Lista zajęć Zajęcia taneczne: Tańce w kręgu. Tańczyć każdy może

Zajęcia taneczne: Tańce w kręgu. Tańczyć każdy może

Dane podstawowe

Data rozpoczęcia
18.09.2019
Organizator
Centrum Kultury Podgórza
Typ
kursy
Filia
Centrum Kultury Podgórza - Centrala
Liczba uczestników
15
Wolnych miejsc
20
Wiek od
35 lat
Wiek do
99 lat

Opis

Tańce w kręgu i tańce integracyjne pochodzą z całego Świata. Charakteryzują się prostymi krokami, ogromną różnorodnością, piękną muzyką, oraz tym, że nie jest potrzebny partner. Dają radość, niezależnie od sprawności fizycznej, wieku i umiejętności tanecznych, są doskonałą formą zabawy, aktywną formą wypoczynku, sprzyjają utrzymaniu dobrej sylwetki i kondycji, odprężają psychicznie, wyzwalają radość i uśmiech.  W zajęciach uczestniczyć mogą panie i panowie w każdym wieku. Uczestniczki rozgrzewają się ćwiczeniami przy muzyce, tańczą tańce w kręgu i integracyjne wybierając spośród ponad 500 propozycji tańców z różnych krajów, kończą zajęcia ćwiczeniami rozciągającymi i relaksacyjnymi.

Zajęcia odbywają się jeden raz w tygodniu po 60 minut 
środy godz. 12.15-13.15

opłata: 10 zł za jedne zajęcia

Pierwsze zajecia 18 września.

Ważne:

Zorganizowanie poszczególnych zajęć będzie uzależnione od liczby chętnych. W zależności od liczby zainteresowanych możliwe są również korekty cen. Po uzgodnieniu z uczestnikami zmianie mogą także ulec proponowane terminy.

Zapisz się on-line lub zadzwoń do nas tel. 12 656 36 70 wew. 30

Zapraszamy serdecznie !!!

Prowadzenie: Aleksandra Kozendra. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu oraz podyplomowych studiów psychoterapii w Warszawie. Pedagog, nauczyciel akademicki, nauczyciel wychowania fizycznego we wszystkich etapach wiekowych dzieci i młodzieży, psychoterapeuta tańcem i ruchem, instruktor tańca, trener i choreograf w akrobatyce sportowej, instruktor fitness, specjalista tańców i ćwiczeń muzyczno – ruchowych. Obecnie prowadzi zajęcia dydaktyczne w Akademii Muzycznej w Krakowie w Instytucie Dyrygentury Chóralnej, Edukacji Muzycznej i Rytmiki na Wydziale Twórczości, Interpretacji i Edukacji Muzycznej oraz zajęcia stałe, kursy i warsztaty rozwoju osobistego.

Lekcje

Grupy:
Wszystkie
Grupa podstawowa


Brak ustawionych lekcji