - parter Warszawa
200 31.01.2020 piątek 18:15 00:30 Piątek 18.15-19.15 Dom Kultury Zacisze Sala Garderoba Ip Warszawa
201 31.01.2020 piątek 19:15 00:30 "Małpa", "Wlazł kotek" Piątek 19.15-19.45 Dom Kultury Zacisze Sala Garderoba Ip Warszawa
202 31.01.2020 piątek 20:00 00:30 Piątek 20.00-20.30 Dom Kultury Zacisze Sala Garderoba Ip Warszawa
203 04.02.2020 wtorek 14:00 00:30 "Scarborough fair" Wtorek 14.00-14.30 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
204 04.02.2020 wtorek 14:30 00:30 "Old MacDonald" Wtorek 14.30-15.00 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
205 04.02.2020 wtorek 15:00 00:30 Wtorek 15.00-15.30 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
206 04.02.2020 wtorek 16:30 00:30 Nauka zapisu nutowego, "Małpa" Wtorek 16.30-17.00 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
207 04.02.2020 wtorek 17:00 00:30 Wtorek 17.00-17.30 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
208 04.02.2020 wtorek 17:30 00:30 Nieobecność zgłoszona w dniu zajęć (choroba) Wtorek 17.30-18.00 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
209 05.02.2020 środa 08:30 00:30 Środa 8.30-9.00 Dom Kultury Zacisze Sala Edukacyjna - parter Warszawa
210 05.02.2020 środa 17:00 00:30 "Old MacDonald" Środa 17.00-17.30 Dom Kultury Zacisze Sala Garderoba Ip Warszawa
211 07.02.2020 piątek 08:30 00:30 "Jelly on the plate" Piątek 8.30-9.00 Dom Kultury Zacisze Sala Edukacyjna - parter Warszawa
212 07.02.2020 piątek 18:15 00:30 "Papuga" Piątek 18.15-19.15 Dom Kultury Zacisze Sala Garderoba Ip Warszawa
213 07.02.2020 piątek 19:15 00:30 Nieobecność nieusprawiedliwiona Piątek 19.15-19.45 Dom Kultury Zacisze Sala Garderoba Ip Warszawa
214 07.02.2020 piątek 20:00 00:30 "Świnki", "Jeż" Piątek 20.00-20.30 Dom Kultury Zacisze Sala Garderoba Ip Warszawa
215 11.02.2020 wtorek 15:00 00:30 Wtorek 15.00-15.30 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
216 18.02.2020 wtorek 15:00 00:30 Wtorek 15.00-15.30 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
217 25.02.2020 wtorek 14:00 00:30 Wtorek 14.00-14.30 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
218 25.02.2020 wtorek 14:30 00:30 Wtorek 14.30-15.00 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
219 25.02.2020 wtorek 15:00 00:30 Wtorek 15.00-15.30 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
220 25.02.2020 wtorek 16:30 00:30 Wtorek 16.30-17.00 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
221 25.02.2020 wtorek 17:00 00:30 Wtorek 17.00-17.30 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
222 25.02.2020 wtorek 17:30 00:30 Wtorek 17.30-18.00 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
223 26.02.2020 środa 08:30 00:30 Środa 8.30-9.00 Dom Kultury Zacisze Sala Edukacyjna - parter Warszawa
224 26.02.2020 środa 17:00 00:30 Środa 17.00-17.30 Dom Kultury Zacisze Sala Garderoba Ip Warszawa
225 28.02.2020 piątek 08:30 00:30 Piątek 8.30-9.00 Dom Kultury Zacisze Sala Edukacyjna - parter Warszawa
226 28.02.2020 piątek 18:15 00:30 Piątek 18.15-19.15 Dom Kultury Zacisze Sala Garderoba Ip Warszawa
227 28.02.2020 piątek 19:15 00:30 Piątek 19.15-19.45 Dom Kultury Zacisze Sala Garderoba Ip Warszawa
228 28.02.2020 piątek 20:00 00:30 Piątek 20.00-20.30 Dom Kultury Zacisze Sala Garderoba Ip Warszawa
229 03.03.2020 wtorek 14:00 00:30 Wtorek 14.00-14.30 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
230 03.03.2020 wtorek 14:30 00:30 Wtorek 14.30-15.00 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
231 03.03.2020 wtorek 15:00 00:30 Wtorek 15.00-15.30 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
