Lista zajęć język niemiecki - dorośli

język niemiecki - dorośli

Dane podstawowe

Nazwa grupy
DOROŚLI
Data rozpoczęcia
01.10.2019
Organizator
Nowohuckie Centrum Kultury
Filia
DJO
Liczba uczestników
0
Wolnych miejsc
200
Wiek od
18 lat

Opis

CENTRUM JĘZYKÓW OBCYCH budynek A, pokój 121

tel. 12 644 02 66 wew. 40

e-mail: jezyki@nck.krakow.pl

http://nck.krakow.pl/kursy-jezykow-obcych-menu/

Lekcje

Grupy:
Wszystkie
ND/I/T - I stopień, piątek 18.40 - 20.10 (90 min), A106, Anna Tyliba
ND/II/D - II stopień, wtorek 17.05 - 18.35 (90 min), sala A106, Małgorzata Domańska
ND/III/D - A2, czwartek 17.05 - 18.35 (90 min), sala A106, Małgorzata Domańska
ND/IV/D - B1+, wtorek, czwartek 18.40 - 20.10 (90 min), sala A106, Małgorzata Domańska


# Data Dzień Godzina Czas trwania Temat Grupa Sala Miasto
1 01.10.2019 wtorek 17:05 01:30 ND/II/D - II stopień, wtorek 17.05 - 18.35 (90 min), sala A106, Małgorzata Domańska NCK, Nowohuckie Centrum Kultury Kraków
2 01.10.2019 wtorek 18:40 01:30 ND/IV/D - B1+, wtorek, czwartek 18.40 - 20.10 (90 min), sala A106, Małgorzata Domańska NCK, Nowohuckie Centrum Kultury Kraków
3 03.10.2019 czwartek 17:05 01:30 ND/III/D - A2, czwartek 17.05 - 18.35 (90 min), sala A106, Małgorzata Domańska NCK, Nowohuckie Centrum Kultury Kraków
4 03.10.2019 czwartek 18:40 01:30 ND/IV/D - B1+, wtorek, czwartek 18.40 - 20.10 (90 min), sala A106, Małgorzata Domańska NCK, Nowohuckie Centrum Kultury Kraków
5 04.10.2019 piątek 18:40 01:30 ND/I/T - I stopień, piątek 18.40 - 20.10 (90 min), A106, Anna Tyliba NCK, Nowohuckie Centrum Kultury Kraków
6 08.10.2019 wtorek 17:05 01:30 ND/II/D - II stopień, wtorek 17.05 - 18.35 (90 min), sala A106, Małgorzata Domańska NCK, Nowohuckie Centrum Kultury Kraków
7 08.10.2019 wtorek 18:40 01:30 ND/IV/D - B1+, wtorek, czwartek 18.40 - 20.10 (90 min), sala A106, Małgorzata Domańska NCK, Nowohuckie Centrum Kultury Kraków
8 10.10.2019 czwartek 17:05 01:30 ND/III/D - A2, czwartek 17.05 - 18.35 (90 min), sala A106, Małgorzata Domańska NCK, Nowohuckie Centrum Kultury Kraków
9 10.10.2019 czwartek 18:40 01:30 ND/IV/D - B1+, wtorek, czwartek 18.40 - 20.10 (90 min), sala A106, Małgorzata Domańska NCK, Nowohuckie Centrum Kultury Kraków
10 11.10.2019 piątek 18:40 01:30 ND/I/T - I stopień, piątek 18.40 - 20.10 (90 min), A106, Anna Tyliba NCK, Nowohuckie Centrum Kultury Kraków
11 15.10.2019 wtorek 17:05 01:30 ND/II/D - II stopień, wtorek 17.05 - 18.35 (90 min), sala A106, Małgorzata Domańska NCK, Nowohuckie Centrum Kultury Kraków
12 15.10.2019 wtorek 18:40 01:30 ND/IV/D - B1+, wtorek, czwartek 18.40 - 20.10 (90 min), sala A106, Małgorzata Domańska NCK, Nowohuckie Centrum Kultury Kraków
13 17.10.2019 czwartek 17:05 01:30 ND/III/D - A2, czwartek 17.05 - 18.35 (90 min), sala A106, Małgorzata Domańska NCK, Nowohuckie Centrum Kultury Kraków
14 17.10.2019 czwartek 18:40 01:30 ND/IV/D - B1+, wtorek, czwartek 18.40 - 20.10 (90 min), sala A106, Małgorzata Domańska NCK, Nowohuckie Centrum Kultury Kraków
