Lista zajęć Daniel Chmielewski Narracje komiksowe - Alto

Narracje komiksowe - Alto

Kategoria

sztuka / plastyka

Opis

Nazwa zajęć: Narracje komiksowe
Wiek: 10-15 lat
Dzień i godzina zajęć: wtorek 15:30-17:00
Koszt: 130 zł miesięcznie
Prowadzenie: Daniel Chmielewski

Możliwość skorzystania ze zniżki 50% na jedne wybrane zajęcia po okazaniu w Recepcji CKW Karty Dużej Rodziny.
Zniżka nie obowiązuje na zajęciach indywidualnych.

Pod hasłem "komiks" kryje się przede wszystkim język, którego opanowanie pozwala nam lepiej rozumieć film, literaturę, sztukę i teatr (bo po części z każdej z tych dziedzin na swój sposób korzysta).

Kurs obejmuje ćwiczenia z rysunku, kompozycji, budowania narracji, pisania scenariusza, komunikacji z czytelnikiem. Ćwiczenia dostosowane są do zdolności, zainteresowań i tempa pracy poszczególnych uczestników i są prowadzone dwutorowo – na wspólnym działaniu i wzajemnym inspirowaniu się całej grupy i na indywidualnych rozmowach prowadzącego z każdym z uczestników.

Wyniesione z zajęć umiejętności przydadzą się w szkole – w pisaniu czytelnych i interesujących wypracowań, przygotowywaniu estetycznych plakatów i prezentacji – jak i ogólnie pozwolą rozwinąć krytyczne myślenie i wrażliwość na otaczający nas świat. 

Prowadzący jest czynnym autorem książek dla dzieci, scenarzystą i rysownikiem komiksowym. Ma na koncie albumy i krótkie formy wydane w Polsce, Francji i Szwajcarii, a w 2014 r. dostał nagrodę Polskiego Stowarzyszenia Komiksowego w kategorii Najlepszy scenarzysta za albumy “Zapętlenie” i “Podgląd”.

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również