232 03.03.2020 wtorek 16:30 00:30 Wtorek 16.30-17.00 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
233 03.03.2020 wtorek 17:00 00:30 Wtorek 17.00-17.30 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
234 03.03.2020 wtorek 17:30 00:30 Wtorek 17.30-18.00 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
235 04.03.2020 środa 08:30 00:30 Środa 8.30-9.00 Dom Kultury Zacisze Sala Edukacyjna - parter Warszawa
236 04.03.2020 środa 17:00 00:30 Środa 17.00-17.30 Dom Kultury Zacisze Sala Garderoba Ip Warszawa
237 06.03.2020 piątek 08:30 00:30 Piątek 8.30-9.00 Dom Kultury Zacisze Sala Edukacyjna - parter Warszawa
238 06.03.2020 piątek 18:15 00:30 Piątek 18.15-19.15 Dom Kultury Zacisze Sala Garderoba Ip Warszawa
239 06.03.2020 piątek 19:15 00:30 Piątek 19.15-19.45 Dom Kultury Zacisze Sala Garderoba Ip Warszawa
240 06.03.2020 piątek 20:00 00:30 Piątek 20.00-20.30 Dom Kultury Zacisze Sala Garderoba Ip Warszawa
241 10.03.2020 wtorek 14:00 00:30 Wtorek 14.00-14.30 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
242 10.03.2020 wtorek 14:30 00:30 Wtorek 14.30-15.00 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
243 10.03.2020 wtorek 15:00 00:30 Wtorek 15.00-15.30 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
244 10.03.2020 wtorek 16:30 00:30 Wtorek 16.30-17.00 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
245 10.03.2020 wtorek 17:00 00:30 Wtorek 17.00-17.30 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
246 10.03.2020 wtorek 17:30 00:30 Wtorek 17.30-18.00 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
247 11.03.2020 środa 08:30 00:30 Środa 8.30-9.00 Dom Kultury Zacisze Sala Edukacyjna - parter Warszawa
248 11.03.2020 środa 17:00 00:30 Środa 17.00-17.30 Dom Kultury Zacisze Sala Garderoba Ip Warszawa
249 13.03.2020 piątek 08:30 00:30 Piątek 8.30-9.00 Dom Kultury Zacisze Sala Edukacyjna - parter Warszawa
250 13.03.2020 piątek 18:15 00:30 Piątek 18.15-19.15 Dom Kultury Zacisze Sala Garderoba Ip Warszawa
251 13.03.2020 piątek 19:15 00:30 Piątek 19.15-19.45 Dom Kultury Zacisze Sala Garderoba Ip Warszawa
252 13.03.2020 piątek 20:00 00:30 Piątek 20.00-20.30 Dom Kultury Zacisze Sala Garderoba Ip Warszawa
253 17.03.2020 wtorek 14:00 00:30 Wtorek 14.00-14.30 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
254 17.03.2020 wtorek 14:30 00:30 Wtorek 14.30-15.00 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
255 17.03.2020 wtorek 15:00 00:30 Wtorek 15.00-15.30 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
256 17.03.2020 wtorek 16:30 00:30 Wtorek 16.30-17.00 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
257 17.03.2020 wtorek 17:00 00:30 Wtorek 17.00-17.30 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
258 17.03.2020 wtorek 17:30 00:30 Wtorek 17.30-18.00 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
259 18.03.2020 środa 08:30 00:30 Środa 8.30-9.00 Dom Kultury Zacisze Sala Edukacyjna - parter Warszawa
260 18.03.2020 środa 17:00 00:30 Środa 17.00-17.30 Dom Kultury Zacisze Sala Garderoba Ip Warszawa
261 20.03.2020 piątek 08:30 00:30 Piątek 8.30-9.00 Dom Kultury Zacisze Sala Edukacyjna - parter Warszawa
262 20.03.2020 piątek 18:15 00:30 Piątek 18.15-19.15 Dom Kultury Zacisze Sala Garderoba Ip Warszawa
263 20.03.2020 piątek 19:15 00:30 Piątek 19.15-19.45 Dom Kultury Zacisze Sala Garderoba Ip Warszawa
264 20.03.2020 piątek 20:00 00:30 Piątek 20.00-20.30 Dom Kultury Zacisze Sala Garderoba Ip Warszawa
265 24.03.2020 wtorek 14:00 00:30 Wtorek 14.00-14.30 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
