Lista zajęć Krzysztof Oleksy Nauka języka angielskiego

Nauka języka angielskiego

Kategoria

edukacja / języki obce

Opis

Oferta dla dzieci od 5-6 klasy szkoły podstawowej. Zajęcia pomagają rozwijać wszystkie podstawowe kompetencje językowe: umiejętność czytania, pisania, mówienia i odsłuchu języka angielskiego. Najmłodsi uczestnicy rozwijają się i odnoszą sukcesy, kiedy nauka przebiega w sposób interaktywny, zawierający elementy zabawy. Tym samym, program zajęć jest realizowany w oparciu o sprawdzoną serię podręczników dla dzieci, wykorzystującą dużą ilością piosenek, wierszyków, rysunków, co pozwala dzieciom na przyswajanie treści w sposób atrakcyjny i trwały. Taki sposób nauki języka angielskiego przynosi zadowolenie zarówno dzieciom, jak i ich rodzicom, o czym świadczy fakt kontynuowania kursu przez wielu młodych uczestników.

Oferta dla młodzieży i dorosłych, pomożemy rozwinąć umiejętność komunikowania się w języku angielskim niezbędną nie tylko w szkole, w pracy, ale także podczas podróży, rozmów ze znajomymi z różnych części świata, czy korzystaniu z Internetu i oglądaniu anglojęzycznych filmów i seriali. Dzięki organizowanym przez nas kursom polubisz angielski, pokonasz strach przed rozmowami w obcym języku, zaczniesz mówić płynnie i poprawnie. Wzbogacisz swoje słownictwo, zrozumiesz gramatykę i nauczysz się ją poprawie stosować. Gwarantujemy postępy w czytaniu, pisaniu, słuchaniu i mówieniu dzięki pracy indywidualnej i w grupie. Program zajęć jest rozwijany w oparciu o sprawdzoną serię podręczników dla kursantów w danym przedziale wiekowym.

 

Po spotkaniu organizacyjnym powstały grupy:

 

Grupa uczniowie klasy 5-6 SP średniozaawansowana

zajęcia po 90 min. 1 razy w tygodniu  (wtorki 16.30-18.00)

opłata: 80 zł/350 zł/700 zł

*opłata miesięczna/semestralna/roczna

 

 Grupa licealiści średniozaawansowana

zajęcia trwają 90 min. 1 razy w tygodniu- poniedziałki 18.00-19.30

opłata: 80 zł/350 zł/700 zł*

*opłata miesięczna/semestralna/roczna

 

Lekcje indywidualne 40 zł 45minut.

 

Ważne:

Zorganizowanie poszczególnych zajęć będzie uzależnione od liczby chętnych. W zależności od liczby zainteresowanych możliwe są również korekty cen oraz stworzenie innych grup. Po uzgodnieniu z uczestnikami zmianie mogą także ulec proponowane terminy.

Prowadzący: Krzysztof Oleksy  - wieloletni nauczyciel języka angielskiego i lektor w Centrum Kultury Podgórza, skutecznie uczący języka obcego, o czym świadczy spore grono osób w każdym wieku kontynuujące kurs w kolejnych latach.

 

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również