Lista zajęć Zespół wokalny Edyta Band Juniors

Zespół wokalny Edyta Band Juniors

Dane podstawowe

Data rozpoczęcia
10.09.2019
Data zakończenia
19.06.2020
Organizator
Dom Kultury Włochy
Typ
kursy
Kategoria
muzyka ⟩ emisja głosu
Filia
Dom Kultury "Włochy" ul. B. Chrobrego 27
Liczba uczestników
6
Wolnych miejsc
0
Wiek od
10 lat
Wiek do
14 lat

Opis

Zajęcia wokalne grupy "Edyta Band Juniors" przeznaczone są dla dzieci w wieku 10-14 lat.

Zajęcia prowadzone są w trybie indywidualnym 30 minut (w poniedziałki, czwartki i piątki) oraz 60 minut w trybie grupowym we wtorki w godz. 18.15-19.15.

Celem zajęć indywidualnych jest wykształcenie prawidłowej emisji oraz impostacji głosu a więc skoordynowanie pracy aparatu głosowego i mięśni oddechowych, rozszerzenie skali głosu, zwiększenie jego siły, wykształcenie barwy. Dobór repertuaru jest indywidualny dostosowany do stopnia zaawansowania, predyspozycji, osobowości. Dużo uwagi poświęcamy interpretacji utworów. Zajęcia grupowe to nauka śpiewu w wielogłosie, kształtowanie umiejętności współpracy w zespole i współodpowiedzialności w dążeniu do wyznaczonego celu. Zajęcia dają możliwość obycia z mikrofonem, ze sceną, uczestnictwa w koncertach, festiwalach, konkursach wokalnych oraz nagraniach płyt. Zespół reprezentuje Dom Kultury "Włochy" oraz dzielnicę przy okazji różnego rodzaju przedsięwzięć muzycznych i kulturalnych na terenie Warszawy.

Przyjęcia do zespołu wyłącznie po indywidualnych konsultacjach z instruktorem.
Informacje i zapisy: 502-879-678

Instruktor: Edyta Kiesewetter - dyplomowany muzyk, pedagog, menedżer i animator kultury. Od 1991 roku prowadzi na terenie Domu Kultury "Włochy" zajęcia wokalne oraz naukę gry na instrumentach klawiszowych.


Opłata: zajęcia 2 x tyg. (90 min. tygodniowo) - 120 zł/m-c

Miejsce:

DOM KULTURY "WŁOCHY"
ul. Bolesława Chrobrego 27
02-479 Warszawa
tel.: 22 863 73 23

1. Każda osoba zapisująca się na zajęcia trafia na listę rezerwową.
2. O ostatecznym przyjęciu decyduje instruktor.
3. Informacje na temat opłat pojawia się dopiero po zatwierdzeniu zapisu. Będzie to równoznaczne z przyjęciem na zajęcia.