266 24.03.2020 wtorek 14:30 00:30 Wtorek 14.30-15.00 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
267 24.03.2020 wtorek 15:00 00:30 Wtorek 15.00-15.30 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
268 24.03.2020 wtorek 16:30 00:30 Wtorek 16.30-17.00 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
269 24.03.2020 wtorek 17:00 00:30 Wtorek 17.00-17.30 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
270 24.03.2020 wtorek 17:30 00:30 Wtorek 17.30-18.00 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
271 25.03.2020 środa 08:30 00:30 Środa 8.30-9.00 Dom Kultury Zacisze Sala Edukacyjna - parter Warszawa
272 25.03.2020 środa 17:00 00:30 Środa 17.00-17.30 Dom Kultury Zacisze Sala Garderoba Ip Warszawa
273 27.03.2020 piątek 08:30 00:30 Piątek 8.30-9.00 Dom Kultury Zacisze Sala Edukacyjna - parter Warszawa
274 27.03.2020 piątek 18:15 00:30 Piątek 18.15-19.15 Dom Kultury Zacisze Sala Garderoba Ip Warszawa
275 27.03.2020 piątek 19:15 00:30 Piątek 19.15-19.45 Dom Kultury Zacisze Sala Garderoba Ip Warszawa
276 27.03.2020 piątek 20:00 00:30 Piątek 20.00-20.30 Dom Kultury Zacisze Sala Garderoba Ip Warszawa
277 31.03.2020 wtorek 14:00 00:30 Wtorek 14.00-14.30 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
278 31.03.2020 wtorek 14:30 00:30 Wtorek 14.30-15.00 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
279 31.03.2020 wtorek 15:00 00:30 Wtorek 15.00-15.30 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
280 31.03.2020 wtorek 16:30 00:30 Wtorek 16.30-17.00 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
281 31.03.2020 wtorek 17:00 00:30 Wtorek 17.00-17.30 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
282 31.03.2020 wtorek 17:30 00:30 Wtorek 17.30-18.00 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
283 01.04.2020 środa 08:30 00:30 Środa 8.30-9.00 Dom Kultury Zacisze Sala Edukacyjna - parter Warszawa
284 01.04.2020 środa 17:00 00:30 Środa 17.00-17.30 Dom Kultury Zacisze Sala Garderoba Ip Warszawa
285 03.04.2020 piątek 08:30 00:30 Piątek 8.30-9.00 Dom Kultury Zacisze Sala Edukacyjna - parter Warszawa
286 03.04.2020 piątek 18:15 00:30 Piątek 18.15-19.15 Dom Kultury Zacisze Sala Garderoba Ip Warszawa
287 03.04.2020 piątek 19:15 00:30 Piątek 19.15-19.45 Dom Kultury Zacisze Sala Garderoba Ip Warszawa
288 03.04.2020 piątek 20:00 00:30 Piątek 20.00-20.30 Dom Kultury Zacisze Sala Garderoba Ip Warszawa
289 07.04.2020 wtorek 14:00 00:30 Wtorek 14.00-14.30 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
290 07.04.2020 wtorek 14:30 00:30 Wtorek 14.30-15.00 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
291 07.04.2020 wtorek 15:00 00:30 Wtorek 15.00-15.30 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
292 07.04.2020 wtorek 16:30 00:30 Wtorek 16.30-17.00 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
293 07.04.2020 wtorek 17:00 00:30 Wtorek 17.00-17.30 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
294 07.04.2020 wtorek 17:30 00:30 Wtorek 17.30-18.00 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
295 08.04.2020 środa 08:30 00:30 Środa 8.30-9.00 Dom Kultury Zacisze Sala Edukacyjna - parter Warszawa
296 08.04.2020 środa 17:00 00:30 Środa 17.00-17.30 Dom Kultury Zacisze Sala Garderoba Ip Warszawa
297 14.04.2020 wtorek 14:00 00:30 Wtorek 14.00-14.30 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
298 14.04.2020 wtorek 14:30 00:30 Wtorek 14.30-15.00 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
299 14.04.2020 wtorek 15:00 00:30 Wtorek 15.00-15.30 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
