Keep on dance Vogla

Kategoria

taniec / nowoczesny

Opis

Nazwa zajęć: Keep on Dance - taniec nowoczesny
Prowadzący: Anna Wojtaś, Ewelina Stasiuk
Wiek: 7-12+ lat
Dzień i godzina zajęć: piątek 18:30-19:30 (7-11 lat)
Koszt: 1xtyg.: 90 zł miesięcznie,

Możliwość skorzystania ze zniżki 50% na jedne wybrane zajęcia po okazaniu w Recepcji CKW: Karty Dużej Rodziny.

Opis zajęć:

Taniec modern to przede wszystkim odmiana taneczno-ruchowa, w której tancerz pokazuje swoje emocje. Charakterystyczną cechą modern dance są płynne ruchy zaczerpnięte z klasyki i ułożenie stóp zaczerpnięte z tańca jazzowego. W modern dance mamy do czynienia z dużą liczbą zróżnicowanych choreografii oraz wyskoków, które wykonywane są zwinnie. Na tych zajęciach spotkasz się także z takimi stylami jak jazz, hip-hop, disco dance. Zajęcia są odpowiednie dla wszystkich, którzy kochają muzykę i taniec.

O Instruktorze:

Dyplomowany choreograf sceniczny i instruktor wielu technik tanecznych, a także instruktor metody Pilatesa i fitness. Absolwentka polonistyki ze specjalizacją teatrologiczną. Tańczy od ponad 25 lat. Jest kilkukrotną mistrzynią Polski w modern dance i jazz dance oraz wicemistrzynią świata federacji IDO. Uczestniczyła w warsztatach z różnych technik tańca w Polsce i zagranicą (m.in. Londyn, Kanada, Niemcy, Czechy, Słowenia). Stale poszerza swoje doświadczenie taneczne. Szkoliła się u uznanych w środowisku międzynarodowym choreografów i tancerzy (m. in. Thierry Verger, Atsushi Takenouchi, Robert Śliżewski, Joanna Woszczyńska, Iwona Olszowska, Barbara Bujakowska, Marta Pietruszka, Charlotta Öfverholm, Irad Mazliah, Anthony King, Louis Warning- Scooby, Lil Phil, Marcel Barrett, Jay Select i wielu innych).

Przez 12 lat była tancerką Formacji Tańca Nowoczesnego i Alternatywnego Teatru Tańca „LUZ”. Występowała w musicalach m. in. we Francji i Japonii. Wzięła udział w polskim krótkometrażowym musicalu „Trashhh” w reżyserii Filipa Syczyńskiego. Tworzyła reżyserię oraz ruch sceniczny do spektakli warszawskich teatrów akademickich (m.in. Uniwersytetu Warszawskiego), spektakli ogniska teatralnego Teatru Ochoty oraz na potrzeby pokazów komercyjnych czy teledysków. Jest performerką i współreżyserem spektakli improwizowanych, które łączą muzykę, taniec, obraz, słowo oraz nowoczesne techniki wizualizacji o nazwie „Flash Mob Orchestra”. To właśnie taniec pozwala jej łączyć doświadczenie zdobyte na różnych polach artystycznych. Od trzech lat zajmuje się pojęciem intertekstualności i intersemiotyczności. Stąd też zamiłowane do tworzenia choreografii opartej o inspirujący motyw przewodni. Jest autorką projektu, opartego na technice tańca współczesnego i improwizacji, łączącego umiejętności zawodowych tancerzy i amatorów pt. „Przymierz się do tańca” (angielski tytuł to „Da(llia)nce”), który został doceniony przez Claire Verlet z Théâtre de la Ville w Paryżu.

Od dziesięciu lat prowadzi grupy taneczne – początkowo przygotowując grupy turniejowe do mistrzostw Polski, prowadząc warsztaty w całej Polsce, a obecnie tworząc własne grupy, które mają już swoje sukcesy o zasięgu ogólnopolskim.

Ewelina w Centrum Kultury Wilanów prowadzi grupy turniejowe oraz średniozaawansowane w zespole "Keep On Dance", którego jest założycielką. Największą radość sprawia jej odkrywanie w „brzydkim kaczątku” ukrytego białego łabędzia.

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również