Lista zajęć Edyta Kiesewetter Zespół wokalny EB Sound

Zespół wokalny EB Sound

Kategoria

muzyka / emisja głosu

Opis

Zajęcia wokalne zespołu EB Sound przeznaczone są dla dzieci i młodzieży.
Zajęcia prowadzone są w trybie indywidualnym 30 minut (w poniedziałki, wtorki i piątki) oraz 120 minut w trybie grupowym w czwartki w godz. 17.00-19.15 (w tym 15-minutowa przerwa).

Celem zajęć indywidualnych jest wykształcenie prawidłowej emisji oraz impostacji głosu a więc skoordynowanie pracy aparatu głosowego i mięśni oddechowych, rozszerzenie skali głosu, zwiększenie jego siły, wykształcenie barwy. Dobór repertuaru jest indywidualny dostosowany do stopnia zaawansowania, predyspozycji, osobowości. Dużo uwagi poświęcamy interpretacji utworów. Zajęcia grupowe to nauka śpiewu w wielogłosie, kształtowanie umiejętności współpracy w zespole i współodpowiedzialności w dążeniu do wyznaczonego celu. Zajęcia dają możliwość obycia z mikrofonem, ze sceną, uczestnictwa w koncertach, festiwalach, konkursach wokalnych oraz nagraniach płyt. Zespół reprezentuje Dom Kultury "Włochy" oraz dzielnicę przy okazji różnego rodzaju przedsięwzięć muzycznych i kulturalnych na terenie Warszawy.

Przyjęcia do zespołu po indywidualnych konsultacjach. Informacje i zapisy: 502-879-678

Instruktor: Edyta Kiesewetter - dyplomowany muzyk, pedagog, menedżer i animator kultury. Od 1991 roku prowadzi na terenie Domu Kultury "Włochy" zajęcia wokalne oraz naukę gry na instrumentach klawiszowych.


Opłata: zajęcia 2 x tyg. (150 min. tygodniowo) - 120 zł/m-c

Miejsce:

DOM KULTURY "WŁOCHY"
ul. Bolesława Chrobrego 27
02-479 Warszawa
tel.: 22 863 73 23

1. Każda osoba zapisująca się na zajęcia trafia na listę rezerwową.
2. O ostatecznym przyjęciu decyduje instruktor.
3. Informacje na temat opłat pojawia się dopiero po zatwierdzeniu zapisu. Będzie to równoznaczne z przyjęciem na zajęcia.

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również