300 14.04.2020 wtorek 16:30 00:30 Wtorek 16.30-17.00 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
301 14.04.2020 wtorek 17:00 00:30 Wtorek 17.00-17.30 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
302 14.04.2020 wtorek 17:30 00:30 Wtorek 17.30-18.00 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
303 15.04.2020 środa 08:30 00:30 Środa 8.30-9.00 Dom Kultury Zacisze Sala Edukacyjna - parter Warszawa
304 15.04.2020 środa 17:00 00:30 Środa 17.00-17.30 Dom Kultury Zacisze Sala Garderoba Ip Warszawa
305 17.04.2020 piątek 08:30 00:30 Piątek 8.30-9.00 Dom Kultury Zacisze Sala Edukacyjna - parter Warszawa
306 17.04.2020 piątek 18:15 00:30 Piątek 18.15-19.15 Dom Kultury Zacisze Sala Garderoba Ip Warszawa
307 17.04.2020 piątek 19:15 00:30 Piątek 19.15-19.45 Dom Kultury Zacisze Sala Garderoba Ip Warszawa
308 17.04.2020 piątek 20:00 00:30 Piątek 20.00-20.30 Dom Kultury Zacisze Sala Garderoba Ip Warszawa
309 21.04.2020 wtorek 14:00 00:30 Wtorek 14.00-14.30 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
310 21.04.2020 wtorek 14:30 00:30 Wtorek 14.30-15.00 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
311 21.04.2020 wtorek 15:00 00:30 Wtorek 15.00-15.30 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
312 21.04.2020 wtorek 16:30 00:30 Wtorek 16.30-17.00 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
313 21.04.2020 wtorek 17:00 00:30 Wtorek 17.00-17.30 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
314 21.04.2020 wtorek 17:30 00:30 Wtorek 17.30-18.00 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
315 22.04.2020 środa 08:30 00:30 Środa 8.30-9.00 Dom Kultury Zacisze Sala Edukacyjna - parter Warszawa
316 22.04.2020 środa 17:00 00:30 Środa 17.00-17.30 Dom Kultury Zacisze Sala Garderoba Ip Warszawa
317 24.04.2020 piątek 08:30 00:30 Piątek 8.30-9.00 Dom Kultury Zacisze Sala Edukacyjna - parter Warszawa
318 24.04.2020 piątek 18:15 00:30 Piątek 18.15-19.15 Dom Kultury Zacisze Sala Garderoba Ip Warszawa
319 24.04.2020 piątek 19:15 00:30 Piątek 19.15-19.45 Dom Kultury Zacisze Sala Garderoba Ip Warszawa
320 24.04.2020 piątek 20:00 00:30 Piątek 20.00-20.30 Dom Kultury Zacisze Sala Garderoba Ip Warszawa
321 28.04.2020 wtorek 14:00 00:30 Wtorek 14.00-14.30 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
322 28.04.2020 wtorek 14:30 00:30 Wtorek 14.30-15.00 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
323 28.04.2020 wtorek 15:00 00:30 Wtorek 15.00-15.30 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
324 28.04.2020 wtorek 16:30 00:30 Wtorek 16.30-17.00 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
325 28.04.2020 wtorek 17:00 00:30 Wtorek 17.00-17.30 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
326 28.04.2020 wtorek 17:30 00:30 Wtorek 17.30-18.00 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
327 29.04.2020 środa 08:30 00:30 Środa 8.30-9.00 Dom Kultury Zacisze Sala Edukacyjna - parter Warszawa
328 29.04.2020 środa 17:00 00:30 Środa 17.00-17.30 Dom Kultury Zacisze Sala Garderoba Ip Warszawa
329 05.05.2020 wtorek 14:00 00:30 Wtorek 14.00-14.30 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
330 05.05.2020 wtorek 14:30 00:30 Wtorek 14.30-15.00 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
331 05.05.2020 wtorek 15:00 00:30 Wtorek 15.00-15.30 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
332 05.05.2020 wtorek 16:30 00:30 Wtorek 16.30-17.00 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
333 05.05.2020 wtorek 17:00 00:30 Wtorek 17.00-17.30 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
