Lista zajęć Akrobatyka PLUS gr 4A Master Class (w dwóch lokalizacjach)

Akrobatyka PLUS gr 4A Master Class (w dwóch lokalizacjach)

Dane podstawowe

Data rozpoczęcia
16.09.2019
Data zakończenia
24.06.2020
Organizator
Bemowskie Centrum Kultury w Dzielnicy Bemowo m. st. Warszawy
Typ
kursy
Kategoria
sport ⟩ akrobatyka
Filia
BCK - filia Zachodzącego Słońca 25 (poniedziałek) / Thommego 1 (środa)
Liczba uczestników
10
Wolnych miejsc
6
Wiek od
12 lat
Wiek do
16 lat

Opis

Gr 4 Akrobatyka PLUS - poziom Master Class, dla uczestników którzy otrzymali awans u trenerów. Bez konsultacji z prowadzącymi proszę się nie zapisywać.

  Grupa przeznaczona dla uczestników na poziomie ponad zaawansowanym, kwalifikacja do grupy na drodze awansu bądź sprawdzianu u instruktora (opanowane przewroty, przerzuty, przejście w przód i w tył, salto w przód/salto machowe, stanie na rękach, mostki, wysoki stopień rozciągnięcia).  

Zajęcia odbywają się w poniedziałki w SP 357 przy ul. Zachodzącego Słońca 25 i w środy w SP 150 przy ul. Thommego 1

Dyscyplina sportowa, która polega na wykonywaniu układów ćwiczeń akrobatycznych o różnym stopniu trudności, obejmuje ćwiczenia w parach i grupach, a także ćwiczenia indywidualne i synchroniczne.
  Zajęcia zawierają w sobie elementy gimnastyki sportowej, akrobatycznej. Ćwiczenia kondycyjne, sprawnościowe i techniczne służące jako rozgrzewka przygotowują do dalszych zadań, między innymi przewrotów, przerzutów i stania na rękach, a w kolejnym etapie również trudniejszych jak przejścia czy salta. Zajęcia kształtują koordynację i pamięć ruchową, umiejętność koncentracji, podzielności uwagi i systematyczność w pracy. Każdy trening zawiera również schemat ćwiczeń rozciągających, które przydadzą się każdemu celem poprawienia mobilności ciała i lepszego samopoczucia. Przeznaczone dla wszystkich dzieci bez przeciwwskazań zdrowotnych.
  Grupa przeznaczona dla uczestników na poziomie ponad zaawansowanym, kwalifikacja do grupy na drodze awansu bądź sprawdzianu u instruktora (opanowane przewroty, przerzuty, przejście w przód i w tył, salto w przód/salto machowe, stanie na rękach, mostki, wysoki stopień rozciągnięcia).  

 

 

Mariola Moskwiak – Czwojdzińska

Certyfikowana instruktor tańca i akrobatyki sportowej oraz trener sportu o specjalności taniec sportowy.  Jednocześnie wychowawca kolonijny i kierownik wypoczynku na obozach akrobatycznych. Absolwentka Szkoły Muzycznej 1 st. im. Grażyny Bacewicz oraz im. Fryderyka Chopina i Warszawskiej Szkoły Baletowej. Ukończyła 3-letni kurs artystyczny prowadzony w LXXXVI Liceum Ogólnokształcącym im. Batalionu “Zośka”, oraz studiowała Muzykologię na Uniwersytecie Warszawskim. Występowała między innymi na deskach dużej i małej sceny Teatru Wielkiego, w Teatrze Dramatycznym, Teatrze Roma i Sali Kongresowej.

 

 

Kontakt
akrobatyka@bemowskie.pl, 500 096 853
w godz. 10:00 – 15:00 od poniedziałku do piątku
w przypadku braku kontaktu prosimy o sms /mail – oddzwonimy lub odpiszemy