15 18.10.2019 piątek 18:40 01:30 ND/I/T - I stopień, piątek 18.40 - 20.10 (90 min), A106, Anna Tyliba NCK, Nowohuckie Centrum Kultury Kraków
16 22.10.2019 wtorek 17:05 01:30 ND/II/D - II stopień, wtorek 17.05 - 18.35 (90 min), sala A106, Małgorzata Domańska NCK, Nowohuckie Centrum Kultury Kraków
17 22.10.2019 wtorek 18:40 01:30 ND/IV/D - B1+, wtorek, czwartek 18.40 - 20.10 (90 min), sala A106, Małgorzata Domańska NCK, Nowohuckie Centrum Kultury Kraków
18 24.10.2019 czwartek 17:05 01:30 ND/III/D - A2, czwartek 17.05 - 18.35 (90 min), sala A106, Małgorzata Domańska NCK, Nowohuckie Centrum Kultury Kraków
19 24.10.2019 czwartek 18:40 01:30 ND/IV/D - B1+, wtorek, czwartek 18.40 - 20.10 (90 min), sala A106, Małgorzata Domańska NCK, Nowohuckie Centrum Kultury Kraków
20 25.10.2019 piątek 18:40 01:30 ND/I/T - I stopień, piątek 18.40 - 20.10 (90 min), A106, Anna Tyliba NCK, Nowohuckie Centrum Kultury Kraków
21 29.10.2019 wtorek 17:05 01:30 ND/II/D - II stopień, wtorek 17.05 - 18.35 (90 min), sala A106, Małgorzata Domańska NCK, Nowohuckie Centrum Kultury Kraków
22 29.10.2019 wtorek 18:40 01:30 ND/IV/D - B1+, wtorek, czwartek 18.40 - 20.10 (90 min), sala A106, Małgorzata Domańska NCK, Nowohuckie Centrum Kultury Kraków
23 31.10.2019 czwartek 17:05 01:30 ND/III/D - A2, czwartek 17.05 - 18.35 (90 min), sala A106, Małgorzata Domańska NCK, Nowohuckie Centrum Kultury Kraków
24 31.10.2019 czwartek 18:40 01:30 ND/IV/D - B1+, wtorek, czwartek 18.40 - 20.10 (90 min), sala A106, Małgorzata Domańska NCK, Nowohuckie Centrum Kultury Kraków
25 05.11.2019 wtorek 17:05 01:30 ND/II/D - II stopień, wtorek 17.05 - 18.35 (90 min), sala A106, Małgorzata Domańska NCK, Nowohuckie Centrum Kultury Kraków
26 05.11.2019 wtorek 18:40 01:30 ND/IV/D - B1+, wtorek, czwartek 18.40 - 20.10 (90 min), sala A106, Małgorzata Domańska NCK, Nowohuckie Centrum Kultury Kraków
27 07.11.2019 czwartek 17:05 01:30 ND/III/D - A2, czwartek 17.05 - 18.35 (90 min), sala A106, Małgorzata Domańska NCK, Nowohuckie Centrum Kultury Kraków
28 07.11.2019 czwartek 18:40 01:30 ND/IV/D - B1+, wtorek, czwartek 18.40 - 20.10 (90 min), sala A106, Małgorzata Domańska NCK, Nowohuckie Centrum Kultury Kraków
29 08.11.2019 piątek 18:40 01:30 ND/I/T - I stopień, piątek 18.40 - 20.10 (90 min), A106, Anna Tyliba NCK, Nowohuckie Centrum Kultury Kraków
30 12.11.2019 wtorek 17:05 01:30 ND/II/D - II stopień, wtorek 17.05 - 18.35 (90 min), sala A106, Małgorzata Domańska NCK, Nowohuckie Centrum Kultury Kraków
31 12.11.2019 wtorek 18:40 01:30 ND/IV/D - B1+, wtorek, czwartek 18.40 - 20.10 (90 min), sala A106, Małgorzata Domańska NCK, Nowohuckie Centrum Kultury Kraków
32 14.11.2019 czwartek 17:05 01:30 ND/III/D - A2, czwartek 17.05 - 18.35 (90 min), sala A106, Małgorzata Domańska NCK, Nowohuckie Centrum Kultury Kraków
33 14.11.2019 czwartek 18:40 01:30 ND/IV/D - B1+, wtorek, czwartek 18.40 - 20.10 (90 min), sala A106, Małgorzata Domańska NCK, Nowohuckie Centrum Kultury Kraków
34 15.11.2019 piątek 18:40 01:30 ND/I/T - I stopień, piątek 18.40 - 20.10 (90 min), A106, Anna Tyliba NCK, Nowohuckie Centrum Kultury Kraków
