Lista zajęć Małgorzata Mostowska PILATES ZDROWEGO KRĘGOSŁUPA

PILATES ZDROWEGO KRĘGOSŁUPA

Kategoria

fitness / gimnastyka

Opis

WOLNE MIEJSCA na ZAJĘCIA WAKACYJNE - wtorki godz. 18:00

Zajęcia metody Pilates przeznaczone dla osób mających pracę siedzącą bądź stojącą, która naraża kręgosłup na spędzanie czasu w jednostajnej i wielogodzinnej pozycji statycznej. Pilates to zestaw ćwiczeń jednocześnie wzmacniających, rozciągających i stabilizujących mięśnie głębokie. Ćwiczenia wykonywane są na karimatach w sposób bezpieczny dla stawów. Pilates działa dotleniająco i relaksująco poprzez naukę prawidłowego oddechu. Poprawia zarówno poczucie psychiczne jak i fizyczne osoby ćwiczącej. Na zajęcia przynosimy własne karimaty.

prowadzenie: Małgorzata Mostowska

opłaty: 80 zł / m-c
 
UWAGA!
W okresie wakacyjnym obowiązują opłaty:

80 zł / miesiąc
40 zł / połowa miesiąca
20 zł / zajęcia jednorazowe

*) w przypadku chęci uczestnictwa w zajęciach jednorazowych, bądź w wybranych tygodniach, prosimy podczas zapisu o podanie w uwagach terminu zajęć.

W trakcie zajęć obowiązuje wymagany dystans społeczny.

Lekcje

Grupy:
Wszystkie
wakacje, wtorki g. 18.00-19.00 - młodzież 15+, dorośli
wt. 17.00-18.00 - młodzież 15+, dorośli
wt. 18.00-19.00 - młodzież 15+, dorośli


Brak ustawionych lekcji

Recenzje

Bardzo lubię zajęcia z Małgosią. Jest świetną, zaangażowaną prowadzącą, która umie stworzyć luźną atmosferę, do każdego uczestnika podchodzi indywidualnie, potrafi podpowiedzieć które ćwiczenia są dla kogo bardziej lub mniej wskazane. Na dodatek ma dużą wiedzę, którą ciągle pogłębia na kolejnych kursach. Zajęcia są urozmaicone i, co najważniejsze, skuteczne
Sylwia K.
14.08.2020 23:11
Serdecznie polecam zajęcia, trening całego ciała, indywidualne podejście do każdego uczestnika, Małgosia to profesjonalna trenerka, motywuje do większego wysiłku a do tego zawsze emanuje pozytywną energią. Na zajęciach nie można się nudzić, często pojawiają się nowe ćwiczenia.
Kinga D.
01.08.2020 11:51
Gorąco polecam, mega rozciagania, pobudza nieodkryte dotąd mięśnie, można sie odstresować po całym dniu, a klimat plenerowych zajęć dodaje uroku. Usmiechnieta zawsze instruktorka Małgosia nastraja pozytywnie każdego ponurasa
Anna F.
31.07.2020 20:43
Profesjonalna i przemiła instruktorka, świetne ćwiczenia. Moje najlepsze trafienie w aktywność sportową. Nie tylko mój kręgosłup jest wdzięczny :-).
Kasia W.
31.07.2020 16:21

Inni klienci oglądali również