Lista zajęć Rękodzieło artystyczne: Warsztaty renowacji elementów drewnianych

Rękodzieło artystyczne: Warsztaty renowacji elementów drewnianych

Dane podstawowe

Data rozpoczęcia
01.10.2019
Organizator
Centrum Kultury Podgórza
Typ
kursy
Filia
Centrum Kultury Podgórza - Centrala
Liczba uczestników
3
Wolnych miejsc
9
Wiek od
16 lat
Wiek do
99 lat

Opis

Nadaj nowy blask starym drewnianym elementom. Spraw, aby cenne rodzinne pamiątki lub starocie zakupione na pchlim targu stały się niewątpliwą ozdobą twojego mieszkania. Zapisz się na warsztaty z renowacji elementów drewnianych. W programie zajęć m.in. opanowanie posługiwania się narzędziami do ręcznej obróbki drewna, wykonywanie połączeń, uzupełnień drewna, okleinowanie, opanowanie wykonywania gruntów i złocenia. Po opanowaniu podstawowych czynności uczestnicy przystępują do prac renowacyjnych. Każdy z uczestników pracuje samodzielnie słuchając rad instruktora i obserwując jego pracę. W naszej pracowni równocześnie jedni uczestnicy pracują nad odświeżaniem powłoki starego krzesła, drudzy mozolnie usuwają stare farby i lakiery, kolejni uzupełnianiają ubytki lub dokonują artystycznych przetarć na statej framudze okiennej. Dzięki starym meblom nasze wnętrza zyskują nowy klimat, a własnoręcznie odnowione meble duszę.

Zajęcia odbywają się jeden raz w tygodniu po 180 minut.
Opłata: jednorazowa: 60 zł za zajęcia

Zajęcia bedą odbywały sie w czwartki w godzinach 17.00-20.00.

Zajecia rozpoczną się po zebraniu sie grupy.

Ważne:

Zorganizowanie poszczególnych zajęć będzie uzależnione od liczby chętnych. W zależności od liczby zainteresowanych możliwe są również korekty cen. Po uzgodnieniu z uczestnikami zmianie mogą także ulec proponowane terminy.

Pierwsze zajęcia 10 października.

Zapisz się on-line lub zadzwoń do nas tel. 12 656 36 70 wew. 30
Zapraszamy serdecznie !!!


Prowadzenie: Włodzimierz Depukat - studia odbył na krakowskiej ASP na Wydziale Architektury Wnętrz. Zajmuje się projektowaniem wnętrz, projektowaniem graficznym, scenografią, konserwacją dzieł sztuki i mebli.

Lekcje

Grupy:
Wszystkie
Grupa podstawowa


Brak ustawionych lekcji