35 19.11.2019 wtorek 17:05 01:30 ND/II/D - II stopień, wtorek 17.05 - 18.35 (90 min), sala A106, Małgorzata Domańska NCK, Nowohuckie Centrum Kultury Kraków
36 19.11.2019 wtorek 18:40 01:30 ND/IV/D - B1+, wtorek, czwartek 18.40 - 20.10 (90 min), sala A106, Małgorzata Domańska NCK, Nowohuckie Centrum Kultury Kraków
37 21.11.2019 czwartek 17:05 01:30 ND/III/D - A2, czwartek 17.05 - 18.35 (90 min), sala A106, Małgorzata Domańska NCK, Nowohuckie Centrum Kultury Kraków
38 21.11.2019 czwartek 18:40 01:30 ND/IV/D - B1+, wtorek, czwartek 18.40 - 20.10 (90 min), sala A106, Małgorzata Domańska NCK, Nowohuckie Centrum Kultury Kraków
39 22.11.2019 piątek 18:40 01:30 ND/I/T - I stopień, piątek 18.40 - 20.10 (90 min), A106, Anna Tyliba NCK, Nowohuckie Centrum Kultury Kraków
40 26.11.2019 wtorek 17:05 01:30 ND/II/D - II stopień, wtorek 17.05 - 18.35 (90 min), sala A106, Małgorzata Domańska NCK, Nowohuckie Centrum Kultury Kraków
41 26.11.2019 wtorek 18:40 01:30 ND/IV/D - B1+, wtorek, czwartek 18.40 - 20.10 (90 min), sala A106, Małgorzata Domańska NCK, Nowohuckie Centrum Kultury Kraków
42 28.11.2019 czwartek 17:05 01:30 ND/III/D - A2, czwartek 17.05 - 18.35 (90 min), sala A106, Małgorzata Domańska NCK, Nowohuckie Centrum Kultury Kraków
43 28.11.2019 czwartek 18:40 01:30 ND/IV/D - B1+, wtorek, czwartek 18.40 - 20.10 (90 min), sala A106, Małgorzata Domańska NCK, Nowohuckie Centrum Kultury Kraków
44 29.11.2019 piątek 18:40 01:30 ND/I/T - I stopień, piątek 18.40 - 20.10 (90 min), A106, Anna Tyliba NCK, Nowohuckie Centrum Kultury Kraków
45 03.12.2019 wtorek 17:05 01:30 ND/II/D - II stopień, wtorek 17.05 - 18.35 (90 min), sala A106, Małgorzata Domańska NCK, Nowohuckie Centrum Kultury Kraków
46 03.12.2019 wtorek 18:40 01:30 ND/IV/D - B1+, wtorek, czwartek 18.40 - 20.10 (90 min), sala A106, Małgorzata Domańska NCK, Nowohuckie Centrum Kultury Kraków
47 05.12.2019 czwartek 17:05 01:30 ND/III/D - A2, czwartek 17.05 - 18.35 (90 min), sala A106, Małgorzata Domańska NCK, Nowohuckie Centrum Kultury Kraków
48 05.12.2019 czwartek 18:40 01:30 ND/IV/D - B1+, wtorek, czwartek 18.40 - 20.10 (90 min), sala A106, Małgorzata Domańska NCK, Nowohuckie Centrum Kultury Kraków
49 06.12.2019 piątek 18:40 01:30 ND/I/T - I stopień, piątek 18.40 - 20.10 (90 min), A106, Anna Tyliba NCK, Nowohuckie Centrum Kultury Kraków
50 10.12.2019 wtorek 17:05 01:30 ND/II/D - II stopień, wtorek 17.05 - 18.35 (90 min), sala A106, Małgorzata Domańska NCK, Nowohuckie Centrum Kultury Kraków
51 10.12.2019 wtorek 18:40 01:30 ND/IV/D - B1+, wtorek, czwartek 18.40 - 20.10 (90 min), sala A106, Małgorzata Domańska NCK, Nowohuckie Centrum Kultury Kraków
52 12.12.2019 czwartek 17:05 01:30 ND/III/D - A2, czwartek 17.05 - 18.35 (90 min), sala A106, Małgorzata Domańska NCK, Nowohuckie Centrum Kultury Kraków
53 12.12.2019 czwartek 18:40 01:30 ND/IV/D - B1+, wtorek, czwartek 18.40 - 20.10 (90 min), sala A106, Małgorzata Domańska NCK, Nowohuckie Centrum Kultury Kraków
