Sprytne Główki - Alto

Opis

Nazwa zajęć: Sprytne Główki - warsztaty pracy z emocjami dla dzieciProwadząca: Magdalena MarkiewiczWiek: 5-11 latDzień i godzina zajęć: środa godz.17.00-18.15 (9-11 lat), środa 15.30-16.45 (12-15 lat) Koszt: 150 zł miesięcznie
Na te zajęcia nie obowiązują zniżki!!!
Program Akademii JA: JA, czyli KTO? (dzieci 9-11 lat)Cykl zajęć warsztatowych wspierających rozwój społeczno-emocjonalny dzieci i rozwijający ich znajomość „języka emocji”. Dzięki naszym zajęciom dzieci lepiej zrozumieją samego/samą siebie, odkryją swoje silne strony i talenty oraz zbudują zdrowe poczucie własnej wartości. Lepsze poznanie siebie pozwoli im lepiej rozumieć innych ludzi, łatwiej się z nimi dogadywać i współpracować. W rezultacie życie staje się łatwiejsze i daje więcej radości � Takie dzieci mają też większą szansę na to, że wyrosną na dorosłych, świadomych swoich uczuć i pewnych własnej wartości, którzy potrafią działać w grupie i radzić sobie z problemami.W trakcie zajęć dzieci m.in.:• dowiedzą się, w jaki sposób pokierować swoimi emocjami, tak by wspierały konstruktywne działanie,• poznają metody radzenia sobie ze stresem i złością oraz sposoby ułatwiające pracę na pozytywnych emocjach (radości i spokoju),• nauczą się jak rozwiązywać konflikty, być asertywnym, dbać o swoje i cudze granice,• nauczą się również działania na rzecz istotnych wartości i dobra wspólnego.r M. Marmoli.

Zajęcia są w pełni dostosowane do potrzeb rozwojowych dzieci w tym wieku
Organizujemy cykl aż 30 spotkań, żeby naprawdę zagłębić się w temat emocji, współpracy i komunikacji, a przy okazji super się bawić (wykorzystujemy wiele autorskich materiałów, zabawę, gry interakcyjne, pracę warsztatową)
Prowadzimy zajęcia w małych, zamkniętych grupach (maksymalnie 12 osób)
Ze zdobytych umiejętności dzieci będą mogły czerpać przez całe swoje życie
W ramach programu prowadzimy też warsztaty dla rodziców

Więcej informacji na: sprytneglowki.pl.Magdalena Markiewicz - certyfikowany trener Akademii Ja po 80-godzinnym szkoleniu w Akademii Emocji Istanome oraz Akademii Trenera Pharus. Doświadczenie praktyczne w pracy z dziećmi: prowadzenie autorskiego programu zajęć z ekonomii dla uczniów kl. 3 SP oraz zajęć dla dziecii z programu Accelium.

Recenzje

super!
Ignacy Ż.
07.05.2020 16:38

Inni klienci oglądali również