Akrobatyka

Kategoria

sport / akrobatyka

Opis

Nazwa zajęć: Akrobatyka
Prowadzący: Zuzanna Pieńkowska, Mateusz Biankecki
Wiek: 4-14 lat
Dzień i godzina zajęć: 

poniedziałek 16.30-17.15 (4-6 lat)

piątek 16.30-17.30 (6-7 lat)

 poniedziałek , środa, piątek i/lub  17.20-18.20  (8-10 lat) oraz

poniedziałek , środa, piątek i/lub  18.30-19.30  (11-15 lat)

 
Koszt: 100 zł miesięcznie (1 x tyg.45'), (4-6 lat),

           110 zł miesięcznie (1 x tyg.60')  (6-15 lat)

           160 zł miesięcznie (2 x tyg 60')  (6-15 lat)

           220 zł miesięcznie (3 x tyg 60')  (6-15 lat)

Możliwość skorzystania ze zniżki 50% na jedne wybrane zajęcia po okazaniu w Recepcji CKW: Karty Dużej Rodziny. 
Zniżka nie obowiązuje na zajęciach indywidualnych.

Zapraszamy dzieci na zajęcia akrobatyki. Na specjalnie wyposażonej sali dziecko rozwinie nowe umiejętności gimnastyczne i akrobatyczne. Wykwalifikowana kadra zapewnia dzieciom bezpieczeństwo, fantastyczną zabawę oraz wsparcie w kształtowaniu cech motorycznych

Akrobatyka oraz gimnastyka od podstaw, czyli nauka zdrowych wzorców zachowań i prawidłowy rozwój ciała poprzez wzmocnienie i ukształtowanie postawy. Na zajęciach skupimy się na kształtowaniu koordynacji ruchowej i gibkości, celem przygotowywania do coraz bardziej złożonych elementów ruchowych, pomagających zaadaptować uczestników do każdego rodzaju wykonywanego sportu. Nie zabraknie takich ćwiczeń jak stanie i chodzenia na rękach, mostki, piramidki oraz, w późniejszym etapie, przerzuty oraz inne akrobatyczne ewolucje.

Poglądowy plan zajęć:
● balans i równowaga m.in. (stanie na rękach, głowie, mostek) 
● przerzut bokiem oraz w przód i tył
● aranż wykonywanych elementów
● rozciąganie

Treningi prowadzone są z zachowaniem należytej ostrożności i asekuracji instruktora, który przede wszystkim dba o bezpieczeństwo uczestników.

Uczymy się poprzez zabawę, ale nie zapominamy o zaangażowaniu i dobrym humorze :-)

Zuzanna Pieńkowska:
Jestem Instruktorem akrobatyki i gimnastyki sportowej, pasjonatką Acro-yogi i zawodniczką Street Workout’u w kategorii Freestyle.
Uwielbiam, gdy mogę współpracować z dziećmi i młodzieżą szkolną, lubię wykorzystywać ukryty w nich potencjał, patrzeć jak się rozwijają . Sprawia mi to ogromną satysfakcję i chęć dalszej pracy w tym kierunku. Lubię dzielić się zdobytą przez lata wiedzą i umiejętnościami.
Moje zajęcia nauczą Cię lepszej kontroli, koordynacji i świadomości ciała, a przy tym dobrej zabawy. 
Czekam na Ciebie, bo mam nadzieję, że dzięki regularnym zajęciom podobnie jak ja włączysz ruch do codziennej aktywności, a może również odkryjesz swoją nową pasję. 
Razem tworzymy zespół, dlatego będziemy też ćwiczyć w parach i grupach. 
Na moich zajęciach będziemy uczyć się podstaw gimnastyki: stania na rękach, mostków, przejść w przód/tył, poziomek gimnastycznych, piramid akrobatycznych, a także elementów akrobatycznych: przerzutów, salt, fiflaków i wiele, wiele innych…

Mateusz Biankecki:
Jestem absolwentem AWF-u, wieloletnim pasjonatem sportów związanych z oryginalnymi przejawami ruchu. Uwielbiam różne jego wyrazy, od tradycyjnej gimnastyki po widowiskowy tricking. Skupiam się na ciekawych łączeniach elementów, stabilności wykonania oraz eksplozywności form. Doświadczenie trenerskie zdobyłem prowadząc stałe zajęcia z dzieci i młodzieżą szkolną, m.in. w: „UKS Derby”, „Temple Of Dimensions Koło” oraz jako trenner akrobatyki w „Hangar 646 Warszawa”. Do każdego uczestnika swoich zajęć dobieram indywidualny tok nauczania.

 

Instruktor

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również