Lista zajęć Łukasz Depa gimnastyka artystyczna Vogla

Gimnastyka artystyczna Vogla

Kategoria

fitness / gimnastyka

Opis

Nazwa zajęć: Gimnastyka artystyczna
Prowadzący: Aneta Szyda
Wiek: 4-13 lat
Dzień i godzina zajęć: piątek 16:45-17:30 (4-6 lat), piątek 17:30-18:30 (7-13 lat)
Koszt: 100 zł miesięcznie (4-6 lat), 110 zł (7-13 lat)

Możliwość skorzystania ze zniżki 50% na jedne wybrane zajęcia po okazaniu w Recepcji CKW: Karty Dużej Rodziny. 
Zniżka nie obowiązuje na zajęciach indywidualnych.

Opis zajęć:
Gimanstyka artystyczna to połączenie tańca klasycznego z gimnastyką i akrobatyką oraz
pracą m.in. ze skakanką, obręczą, piłką, maczugą lub wstążką. Zawód ten jest dyscypliną
sportową, która wymaga wiele wyrzeczeń, a jednocześnie sprawia wiele radości z nowo
nabytych umiejętności.

Prowadzenie: Aneta Szyda

Jestem Absolwentką Szkoły Baletowej im. Romana Turczynowicza w Warszawie oraz klasy taneczno-teatralnej w Krakowie. Ponadto jestem miłą, sympatyczną dziewczyną pełną energii, twórczą i otwartą na innych ludzi. Uwielbiam współpracować z dziećmi i młodzieżą szkolną, lubię wykorzystywać ukryty w nich potencjał, patrzeć jak się rozwijają. Sprawia mi to ogromną satysfakcję i chęć dalszej pracy w tym kierunku.

Swoją przygodę z tańcem rozpoczęłam w wieku 10 lat w młodzieżowym Domu Kultury w Warszawie. To właśnie tam zrodziła się moja miłość, oddanie oraz pasja do tańca. Już od najmłodszych lat brałam udział w licznych konkursach tanecznych, gdzie odnosiłam same sukcesy. Doświadczenie zdobyłam na scenach teatrów, m.in. Balet Dworski Cracovia Danza. Obecnie jestem dyplomowaną instruktorką i choreografem tańca. Specjalizacja: balet, gimnastyka artystyczna, taniec współczesny, jazz, modern jazz, taniec nowoczesny.

Moje zajęcia pomogą Ci zdobyć gibkość, sprawność fizyczną i koordynację ruchową, nauczą Cię lepszej kontroli i i świadomości ciała.

Czekam na Ciebie, bo chcę rozwijać Twoje predyspozycje i zdolności. Mam nadzieję, że dzięki regularnym zajęciom podobnie jak ja włączysz ruch do codziennej aktywności, a może również odkryjesz swoją nową pasję.

Razem tworzymy zespół, dlatego będziemy też ćwiczyć w parach, grupach… Na zajęciach będziemy wykonywać układy taneczne z elementami akrobatyki (m.in. mostki, stanie na rękach, przejścia w przód/tył).

Zuzanna Pieńkowska:
Jestem Instruktorem akrobatyki i gimnastyki sportowej, pasjonatką Acro-yogi i zawodniczką Street Workout’u w kategorii Freestyle.
Uwielbiam, gdy mogę współpracować z dziećmi i młodzieżą szkolną, lubię wykorzystywać ukryty w nich potencjał, patrzeć jak się rozwijają . Sprawia mi to ogromną satysfakcję i chęć dalszej pracy w tym kierunku. Lubię dzielić się zdobytą przez lata wiedzą i umiejętnościami.
Moje zajęcia nauczą Cię lepszej kontroli, koordynacji i świadomości ciała, a przy tym dobrej zabawy. 
Czekam na Ciebie, bo mam nadzieję, że dzięki regularnym zajęciom podobnie jak ja włączysz ruch do codziennej aktywności, a może również odkryjesz swoją nową pasję. 
Razem tworzymy zespół, dlatego będziemy też ćwiczyć w parach i grupach. 
Na moich zajęciach będziemy uczyć się podstaw gimnastyki: stania na rękach, mostków, przejść w przód/tył, poziomek gimnastycznych, piramid akrobatycznych, a także elementów akrobatycznych: przerzutów, salt, fiflaków i wiele, wiele innych…

Instruktor

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również