Lista zajęć Sabina Czerniawska Zajęcia plastyczne: Plastyczna kraina zabaw

Zajęcia plastyczne: Plastyczna kraina zabaw

Kategoria

sztuka / inne

Opis

Jeśli jesteście rodzicami lub opiekunami, którym kończą się pomysły na kreatywne spędzanie czasu z dzieckiem, obawiacie się, jak maluszek poradzi sobie w nowej roli przedszkolaka zapraszamy do Małej Akademii Plastycznej. Zajęcia artystyczne dla dzieci w wieku 2 – 3 lata wraz z opiekunami odkryją talenty plastyczne, pomogą w rozwoju poznawaniu sensorycznym sztuki oraz ułatwiają rozwój emocjonalny. Są doskonałym przygotowaniem do edukacji przedszkolnej oraz jednym z pierwszych kontaktów z rówieśnikami. Plastyczna Kraina Zabaw to nie tylko papierowe wycinanki i lepienie z plasteliny. Dzieci wykonują pierwsze formy graficzne, malują akwarelami, temperami, lepią z gliny. Na zajęciach w roli artystów debiutują również rodzice, dla których nierzadko jest to okazja do tworzenia prac  nieznanych dotąd technikach plastycznych, czy zmierzenia się z pracą przy sztalugach.

Zajęcia odbywają się 1 raz w tygodniu po 45 minut
czwartki godz. 11.00-11.45 
cena: 56 zł/220 zł/430 zł*

opłata miesięczna/semestralna/roczna

Zajęcia zaczynają się 5 września!

Ważne:
Zorganizowanie poszczególnych zajęć będzie uzależnione od liczby chętnych. W zależności od liczby zainteresowanych możliwe są również korekty cen. Po uzgodnieniu z uczestnikami zmianie mogą także ulec proponowane terminy.

 

Zapisz się on-line lub zadzwoń do nas tel. 12 656 36 70 wew. 30

Zapraszamy serdecznie !!!

Prowadzenie: Sabina Czerniawska. Absolwentka Liceum Plastycznego we Wrocławiu, profil wystawiennik oraz Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, kierunek rzeźba. Od ponad 20 lat uczy młodych adeptów sztuki, z powodzeniem rozwijając ich talenty plastyczne. Świadczą o tym nasi wieloletni podopieczni, którzy od najmłodszych lat, aż po klasy licealne uczęszczają do Akademii Plastycznej oraz ilość absolwentów z wielkim żalem kończących przygodę z warsztatami Pani Sabiny.

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również