Lista zajęć Izabela Białecka Indywidualne zajęcia wokalno-plastyczne

Indywidualne zajęcia wokalno-plastyczne

Kategoria

muzyka / śpiew

Opis

Indywidualne zajęcia wokalno-plastyczne dla dzieci w wieku 5-14 lat 

Spotkania obejmują: ćwiczenia oddechowe i rozśpiewujące, pracę nad emisją głosu, dykcją, ruchem scenicznym, interpretację utworów, pracę z mikrofonem, śpiewanie do akompaniamentu/podkładu muzycznego, kształcenie słuchu z elementami solfeżu (ćwiczenia melodyczne i rytmiczne) i czytania nut głosem (przy pianinie), naukę nut oraz zasad muzyki. Część plastyczna polega na kreatywnym łączeniu różnych technik i materiałów podczas pracy nad rekwizytami (przestrzenne rzeźby z wykorzystaniem metody papieru mâché). Dla młodszych uczestników dodatkowo rysowanie tekstów piosenek oraz plastyczne nawiązanie do tematu piosenki. Program zostanie dostosowany i dobrany indywidualnie do uczestnika zajęć. 

 

Instruktor 

Izabela Białecka 

Urodzona 7 września 1985 r. w Zawierciu, śpiewaczka (sopran), pedagog-animator kultury, z zamiłowania artysta plastyk. Naukę śpiewu klasycznego rozpoczęła jeszcze w rodzinnym mieście w 2003 r. w Miejskim Ośrodku Kultury u mgr. Leopolda Stawarza. 
W 2009 r. ukończyła z wyróżnieniem Państwową Szkołę Muzyczną II stopnia im. Mieczysława Karłowicza w Katowicach (klasa śpiewu solowego prof. Benona Maliszewskiego) oraz Wydział Etnologii i Nauk o Edukacji Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie. W 2016 r. ukończyła z wyróżnieniem Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina w Warszawie w klasie śpiewu prof. Ewy Iżykowskiej-Lipińskiej. W swoim repertuarze posiada wiele arii operowych i pieśni. W projektach UMFC śpiewała dotychczas partie solowe w spektaklach: Opera w przekroju W. A. Mozart – Wesele Figara, Don Giovanni, Suor Angelica Giacomo Pucciniego (8 spektakli, w tym Operowe Forum Młodych, Opera Nova w Bydgoszczy i Scena Młodych Warszawskiej Opery Kameralnej), Operetka łatwa i trudnaPoranek chóralny Felix Mendelssohn-Bartholdy (hymn Hör’ mein Bitten na sopran solo, chór mieszany i organy), Słyszę tę piosnkę 
z dziecięcych wspomnień… – St. Moniuszko, rec. Okropny ten poranek i dumka Zosi Ach, tyś może śród tej burzy z op. Flis  (z towarzyszeniem Orkiestry Symfonicznej UMFC pod dyr. Rafała Janiaka), Bel canto amore mio – G. Verdi, Alzatevi... La Vergine degli Angeli aria z finału II aktu op. La forza del destino oraz Opera, operetka, musicale... fajerwerki – G. Gershwin Summertime 
z op. Porgy and Bess. Już jako absolwentka zaprezentowała się śpiewając partię solową na koncercie podczas XXVII Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Sakralnej w Warszawie: Pieśni F. Nowowiejskiego. W 2009 r. zajęła drugie miejsce na II Międzyszkolnym Konkursie Wokalnym im. Mieczysława Karłowicza w Katowicach. W kwietniu 2014 r. brała udział w warsztatach kompozytorskich Lowella Liebermanna. Warsztaty zostały zwieńczone koncertem z udziałem kompozytora. Swe umiejętności wokalne doskonaliła biorąc udział w kursie mistrzowskim Maestry Evghenii Dundekovej, która była gościem UMFC w 2014 r. 

Izabela Białecka komponuje, bierze udział w konkursach wokalnych i kompozytorskich, tworzy podkłady muzyczne. Prowadzi działalność artystyczną – organizuje koncerty i bierze w nich udział – oraz pedagogiczną. Do 2009 r. na Śląsku, obecnie w Warszawie i na Mazowszu. Od 2009 r. do chwili obecnej prowadzi zajęcia wokalno- plastyczne z dziećmi oraz seniorami. Te wszystkie obowiązki artystka godzi z rolą żony i matki. 

Termin:  
Wtorek 16.30 - 18.00
Środa 17.00 - 20.00 
Czwartek 17.00 - 20.00  

Koszt: 
45 zł za 30 minutową lekcję 
40,50 zł za 30 minutową lekcję ze zniżką 
30 zł za duet

Sposób wpłaty:
Polecamy płatność przez PayU.
Możliwy jest też przelew tradycyjny - 50 1240 2034 1111 0010 1127 9175.
W tytule przelewu prosimy dopisać rodzaj zajęć oraz imię i nazwisko uczestnika.

Miejsce: 
sala 124 
 
Kontakt:
Inka Bąkowska, inka.bakowska@bemowskie.pl, 798 991 753
w godz. 10:00 – 15:00 od poniedziałku do piątku
w przypadku braku kontaktu prosimy o sms /mail – oddzwonimy lub odpiszemy

Lekcje

Brak ustawionych lekcji

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również