54 13.12.2019 piątek 18:40 01:30 ND/I/T - I stopień, piątek 18.40 - 20.10 (90 min), A106, Anna Tyliba NCK, Nowohuckie Centrum Kultury Kraków
55 17.12.2019 wtorek 17:05 01:30 ND/II/D - II stopień, wtorek 17.05 - 18.35 (90 min), sala A106, Małgorzata Domańska NCK, Nowohuckie Centrum Kultury Kraków
56 17.12.2019 wtorek 18:40 01:30 ND/IV/D - B1+, wtorek, czwartek 18.40 - 20.10 (90 min), sala A106, Małgorzata Domańska NCK, Nowohuckie Centrum Kultury Kraków
57 19.12.2019 czwartek 17:05 01:30 ND/III/D - A2, czwartek 17.05 - 18.35 (90 min), sala A106, Małgorzata Domańska NCK, Nowohuckie Centrum Kultury Kraków
58 19.12.2019 czwartek 18:40 01:30 ND/IV/D - B1+, wtorek, czwartek 18.40 - 20.10 (90 min), sala A106, Małgorzata Domańska NCK, Nowohuckie Centrum Kultury Kraków
59 20.12.2019 piątek 18:40 01:30 ND/I/T - I stopień, piątek 18.40 - 20.10 (90 min), A106, Anna Tyliba NCK, Nowohuckie Centrum Kultury Kraków
60 07.01.2020 wtorek 17:05 01:30 ND/II/D - II stopień, wtorek 17.05 - 18.35 (90 min), sala A106, Małgorzata Domańska NCK, Nowohuckie Centrum Kultury Kraków
61 07.01.2020 wtorek 18:40 01:30 ND/IV/D - B1+, wtorek, czwartek 18.40 - 20.10 (90 min), sala A106, Małgorzata Domańska NCK, Nowohuckie Centrum Kultury Kraków
62 09.01.2020 czwartek 17:05 01:30 ND/III/D - A2, czwartek 17.05 - 18.35 (90 min), sala A106, Małgorzata Domańska NCK, Nowohuckie Centrum Kultury Kraków
63 09.01.2020 czwartek 18:40 01:30 ND/IV/D - B1+, wtorek, czwartek 18.40 - 20.10 (90 min), sala A106, Małgorzata Domańska NCK, Nowohuckie Centrum Kultury Kraków
64 10.01.2020 piątek 18:40 01:30 ND/I/T - I stopień, piątek 18.40 - 20.10 (90 min), A106, Anna Tyliba NCK, Nowohuckie Centrum Kultury Kraków
65 14.01.2020 wtorek 17:05 01:30 ND/II/D - II stopień, wtorek 17.05 - 18.35 (90 min), sala A106, Małgorzata Domańska NCK, Nowohuckie Centrum Kultury Kraków
66 14.01.2020 wtorek 18:40 01:30 ND/IV/D - B1+, wtorek, czwartek 18.40 - 20.10 (90 min), sala A106, Małgorzata Domańska NCK, Nowohuckie Centrum Kultury Kraków
67 16.01.2020 czwartek 17:05 01:30 ND/III/D - A2, czwartek 17.05 - 18.35 (90 min), sala A106, Małgorzata Domańska NCK, Nowohuckie Centrum Kultury Kraków
68 16.01.2020 czwartek 18:40 01:30 ND/IV/D - B1+, wtorek, czwartek 18.40 - 20.10 (90 min), sala A106, Małgorzata Domańska NCK, Nowohuckie Centrum Kultury Kraków
69 17.01.2020 piątek 18:40 01:30 ND/I/T - I stopień, piątek 18.40 - 20.10 (90 min), A106, Anna Tyliba NCK, Nowohuckie Centrum Kultury Kraków
70 21.01.2020 wtorek 17:05 01:30 ND/II/D - II stopień, wtorek 17.05 - 18.35 (90 min), sala A106, Małgorzata Domańska NCK, Nowohuckie Centrum Kultury Kraków
71 21.01.2020 wtorek 18:40 01:30 ND/IV/D - B1+, wtorek, czwartek 18.40 - 20.10 (90 min), sala A106, Małgorzata Domańska NCK, Nowohuckie Centrum Kultury Kraków
72 23.01.2020 czwartek 17:05 01:30 ND/III/D - A2, czwartek 17.05 - 18.35 (90 min), sala A106, Małgorzata Domańska NCK, Nowohuckie Centrum Kultury Kraków
