Lista zajęć Małgorzata Mostowska PILATES ZDROWEGO KRĘGOSŁUPA

PILATES ZDROWEGO KRĘGOSŁUPA

Kategoria

fitness / gimnastyka

Opis

WOLNE MIEJSCA na ZAJĘCIA WAKACYJNE - wtorki godz. 18:00

Zajęcia metody Pilates przeznaczone dla osób mających pracę siedzącą bądź stojącą, która naraża kręgosłup na spędzanie czasu w jednostajnej i wielogodzinnej pozycji statycznej. Pilates to zestaw ćwiczeń jednocześnie wzmacniających, rozciągających i stabilizujących mięśnie głębokie. Ćwiczenia wykonywane są na karimatach w sposób bezpieczny dla stawów. Pilates działa dotleniająco i relaksująco poprzez naukę prawidłowego oddechu. Poprawia zarówno poczucie psychiczne jak i fizyczne osoby ćwiczącej. Na zajęcia przynosimy własne karimaty.

prowadzenie: Małgorzata Mostowska

opłaty: 80 zł / m-c
 
UWAGA!
W okresie wakacyjnym obowiązują opłaty:

80 zł / miesiąc
40 zł / połowa miesiąca
20 zł / zajęcia jednorazowe

*) w przypadku chęci uczestnictwa w zajęciach jednorazowych, bądź w wybranych tygodniach, prosimy podczas zapisu o podanie w uwagach terminu zajęć.

W trakcie zajęć obowiązuje wymagany dystans społeczny.

Lekcje

Grupy:
Wszystkie
wakacje, wtorki g. 18.00-19.00 - młodzież 15+, dorośli
wt. 17.00-18.00 - młodzież 15+, dorośli
wt. 18.00-19.00 - młodzież 15+, dorośli


Brak ustawionych lekcji

Recenzje

Serdecznie polecam zajęcia, trening całego ciała, indywidualne podejście do każdego uczestnika, Małgosia to profesjonalna trenerka, motywuje do większego wysiłku a do tego zawsze emanuje pozytywną energią. Na zajęciach nie można się nudzić, często pojawiają się nowe ćwiczenia.
Kinga D.
01.08.2020 11:51
Gorąco polecam, mega rozciagania, pobudza nieodkryte dotąd mięśnie, można sie odstresować po całym dniu, a klimat plenerowych zajęć dodaje uroku. Usmiechnieta zawsze instruktorka Małgosia nastraja pozytywnie każdego ponurasa
Anna F.
31.07.2020 20:43
Profesjonalna i przemiła instruktorka, świetne ćwiczenia. Moje najlepsze trafienie w aktywność sportową. Nie tylko mój kręgosłup jest wdzięczny :-).
Kasia W.
31.07.2020 16:21

Inni klienci oglądali również