Lista zajęć A. Klub Juniora

A. Klub Juniora

Kategoria

muzyka / inne

Opis

Kup kartę lojalnościową i korzystaj z atrakcyjnych rabatów na udział w zajęciach organizowanych w ramach Podgórskiego Klubu Juniora! Nie zwlekaj z decyzją!
Podgórski Klub Juniora to oferta zajęć edukacyjnych i duża porcja dobrej zabawy dla dzieci w dwóch grupach wiekowych: 4-6 lat i 7-10 lat. Zajęcia będą organizowane cyklicznie – w niedziele, w siedzibie głównej Centrum Kultury Podgórza (ul. Sokolska 13). W programie znajdą się gry i zabawy ruchowe, muzyczne i plastyczne, warsztaty popularnonaukowe oraz inne aktywności poszerzające wiedzę, rozwijające umiejętności dzieci oraz pobudzające ich wyobraźnię. Każde spotkanie w ramach Podgórskiego Klubu Juniora będzie miało formę bloku zajęciowego, który potrwa łącznie trzy godziny – od 11.00 do 14.00.
Każde dziecko otrzyma również Indeks Kulturalny – książeczkę stylizowaną na indeks akademicki. Po zakończeniu zajęć będzie w niej przybijana pieczątka potwierdzająca udział (jedna pieczątka za cały blok zajęciowy danego dnia). Kto zbierze pięć otrzyma nagrodę niespodziankę. Dziesięć pieczątek w indeksie będzie oznaczało kolejny, jeszcze bardziej atrakcyjny upominek. A ten, kto zgromadzi kolekcję piętnastu może liczyć na super prezent od Centrum Kultury Podgórza! Co więcej, dla dzieci, które w dniu organizacji zajęć w ramach Podgórskiego Klubu Juniora będą obchodziły urodziny wstęp będzie darmowy.
KONKURS!
Uczestnicy zajęć w ramach Podgórskiego Klubu Juniora będą mogli wziąć udział w konkursie, w którym nagrodą główną będzie wyjazd na kolonię (lato 2020)!
CENNIK
• Karta Juniora do nabycia wyłącznie osobiście, w siedzibie Centrum Kultury Podgórza (ul. Sokolska 13, Punkt Informacyjny na parterze). Termin ważności karty: czerwiec 2019 - czerwiec 2020 – 10 zł• Opłata za udział w jednym bloku zajęciowym dla posiadaczy Karty Juniora – 25 zł• Regularna opłata za udział w jednym bloku zajęciowym dla osób nieposiadających Karty Juniora– 40 zł
WAŻNE!
Po zapisaniu się on-line do Klubu Juniora w sprawie miejsc na konkretne spotkania proszę dzwonić do Punktu Informacyjnego tel.12/ 656-36-70 w.30.
Nie będą sprzedawane bilety na pojedyncze zajęcia organizowane danego dnia. 
 
Harmonogram:
http://www.ckpodgorza.pl/karta-juniora.html

Instruktor

Brak przypisanego instruktora

Lekcje

Grupy:
Wszystkie
Klub Juniora


Brak ustawionych lekcji

Recenzje

brak recenzji