73 23.01.2020 czwartek 18:40 01:30 ND/IV/D - B1+, wtorek, czwartek 18.40 - 20.10 (90 min), sala A106, Małgorzata Domańska NCK, Nowohuckie Centrum Kultury Kraków
74 24.01.2020 piątek 18:40 01:30 ND/I/T - I stopień, piątek 18.40 - 20.10 (90 min), A106, Anna Tyliba NCK, Nowohuckie Centrum Kultury Kraków
75 11.02.2020 wtorek 17:05 01:30 ND/II/D - II stopień, wtorek 17.05 - 18.35 (90 min), sala A106, Małgorzata Domańska NCK, Nowohuckie Centrum Kultury Kraków
76 11.02.2020 wtorek 18:40 01:30 ND/IV/D - B1+, wtorek, czwartek 18.40 - 20.10 (90 min), sala A106, Małgorzata Domańska NCK, Nowohuckie Centrum Kultury Kraków
77 13.02.2020 czwartek 17:05 01:30 ND/III/D - A2, czwartek 17.05 - 18.35 (90 min), sala A106, Małgorzata Domańska NCK, Nowohuckie Centrum Kultury Kraków
78 13.02.2020 czwartek 18:40 01:30 ND/IV/D - B1+, wtorek, czwartek 18.40 - 20.10 (90 min), sala A106, Małgorzata Domańska NCK, Nowohuckie Centrum Kultury Kraków
79 14.02.2020 piątek 18:40 01:30 ND/I/T - I stopień, piątek 18.40 - 20.10 (90 min), A106, Anna Tyliba NCK, Nowohuckie Centrum Kultury Kraków
80 18.02.2020 wtorek 17:05 01:30 ND/II/D - II stopień, wtorek 17.05 - 18.35 (90 min), sala A106, Małgorzata Domańska NCK, Nowohuckie Centrum Kultury Kraków
81 18.02.2020 wtorek 18:40 01:30 ND/IV/D - B1+, wtorek, czwartek 18.40 - 20.10 (90 min), sala A106, Małgorzata Domańska NCK, Nowohuckie Centrum Kultury Kraków
82 20.02.2020 czwartek 17:05 01:30 ND/III/D - A2, czwartek 17.05 - 18.35 (90 min), sala A106, Małgorzata Domańska NCK, Nowohuckie Centrum Kultury Kraków
83 20.02.2020 czwartek 18:40 01:30 ND/IV/D - B1+, wtorek, czwartek 18.40 - 20.10 (90 min), sala A106, Małgorzata Domańska NCK, Nowohuckie Centrum Kultury Kraków
84 21.02.2020 piątek 18:40 01:30 ND/I/T - I stopień, piątek 18.40 - 20.10 (90 min), A106, Anna Tyliba NCK, Nowohuckie Centrum Kultury Kraków
85 25.02.2020 wtorek 17:05 01:30 ND/II/D - II stopień, wtorek 17.05 - 18.35 (90 min), sala A106, Małgorzata Domańska NCK, Nowohuckie Centrum Kultury Kraków
86 25.02.2020 wtorek 18:40 01:30 ND/IV/D - B1+, wtorek, czwartek 18.40 - 20.10 (90 min), sala A106, Małgorzata Domańska NCK, Nowohuckie Centrum Kultury Kraków
87 27.02.2020 czwartek 17:05 01:30 ND/III/D - A2, czwartek 17.05 - 18.35 (90 min), sala A106, Małgorzata Domańska NCK, Nowohuckie Centrum Kultury Kraków
88 27.02.2020 czwartek 18:40 01:30 ND/IV/D - B1+, wtorek, czwartek 18.40 - 20.10 (90 min), sala A106, Małgorzata Domańska NCK, Nowohuckie Centrum Kultury Kraków
89 28.02.2020 piątek 18:40 01:30 ND/I/T - I stopień, piątek 18.40 - 20.10 (90 min), A106, Anna Tyliba NCK, Nowohuckie Centrum Kultury Kraków
90 03.03.2020 wtorek 17:05 01:30 ND/II/D - II stopień, wtorek 17.05 - 18.35 (90 min), sala A106, Małgorzata Domańska NCK, Nowohuckie Centrum Kultury Kraków
91 03.03.2020 wtorek 18:40 01:30 ND/IV/D - B1+, wtorek, czwartek 18.40 - 20.10 (90 min), sala A106, Małgorzata Domańska NCK, Nowohuckie Centrum Kultury Kraków
92 05.03.2020 czwartek 17:05 01:30 ND/III/D - A2, czwartek 17.05 - 18.35 (90 min), sala A106, Małgorzata Domańska NCK, Nowohuckie Centrum Kultury Kraków