Lekcje

# Data Dzień Godzina Czas trwania Temat Grupa Sala Miasto
1 16.09.2019 poniedziałek 19:00 01:30 BCK - filie ul. Zachodzącego Słońca 25 (poniedziałek) / ul. Thommego 1 (środa) Warszawa
2 18.09.2019 środa 19:00 01:30 BCK - filie ul. Zachodzącego Słońca 25 (poniedziałek) / ul. Thommego 1 (środa) Warszawa
3 23.09.2019 poniedziałek 19:00 01:30 BCK - filie ul. Zachodzącego Słońca 25 (poniedziałek) / ul. Thommego 1 (środa) Warszawa
4 25.09.2019 środa 19:00 01:30 BCK - filie ul. Zachodzącego Słońca 25 (poniedziałek) / ul. Thommego 1 (środa) Warszawa
5 30.09.2019 poniedziałek 19:00 01:30 BCK - filie ul. Zachodzącego Słońca 25 (poniedziałek) / ul. Thommego 1 (środa) Warszawa
6 02.10.2019 środa 19:00 01:30 BCK - filie ul. Zachodzącego Słońca 25 (poniedziałek) / ul. Thommego 1 (środa) Warszawa
7 07.10.2019 poniedziałek 19:00 01:30 BCK - filie ul. Zachodzącego Słońca 25 (poniedziałek) / ul. Thommego 1 (środa) Warszawa
8 09.10.2019 środa 19:00 01:30 BCK - filie ul. Zachodzącego Słońca 25 (poniedziałek) / ul. Thommego 1 (środa) Warszawa
9 14.10.2019 poniedziałek 19:00 01:30 BCK - filie ul. Zachodzącego Słońca 25 (poniedziałek) / ul. Thommego 1 (środa) Warszawa
10 16.10.2019 środa 19:00 01:30 BCK - filie ul. Zachodzącego Słońca 25 (poniedziałek) / ul. Thommego 1 (środa) Warszawa
11 21.10.2019 poniedziałek 19:00 01:30 BCK - filie ul. Zachodzącego Słońca 25 (poniedziałek) / ul. Thommego 1 (środa) Warszawa
12 23.10.2019 środa 19:00 01:30 BCK - filie ul. Zachodzącego Słońca 25 (poniedziałek) / ul. Thommego 1 (środa) Warszawa
13 28.10.2019 poniedziałek 19:00 01:30 BCK - filie ul. Zachodzącego Słońca 25 (poniedziałek) / ul. Thommego 1 (środa) Warszawa
14 30.10.2019 środa 19:00 01:30 BCK - filie ul. Zachodzącego Słońca 25 (poniedziałek) / ul. Thommego 1 (środa) Warszawa
15 04.11.2019 poniedziałek 19:00 01:30 BCK - filie ul. Zachodzącego Słońca 25 (poniedziałek) / ul. Thommego 1 (środa) Warszawa
16 06.11.2019 środa 19:00 01:30 BCK - filie ul. Zachodzącego Słońca 25 (poniedziałek) / ul. Thommego 1 (środa) Warszawa
17 13.11.2019 środa 19:00 01:30 BCK - filie ul. Zachodzącego Słońca 25 (poniedziałek) / ul. Thommego 1 (środa) Warszawa
18 18.11.2019 poniedziałek 19:00 01:30 BCK - filie ul. Zachodzącego Słońca 25 (poniedziałek) / ul. Thommego 1 (środa) Warszawa
19 20.11.2019 środa 19:00 01:30 BCK - filie ul. Zachodzącego Słońca 25 (poniedziałek) / ul. Thommego 1 (środa) Warszawa
20 25.11.2019 poniedziałek 19:00 01:30 BCK - filie ul. Zachodzącego Słońca 25 (poniedziałek) / ul. Thommego 1 (środa) Warszawa
21 27.11.2019 środa 19:00 01:30 BCK - filie ul. Zachodzącego Słońca 25 (poniedziałek) / ul. Thommego 1 (środa) Warszawa
22 02.12.2019 poniedziałek 19:00 01:30 BCK - filie ul. Zachodzącego Słońca 25 (poniedziałek) / ul. Thommego 1 (środa) Warszawa
23 04.12.2019 środa 19:00 01:30 BCK - filie ul. Zachodzącego Słońca 25 (poniedziałek) / ul. Thommego 1 (środa) Warszawa