334 05.05.2020 wtorek 17:30 00:30 Wtorek 17.30-18.00 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
335 06.05.2020 środa 08:30 00:30 Środa 8.30-9.00 Dom Kultury Zacisze Sala Edukacyjna - parter Warszawa
336 06.05.2020 środa 17:00 00:30 Środa 17.00-17.30 Dom Kultury Zacisze Sala Garderoba Ip Warszawa
337 08.05.2020 piątek 08:30 00:30 Piątek 8.30-9.00 Dom Kultury Zacisze Sala Edukacyjna - parter Warszawa
338 08.05.2020 piątek 18:15 00:30 Piątek 18.15-19.15 Dom Kultury Zacisze Sala Garderoba Ip Warszawa
339 08.05.2020 piątek 19:15 00:30 Piątek 19.15-19.45 Dom Kultury Zacisze Sala Garderoba Ip Warszawa
340 08.05.2020 piątek 20:00 00:30 Piątek 20.00-20.30 Dom Kultury Zacisze Sala Garderoba Ip Warszawa
341 12.05.2020 wtorek 14:00 00:30 Wtorek 14.00-14.30 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
342 12.05.2020 wtorek 14:30 00:30 Wtorek 14.30-15.00 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
343 12.05.2020 wtorek 15:00 00:30 Wtorek 15.00-15.30 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
344 12.05.2020 wtorek 16:30 00:30 Wtorek 16.30-17.00 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
345 12.05.2020 wtorek 17:00 00:30 Wtorek 17.00-17.30 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
346 12.05.2020 wtorek 17:30 00:30 Wtorek 17.30-18.00 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
347 13.05.2020 środa 08:30 00:30 Środa 8.30-9.00 Dom Kultury Zacisze Sala Edukacyjna - parter Warszawa
348 13.05.2020 środa 17:00 00:30 Środa 17.00-17.30 Dom Kultury Zacisze Sala Garderoba Ip Warszawa
349 15.05.2020 piątek 08:30 00:30 Piątek 8.30-9.00 Dom Kultury Zacisze Sala Edukacyjna - parter Warszawa
350 15.05.2020 piątek 18:15 00:30 Piątek 18.15-19.15 Dom Kultury Zacisze Sala Garderoba Ip Warszawa
351 15.05.2020 piątek 19:15 00:30 Piątek 19.15-19.45 Dom Kultury Zacisze Sala Garderoba Ip Warszawa
352 19.05.2020 wtorek 14:00 00:30 Wtorek 14.00-14.30 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
353 19.05.2020 wtorek 14:30 00:30 Wtorek 14.30-15.00 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
354 19.05.2020 wtorek 15:00 00:30 Wtorek 15.00-15.30 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
355 19.05.2020 wtorek 16:30 00:30 Wtorek 16.30-17.00 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
356 19.05.2020 wtorek 17:00 00:30 Wtorek 17.00-17.30 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
357 19.05.2020 wtorek 17:30 00:30 Wtorek 17.30-18.00 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
358 20.05.2020 środa 08:30 00:30 Środa 8.30-9.00 Dom Kultury Zacisze Sala Edukacyjna - parter Warszawa
359 20.05.2020 środa 17:00 00:30 Środa 17.00-17.30 Dom Kultury Zacisze Sala Garderoba Ip Warszawa
360 22.05.2020 piątek 08:30 00:30 Piątek 8.30-9.00 Dom Kultury Zacisze Sala Edukacyjna - parter Warszawa
361 22.05.2020 piątek 18:15 00:30 Piątek 18.15-19.15 Dom Kultury Zacisze Sala Garderoba Ip Warszawa
362 22.05.2020 piątek 19:15 00:30 Piątek 19.15-19.45 Dom Kultury Zacisze Sala Garderoba Ip Warszawa
363 22.05.2020 piątek 20:00 00:30 Piątek 20.00-20.30 Dom Kultury Zacisze Sala Garderoba Ip Warszawa
364 26.05.2020 wtorek 14:00 00:30 Wtorek 14.00-14.30 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
365 26.05.2020 wtorek 14:30 00:30 Wtorek 14.30-15.00 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
366 26.05.2020 wtorek 16:30 00:30 Wtorek 16.30-17.00 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
367 26.05.2020 wtorek 17:00 00:30 Wtorek 17.00-17.30 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