93 05.03.2020 czwartek 18:40 01:30 ND/IV/D - B1+, wtorek, czwartek 18.40 - 20.10 (90 min), sala A106, Małgorzata Domańska NCK, Nowohuckie Centrum Kultury Kraków
94 06.03.2020 piątek 18:40 01:30 ND/I/T - I stopień, piątek 18.40 - 20.10 (90 min), A106, Anna Tyliba NCK, Nowohuckie Centrum Kultury Kraków
95 10.03.2020 wtorek 17:05 01:30 ND/II/D - II stopień, wtorek 17.05 - 18.35 (90 min), sala A106, Małgorzata Domańska NCK, Nowohuckie Centrum Kultury Kraków
96 10.03.2020 wtorek 18:40 01:30 ND/IV/D - B1+, wtorek, czwartek 18.40 - 20.10 (90 min), sala A106, Małgorzata Domańska NCK, Nowohuckie Centrum Kultury Kraków
97 12.03.2020 czwartek 17:05 01:30 ND/III/D - A2, czwartek 17.05 - 18.35 (90 min), sala A106, Małgorzata Domańska NCK, Nowohuckie Centrum Kultury Kraków
98 12.03.2020 czwartek 18:40 01:30 ND/IV/D - B1+, wtorek, czwartek 18.40 - 20.10 (90 min), sala A106, Małgorzata Domańska NCK, Nowohuckie Centrum Kultury Kraków
99 13.03.2020 piątek 18:40 01:30 ND/I/T - I stopień, piątek 18.40 - 20.10 (90 min), A106, Anna Tyliba NCK, Nowohuckie Centrum Kultury Kraków
100 17.03.2020 wtorek 17:05 01:30 ND/II/D - II stopień, wtorek 17.05 - 18.35 (90 min), sala A106, Małgorzata Domańska NCK, Nowohuckie Centrum Kultury Kraków
101 17.03.2020 wtorek 18:40 01:30 ND/IV/D - B1+, wtorek, czwartek 18.40 - 20.10 (90 min), sala A106, Małgorzata Domańska NCK, Nowohuckie Centrum Kultury Kraków
102 19.03.2020 czwartek 17:05 01:30 ND/III/D - A2, czwartek 17.05 - 18.35 (90 min), sala A106, Małgorzata Domańska NCK, Nowohuckie Centrum Kultury Kraków
103 19.03.2020 czwartek 18:40 01:30 ND/IV/D - B1+, wtorek, czwartek 18.40 - 20.10 (90 min), sala A106, Małgorzata Domańska NCK, Nowohuckie Centrum Kultury Kraków
104 20.03.2020 piątek 18:40 01:30 ND/I/T - I stopień, piątek 18.40 - 20.10 (90 min), A106, Anna Tyliba NCK, Nowohuckie Centrum Kultury Kraków
105 24.03.2020 wtorek 17:05 01:30 ND/II/D - II stopień, wtorek 17.05 - 18.35 (90 min), sala A106, Małgorzata Domańska NCK, Nowohuckie Centrum Kultury Kraków
106 24.03.2020 wtorek 18:40 01:30 ND/IV/D - B1+, wtorek, czwartek 18.40 - 20.10 (90 min), sala A106, Małgorzata Domańska NCK, Nowohuckie Centrum Kultury Kraków
107 26.03.2020 czwartek 17:05 01:30 ND/III/D - A2, czwartek 17.05 - 18.35 (90 min), sala A106, Małgorzata Domańska NCK, Nowohuckie Centrum Kultury Kraków
108 26.03.2020 czwartek 18:40 01:30 ND/IV/D - B1+, wtorek, czwartek 18.40 - 20.10 (90 min), sala A106, Małgorzata Domańska NCK, Nowohuckie Centrum Kultury Kraków
109 27.03.2020 piątek 18:40 01:30 ND/I/T - I stopień, piątek 18.40 - 20.10 (90 min), A106, Anna Tyliba NCK, Nowohuckie Centrum Kultury Kraków
110 31.03.2020 wtorek 17:05 01:30 ND/II/D - II stopień, wtorek 17.05 - 18.35 (90 min), sala A106, Małgorzata Domańska NCK, Nowohuckie Centrum Kultury Kraków
111 31.03.2020 wtorek 18:40 01:30 ND/IV/D - B1+, wtorek, czwartek 18.40 - 20.10 (90 min), sala A106, Małgorzata Domańska NCK, Nowohuckie Centrum Kultury Kraków
