Lista zajęć Zajęcia plastyczne: Akwarela

Zajęcia plastyczne: Akwarela

Dane podstawowe

Data rozpoczęcia
01.10.2019
Organizator
Centrum Kultury Podgórza
Typ
kursy
Filia
Centrum Kultury Podgórza - Centrala
Liczba uczestników
30
Wolnych miejsc
15
Wiek od
16 lat
Wiek do
99 lat

Opis

Uczestnicy zajęć zapoznają się z technikami akwarelowymi takimi jak: suchy pędzel, alla-prima, mokre na mokre jak również poznanie i zastosowanie w praktyce takich środków jak płyn maskujący, wosk, sól oraz guma arabska. Zajęcia są podzielone na cztery kategorie: pejzaż, portret, architektura, motywy roślinne oraz zwierzęce. Każdy uczestnik wykonuje sam obraz krok po kroku słuchając i naśladując  prowadzącą. Stopień trudności wzrasta na kolejnych po sobie następujących zajęciach, aż do zakończenia semestru. Na każdych zajęciach powstaje jedna akwarela. Podsumowaniem pracy każdego uczestnika zajęć z warsztatów akwarelowych jest końcowa wystawa.

Zajęcia odbywają się jeden raz w tygodniu po 120 minut.
grupa początkująca: poniedziałki godz. 17.30 -19.30 
grupa zaawansowana I: wtorki godz. 16.00 - 18.00 

grupa zaawansowana II: wtorki godz. 18.30 - 20.30 
opłata: 22 zł za jedne zajęcia

Zajęcia zaczynają się 1 października.

 

Ważne:

Zorganizowanie poszczególnych zajęć będzie uzależnione od liczby chętnych. W zależności od liczby zainteresowanych możliwe są również korekty cen. Po uzgodnieniu z uczestnikami zmianie mogą także ulec proponowane terminy.

Zapisz się on-line lub zadzwoń do nas tel. 12 656 36 70 wew. 30
Zapraszamy serdecznie !!!

Prowadzenie: Ewa Gadnicka Włodarczyk - absolwentka Krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych wydziału Grafiki. Dyplom w pracowni Litografii i Plakatu obroniła w 1987 roku. Od tego czasu zawodowo zajmuje się projektowaniem graficznym, maluje, rysuje, tworzy grafikę warsztatową. Zajmuje się również realizacjami sakralnymi, pisze także ikony kanoniczne. Prowadzi warsztaty rysunku i akwareli, bierze udział w międzynarodowych plenerach malarskich, oraz brała udział w licznych wystawach zbiorowych a także była autorką wielu wystaw indywidualnych. Jej prace znajdują się w zbiorach prywatnych w Polsce, Niemczech, Austrii, Kanadzie i RPA. Członek Związku Polskich Artystów Plastyków, oraz Stowarzyszenia Pastelistów Polskich. Strona autorska: www.egwgrafika.amarad.pl

Lekcje

Grupy:
Wszystkie
grupa początkująca -poniedziałek
grupa zaawansowana I - wtorek
grupa zaawansowana II- wtorek


Brak ustawionych lekcji