Lista zajęć Fotografia cyfrowa

Fotografia cyfrowa

Dane podstawowe

Data rozpoczęcia
02.10.2019
Organizator
Centrum Kultury Podgórza
Typ
kursy
Filia
Centrum Kultury Podgórza - Centrala
Liczba uczestników
10
Wolnych miejsc
10
Wiek od
16 lat
Wiek do
99 lat

Opis

Fotografia cyfrowa - warsztaty przeznaczone są dla wszystkich osób, które posiadają najprostsze aparaty cyfrowe i chcą poznać podstawy fotografii bez zagłębienia się w specjalistyczne szczegóły. Na zajęciach zostaną przekazane wskazówki i porady, które wprowadzają w świat fotografii cyfrowej. Zajęcia praktyczne pozwolą udoskonalić dotychczasowe oraz nowo zdobyte umiejętności. Uczestnicy warsztatów uczą się na swoich aparatach cyfrowych. Uczestnicy zapoznają się z obsługą swoich aparatów cyfrowych, dowiedzą się jak dbać o swój sprzęt oraz poznają najważniejsze funkcje takie jak ISO, korekcja ekspozycji, czas naświetlania, balans bieli, przysłona czy histogram. Dowiedzą się w jakich sytuacjach warto je używać oraz jakie efekty dzięki nim można uzyskać. Przekonają się, że dobre, ładne i ciekawe zdjęcia można wykonać najprostszymi aparatami cyfrowymi. Uczestnicy warsztatów zdobędą wiedzę na temat sztuki kompozycji oraz podstawowych zasad fotografowania. Poznają najprostszą obróbkę graficzną zdjęcia, metody archiwizacji i przechowywania fotografi.i.

Zajęcia odbywają się jeden raz w tygodniu po 90 minut (przez 3 miesiące)
opłata: 65 zł/165zł*

*opłata miesięczna/opłata za kurs

Ważne:

Zorganizowanie poszczególnych zajęć będzie uzależnione od liczby chętnych. W zależności od liczby zainteresowanych możliwe są również korekty cen. Po uzgodnieniu z uczestnikami zmianie mogą także ulec proponowane terminy.

Zajęcia będą odbywały się w środy w godzinach 18.00-19:30.

Zajecia rozpoczną sie po zebraniu się grupy.


Zapisz się on-line lub zadzwoń do nas tel. 12 656 36 70 wew. 30
Zapraszamy serdecznie !!!

Prowadzenie: Piotr Kędzierski -fotoreporter, współpracownik Superexpressu, fotoreporter Dziennika Polskiego w latach 1999-2008. Od siedmiu lat współpracuje z miesięcznikiem Modny Kraków, jest wykładowcą fotografii prasowej na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II. Jego prace można było podziwiać na licznych wystawach indywidualnych i zbiorowych, laureat III miejsca w konkursie WBK Press Photo w kategorii portret.

 

Lekcje

Grupy:
Wszystkie
Grupa jesienna


Brak ustawionych lekcji