112 02.04.2020 czwartek 17:05 01:30 ND/III/D - A2, czwartek 17.05 - 18.35 (90 min), sala A106, Małgorzata Domańska NCK, Nowohuckie Centrum Kultury Kraków
113 02.04.2020 czwartek 18:40 01:30 ND/IV/D - B1+, wtorek, czwartek 18.40 - 20.10 (90 min), sala A106, Małgorzata Domańska NCK, Nowohuckie Centrum Kultury Kraków
114 03.04.2020 piątek 18:40 01:30 ND/I/T - I stopień, piątek 18.40 - 20.10 (90 min), A106, Anna Tyliba NCK, Nowohuckie Centrum Kultury Kraków
115 07.04.2020 wtorek 17:05 01:30 ND/II/D - II stopień, wtorek 17.05 - 18.35 (90 min), sala A106, Małgorzata Domańska NCK, Nowohuckie Centrum Kultury Kraków
116 07.04.2020 wtorek 18:40 01:30 ND/IV/D - B1+, wtorek, czwartek 18.40 - 20.10 (90 min), sala A106, Małgorzata Domańska NCK, Nowohuckie Centrum Kultury Kraków
117 16.04.2020 czwartek 17:05 01:30 ND/III/D - A2, czwartek 17.05 - 18.35 (90 min), sala A106, Małgorzata Domańska NCK, Nowohuckie Centrum Kultury Kraków
118 16.04.2020 czwartek 18:40 01:30 ND/IV/D - B1+, wtorek, czwartek 18.40 - 20.10 (90 min), sala A106, Małgorzata Domańska NCK, Nowohuckie Centrum Kultury Kraków
119 17.04.2020 piątek 18:40 01:30 ND/I/T - I stopień, piątek 18.40 - 20.10 (90 min), A106, Anna Tyliba NCK, Nowohuckie Centrum Kultury Kraków
120 21.04.2020 wtorek 17:05 01:30 ND/II/D - II stopień, wtorek 17.05 - 18.35 (90 min), sala A106, Małgorzata Domańska NCK, Nowohuckie Centrum Kultury Kraków
121 21.04.2020 wtorek 18:40 01:30 ND/IV/D - B1+, wtorek, czwartek 18.40 - 20.10 (90 min), sala A106, Małgorzata Domańska NCK, Nowohuckie Centrum Kultury Kraków
122 23.04.2020 czwartek 17:05 01:30 ND/III/D - A2, czwartek 17.05 - 18.35 (90 min), sala A106, Małgorzata Domańska NCK, Nowohuckie Centrum Kultury Kraków
123 23.04.2020 czwartek 18:40 01:30 ND/IV/D - B1+, wtorek, czwartek 18.40 - 20.10 (90 min), sala A106, Małgorzata Domańska NCK, Nowohuckie Centrum Kultury Kraków
124 24.04.2020 piątek 18:40 01:30 ND/I/T - I stopień, piątek 18.40 - 20.10 (90 min), A106, Anna Tyliba NCK, Nowohuckie Centrum Kultury Kraków
125 28.04.2020 wtorek 17:05 01:30 ND/II/D - II stopień, wtorek 17.05 - 18.35 (90 min), sala A106, Małgorzata Domańska NCK, Nowohuckie Centrum Kultury Kraków
126 28.04.2020 wtorek 18:40 01:30 ND/IV/D - B1+, wtorek, czwartek 18.40 - 20.10 (90 min), sala A106, Małgorzata Domańska NCK, Nowohuckie Centrum Kultury Kraków
127 30.04.2020 czwartek 17:05 01:30 ND/III/D - A2, czwartek 17.05 - 18.35 (90 min), sala A106, Małgorzata Domańska NCK, Nowohuckie Centrum Kultury Kraków
128 30.04.2020 czwartek 18:40 01:30 ND/IV/D - B1+, wtorek, czwartek 18.40 - 20.10 (90 min), sala A106, Małgorzata Domańska NCK, Nowohuckie Centrum Kultury Kraków
129 05.05.2020 wtorek 17:05 01:30 ND/II/D - II stopień, wtorek 17.05 - 18.35 (90 min), sala A106, Małgorzata Domańska NCK, Nowohuckie Centrum Kultury Kraków
130 05.05.2020 wtorek 18:40 01:30 ND/IV/D - B1+, wtorek, czwartek 18.40 - 20.10 (90 min), sala A106, Małgorzata Domańska NCK, Nowohuckie Centrum Kultury Kraków
