Balet Kids - Alto

Kategoria

taniec / balet klasyczny

Opis

Nazwa zajęć: Balet Kids
Wiek: 2-3 lata
Dzień i godzina zajęć: wtorki i/lub czwartki w godz. 11.00-11.45
Koszt: 100 zł miesięcznie (1 x tyg.), 150 zł miesięcznie (2 x tyg.)

Możliwość skorzystania ze zniżki 50% na jedne wybrane zajęcia po okazaniu w Recepcji CKW Karty Dużej Rodziny.
Zniżka nie obowiązuje na zajęciach indywidualnych.

Balet Kids to zajęcia przeznaczone dla najmłodszych dzieci. Twoje dziecko pozna piękno muzyki klasycznej, przy której rozwinie swoje zdolności rytmiczne, płynności ruchu i równowagę. Poprzez regularne zajęcia i ćwiczenia dzieci zachowają prawidłową postawę ciała oraz wzmocnią mięśnie. Na zajęcia ubierz baletki, body oraz spódniczkę i stań się prawdziwą baletnicą czy baletmistrzem.

Prowadzenie: Aneta Szyda

Jestem Absolwentką Szkoły Baletowej im. Romana Turczynowicza w Warszawie oraz klasy taneczno-teatralnej w Krakowie. Ponadto jestem miłą, sympatyczną dziewczyną pełną energii, twórczą i otwartą na innych ludzi. Uwielbiam współpracować z dziećmi i młodzieżą szkolną, lubię wykorzystywać ukryty w nich potencjał, patrzeć jak się rozwijają. Sprawia mi to ogromną satysfakcję i chęć dalszej pracy w tym kierunku.

Swoją przygodę z tańcem rozpoczęłam w wieku 10 lat w młodzieżowym Domu Kultury w Warszawie. To właśnie tam zrodziła się moja miłość, oddanie oraz pasja do tańca. Już od najmłodszych lat brałam udział w licznych konkursach tanecznych, gdzie odnosiłam same sukcesy. Doświadczenie zdobyłam na scenach teatrów, m.in. Balet Dworski Cracovia Danza. Obecnie jestem dyplomowaną instruktorką i choreografem tańca. Specjalizacja: balet, gimnastyka artystyczna, taniec współczesny, jazz, modern jazz, taniec nowoczesny.

Moje zajęcia dadzą ci wiele radości, uśmiechu, gracji i wdzięku. Czekam na Ciebie, bo chcę spełnić Twoje marzenia i pokazać Ci świat baletu i tańca. Razem będziemy się dobrze bawić, poznawać, tańczyć i przygotowywać do wspólnych występów. Na moich zajęciach będziemy się uczyć podstaw baletu, kręcić piruety czy robić skoki.

Instruktor

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również