24 09.12.2019 poniedziałek 19:00 01:30 BCK - filie ul. Zachodzącego Słońca 25 (poniedziałek) / ul. Thommego 1 (środa) Warszawa
25 11.12.2019 środa 19:00 01:30 BCK - filie ul. Zachodzącego Słońca 25 (poniedziałek) / ul. Thommego 1 (środa) Warszawa
26 16.12.2019 poniedziałek 19:00 01:30 BCK - filie ul. Zachodzącego Słońca 25 (poniedziałek) / ul. Thommego 1 (środa) Warszawa
27 18.12.2019 środa 19:00 01:30 BCK - filie ul. Zachodzącego Słońca 25 (poniedziałek) / ul. Thommego 1 (środa) Warszawa
28 08.01.2020 środa 19:00 01:30 BCK - filie ul. Zachodzącego Słońca 25 (poniedziałek) / ul. Thommego 1 (środa) Warszawa
29 13.01.2020 poniedziałek 19:00 01:30 BCK - filie ul. Zachodzącego Słońca 25 (poniedziałek) / ul. Thommego 1 (środa) Warszawa
30 15.01.2020 środa 19:00 01:30 BCK - filie ul. Zachodzącego Słońca 25 (poniedziałek) / ul. Thommego 1 (środa) Warszawa
31 20.01.2020 poniedziałek 19:00 01:30 BCK - filie ul. Zachodzącego Słońca 25 (poniedziałek) / ul. Thommego 1 (środa) Warszawa
32 22.01.2020 środa 19:00 01:30 BCK - filie ul. Zachodzącego Słońca 25 (poniedziałek) / ul. Thommego 1 (środa) Warszawa
33 27.01.2020 poniedziałek 19:00 01:30 BCK - filie ul. Zachodzącego Słońca 25 (poniedziałek) / ul. Thommego 1 (środa) Warszawa
34 29.01.2020 środa 19:00 01:30 BCK - filie ul. Zachodzącego Słońca 25 (poniedziałek) / ul. Thommego 1 (środa) Warszawa
35 03.02.2020 poniedziałek 19:00 01:30 BCK - filie ul. Zachodzącego Słońca 25 (poniedziałek) / ul. Thommego 1 (środa) Warszawa
36 05.02.2020 środa 19:00 01:30 BCK - filie ul. Zachodzącego Słońca 25 (poniedziałek) / ul. Thommego 1 (środa) Warszawa
37 24.02.2020 poniedziałek 19:00 01:30 BCK - filie ul. Zachodzącego Słońca 25 (poniedziałek) / ul. Thommego 1 (środa) Warszawa
38 26.02.2020 środa 19:00 01:30 BCK - filie ul. Zachodzącego Słońca 25 (poniedziałek) / ul. Thommego 1 (środa) Warszawa
39 02.03.2020 poniedziałek 19:00 01:30 BCK - filie ul. Zachodzącego Słońca 25 (poniedziałek) / ul. Thommego 1 (środa) Warszawa
40 04.03.2020 środa 19:00 01:30 BCK - filie ul. Zachodzącego Słońca 25 (poniedziałek) / ul. Thommego 1 (środa) Warszawa
41 09.03.2020 poniedziałek 19:00 01:30 BCK - filie ul. Zachodzącego Słońca 25 (poniedziałek) / ul. Thommego 1 (środa) Warszawa
42 11.03.2020 środa 19:00 01:30 BCK - filie ul. Zachodzącego Słońca 25 (poniedziałek) / ul. Thommego 1 (środa) Warszawa
43 16.03.2020 poniedziałek 19:00 01:30 BCK - filie ul. Zachodzącego Słońca 25 (poniedziałek) / ul. Thommego 1 (środa) Warszawa
44 18.03.2020 środa 19:00 01:30 BCK - filie ul. Zachodzącego Słońca 25 (poniedziałek) / ul. Thommego 1 (środa) Warszawa
45 23.03.2020 poniedziałek 19:00 01:30 BCK - filie ul. Zachodzącego Słońca 25 (poniedziałek) / ul. Thommego 1 (środa) Warszawa
46 25.03.2020 środa 19:00 01:30 BCK - filie ul. Zachodzącego Słońca 25 (poniedziałek) / ul. Thommego 1 (środa) Warszawa
47 30.03.2020 poniedziałek 19:00 01:30 BCK - filie ul. Zachodzącego Słońca 25 (poniedziałek) / ul. Thommego 1 (środa) Warszawa