368 26.05.2020 wtorek 17:30 00:30 Wtorek 17.30-18.00 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
369 27.05.2020 środa 08:30 00:30 Środa 8.30-9.00 Dom Kultury Zacisze Sala Edukacyjna - parter Warszawa
370 27.05.2020 środa 17:00 00:30 Środa 17.00-17.30 Dom Kultury Zacisze Sala Garderoba Ip Warszawa
371 29.05.2020 piątek 08:30 00:30 Piątek 8.30-9.00 Dom Kultury Zacisze Sala Edukacyjna - parter Warszawa
372 29.05.2020 piątek 18:15 00:30 Piątek 18.15-19.15 Dom Kultury Zacisze Sala Garderoba Ip Warszawa
373 29.05.2020 piątek 19:15 00:30 Piątek 19.15-19.45 Dom Kultury Zacisze Sala Garderoba Ip Warszawa
374 29.05.2020 piątek 20:00 00:30 Piątek 20.00-20.30 Dom Kultury Zacisze Sala Garderoba Ip Warszawa
375 02.06.2020 wtorek 14:00 00:30 Wtorek 14.00-14.30 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
376 02.06.2020 wtorek 14:30 00:30 Wtorek 14.30-15.00 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
377 02.06.2020 wtorek 16:30 00:30 Wtorek 16.30-17.00 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
378 02.06.2020 wtorek 17:00 00:30 Wtorek 17.00-17.30 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
379 02.06.2020 wtorek 17:30 00:30 Wtorek 17.30-18.00 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
380 03.06.2020 środa 08:30 00:30 Środa 8.30-9.00 Dom Kultury Zacisze Sala Edukacyjna - parter Warszawa
381 03.06.2020 środa 17:00 00:30 Środa 17.00-17.30 Dom Kultury Zacisze Sala Garderoba Ip Warszawa
382 05.06.2020 piątek 08:30 00:30 Piątek 8.30-9.00 Dom Kultury Zacisze Sala Edukacyjna - parter Warszawa
383 05.06.2020 piątek 18:15 00:30 Piątek 18.15-19.15 Dom Kultury Zacisze Sala Garderoba Ip Warszawa
384 05.06.2020 piątek 19:15 00:30 Piątek 19.15-19.45 Dom Kultury Zacisze Sala Garderoba Ip Warszawa
385 05.06.2020 piątek 20:00 00:30 Piątek 20.00-20.30 Dom Kultury Zacisze Sala Garderoba Ip Warszawa
386 09.06.2020 wtorek 14:00 00:30 Wtorek 14.00-14.30 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
387 09.06.2020 wtorek 14:30 00:30 Wtorek 14.30-15.00 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
388 09.06.2020 wtorek 16:30 00:30 Wtorek 16.30-17.00 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
389 09.06.2020 wtorek 17:00 00:30 Wtorek 17.00-17.30 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
390 09.06.2020 wtorek 17:30 00:30 Wtorek 17.30-18.00 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
391 10.06.2020 środa 08:30 00:30 Środa 8.30-9.00 Dom Kultury Zacisze Sala Edukacyjna - parter Warszawa
392 12.06.2020 piątek 20:00 00:30 Piątek 20.00-20.30 Dom Kultury Zacisze Sala Garderoba Ip Warszawa
393 16.06.2020 wtorek 14:30 00:30 Wtorek 14.30-15.00 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
394 16.06.2020 wtorek 16:30 00:30 Wtorek 16.30-17.00 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
395 16.06.2020 wtorek 17:00 00:30 Wtorek 17.00-17.30 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
396 16.06.2020 wtorek 17:30 00:30 Wtorek 17.30-18.00 Dom Kultury Zacisze Sala Językowa IIp Warszawa
397 17.06.2020 środa 08:30 00:30 Środa 8.30-9.00 Dom Kultury Zacisze Sala Edukacyjna - parter Warszawa
398 19.06.2020 piątek 08:30 00:30 Piątek 8.30-9.00 Dom Kultury Zacisze Sala Edukacyjna - parter Warszawa
399 19.06.2020 piątek 18:15 00:30 Piątek 18.15-19.15 Dom Kultury Zacisze Sala Garderoba Ip Warszawa
400 19.06.2020 piątek 19:15 00:30 Piątek 19.15-19.45 Dom Kultury Zacisze Sala Garderoba Ip Warszawa
401 19.06.2020 piątek 20:00 00:30 Piątek 20.00-20.30 Dom Kultury Zacisze Sala Garderoba Ip Warszawa