131 07.05.2020 czwartek 17:05 01:30 ND/III/D - A2, czwartek 17.05 - 18.35 (90 min), sala A106, Małgorzata Domańska NCK, Nowohuckie Centrum Kultury Kraków
132 07.05.2020 czwartek 18:40 01:30 ND/IV/D - B1+, wtorek, czwartek 18.40 - 20.10 (90 min), sala A106, Małgorzata Domańska NCK, Nowohuckie Centrum Kultury Kraków
133 08.05.2020 piątek 18:40 01:30 ND/I/T - I stopień, piątek 18.40 - 20.10 (90 min), A106, Anna Tyliba NCK, Nowohuckie Centrum Kultury Kraków
134 12.05.2020 wtorek 17:05 01:30 ND/II/D - II stopień, wtorek 17.05 - 18.35 (90 min), sala A106, Małgorzata Domańska NCK, Nowohuckie Centrum Kultury Kraków
135 12.05.2020 wtorek 18:40 01:30 ND/IV/D - B1+, wtorek, czwartek 18.40 - 20.10 (90 min), sala A106, Małgorzata Domańska NCK, Nowohuckie Centrum Kultury Kraków
136 14.05.2020 czwartek 17:05 01:30 ND/III/D - A2, czwartek 17.05 - 18.35 (90 min), sala A106, Małgorzata Domańska NCK, Nowohuckie Centrum Kultury Kraków
137 14.05.2020 czwartek 18:40 01:30 ND/IV/D - B1+, wtorek, czwartek 18.40 - 20.10 (90 min), sala A106, Małgorzata Domańska NCK, Nowohuckie Centrum Kultury Kraków
138 15.05.2020 piątek 18:40 01:30 ND/I/T - I stopień, piątek 18.40 - 20.10 (90 min), A106, Anna Tyliba NCK, Nowohuckie Centrum Kultury Kraków
139 19.05.2020 wtorek 17:05 01:30 ND/II/D - II stopień, wtorek 17.05 - 18.35 (90 min), sala A106, Małgorzata Domańska NCK, Nowohuckie Centrum Kultury Kraków
140 19.05.2020 wtorek 18:40 01:30 ND/IV/D - B1+, wtorek, czwartek 18.40 - 20.10 (90 min), sala A106, Małgorzata Domańska NCK, Nowohuckie Centrum Kultury Kraków
141 21.05.2020 czwartek 17:05 01:30 ND/III/D - A2, czwartek 17.05 - 18.35 (90 min), sala A106, Małgorzata Domańska NCK, Nowohuckie Centrum Kultury Kraków
142 21.05.2020 czwartek 18:40 01:30 ND/IV/D - B1+, wtorek, czwartek 18.40 - 20.10 (90 min), sala A106, Małgorzata Domańska NCK, Nowohuckie Centrum Kultury Kraków
143 22.05.2020 piątek 18:40 01:30 ND/I/T - I stopień, piątek 18.40 - 20.10 (90 min), A106, Anna Tyliba NCK, Nowohuckie Centrum Kultury Kraków
144 26.05.2020 wtorek 17:05 01:30 ND/II/D - II stopień, wtorek 17.05 - 18.35 (90 min), sala A106, Małgorzata Domańska NCK, Nowohuckie Centrum Kultury Kraków
145 26.05.2020 wtorek 18:40 01:30 ND/IV/D - B1+, wtorek, czwartek 18.40 - 20.10 (90 min), sala A106, Małgorzata Domańska NCK, Nowohuckie Centrum Kultury Kraków
146 28.05.2020 czwartek 17:05 01:30 ND/III/D - A2, czwartek 17.05 - 18.35 (90 min), sala A106, Małgorzata Domańska NCK, Nowohuckie Centrum Kultury Kraków
147 28.05.2020 czwartek 18:40 01:30 ND/IV/D - B1+, wtorek, czwartek 18.40 - 20.10 (90 min), sala A106, Małgorzata Domańska NCK, Nowohuckie Centrum Kultury Kraków
148 29.05.2020 piątek 18:40 01:30 ND/I/T - I stopień, piątek 18.40 - 20.10 (90 min), A106, Anna Tyliba NCK, Nowohuckie Centrum Kultury Kraków
149 05.06.2020 piątek 18:40 01:30 ND/I/T - I stopień, piątek 18.40 - 20.10 (90 min), A106, Anna Tyliba NCK, Nowohuckie Centrum Kultury Kraków
150 12.06.2020 piątek 18:40 01:30 ND/I/T - I stopień, piątek 18.40 - 20.10 (90 min), A106, Anna Tyliba NCK, Nowohuckie Centrum Kultury Kraków