48 01.04.2020 środa 19:00 01:30 BCK - filie ul. Zachodzącego Słońca 25 (poniedziałek) / ul. Thommego 1 (środa) Warszawa
49 06.04.2020 poniedziałek 19:00 01:30 BCK - filie ul. Zachodzącego Słońca 25 (poniedziałek) / ul. Thommego 1 (środa) Warszawa
50 08.04.2020 środa 19:00 01:30 BCK - filie ul. Zachodzącego Słońca 25 (poniedziałek) / ul. Thommego 1 (środa) Warszawa
51 15.04.2020 środa 19:00 01:30 BCK - filie ul. Zachodzącego Słońca 25 (poniedziałek) / ul. Thommego 1 (środa) Warszawa
52 20.04.2020 poniedziałek 19:00 01:30 BCK - filie ul. Zachodzącego Słońca 25 (poniedziałek) / ul. Thommego 1 (środa) Warszawa
53 22.04.2020 środa 19:00 01:30 BCK - filie ul. Zachodzącego Słońca 25 (poniedziałek) / ul. Thommego 1 (środa) Warszawa
54 27.04.2020 poniedziałek 19:00 01:30 BCK - filie ul. Zachodzącego Słońca 25 (poniedziałek) / ul. Thommego 1 (środa) Warszawa
55 29.04.2020 środa 19:00 01:30 BCK - filie ul. Zachodzącego Słońca 25 (poniedziałek) / ul. Thommego 1 (środa) Warszawa
56 04.05.2020 poniedziałek 19:00 01:30 BCK - filie ul. Zachodzącego Słońca 25 (poniedziałek) / ul. Thommego 1 (środa) Warszawa
57 06.05.2020 środa 19:00 01:30 BCK - filie ul. Zachodzącego Słońca 25 (poniedziałek) / ul. Thommego 1 (środa) Warszawa
58 11.05.2020 poniedziałek 19:00 01:30 BCK - filie ul. Zachodzącego Słońca 25 (poniedziałek) / ul. Thommego 1 (środa) Warszawa
59 13.05.2020 środa 19:00 01:30 BCK - filie ul. Zachodzącego Słońca 25 (poniedziałek) / ul. Thommego 1 (środa) Warszawa
60 18.05.2020 poniedziałek 19:00 01:30 BCK - filie ul. Zachodzącego Słońca 25 (poniedziałek) / ul. Thommego 1 (środa) Warszawa
61 20.05.2020 środa 19:00 01:30 BCK - filie ul. Zachodzącego Słońca 25 (poniedziałek) / ul. Thommego 1 (środa) Warszawa
62 25.05.2020 poniedziałek 19:00 01:30 BCK - filie ul. Zachodzącego Słońca 25 (poniedziałek) / ul. Thommego 1 (środa) Warszawa
63 27.05.2020 środa 19:00 01:30 BCK - filie ul. Zachodzącego Słońca 25 (poniedziałek) / ul. Thommego 1 (środa) Warszawa
64 01.06.2020 poniedziałek 19:00 01:30 BCK - filie ul. Zachodzącego Słońca 25 (poniedziałek) / ul. Thommego 1 (środa) Warszawa
65 03.06.2020 środa 19:00 01:30 BCK - filie ul. Zachodzącego Słońca 25 (poniedziałek) / ul. Thommego 1 (środa) Warszawa
66 08.06.2020 poniedziałek 19:00 01:30 BCK - filie ul. Zachodzącego Słońca 25 (poniedziałek) / ul. Thommego 1 (środa) Warszawa
67 10.06.2020 środa 19:00 01:30 BCK - filie ul. Zachodzącego Słońca 25 (poniedziałek) / ul. Thommego 1 (środa) Warszawa
68 15.06.2020 poniedziałek 19:00 01:30 BCK - filie ul. Zachodzącego Słońca 25 (poniedziałek) / ul. Thommego 1 (środa) Warszawa
69 17.06.2020 środa 19:00 01:30 BCK - filie ul. Zachodzącego Słońca 25 (poniedziałek) / ul. Thommego 1 (środa) Warszawa
70 22.06.2020 poniedziałek 19:00 01:30 BCK - filie ul. Zachodzącego Słońca 25 (poniedziałek) / ul. Thommego 1 (środa) Warszawa
71 24.06.2020 środa 19:00 01:30 BCK - filie ul. Zachodzącego Słońca 25 (poniedziałek) / ul. Thommego 1 (środa) Warszawa