Lista zajęć Weronika Fusek Teatrzyk z językiem angielskim

Teatrzyk z językiem angielskim

Kategoria

sztuka / teatr

Opis

Zajęcia wspierające naukę języka angielskiego u dzieci.

Uczestnicy zajęć przygotowują wybraną sztukę, której scenariusz bazuje na strukturach i słownictwie wprowadzanym w trakcie zajęć. Każdy z aktorów ma za zadanie nie tylko nauczyć się na pamięć swojej roli, oczywiście po angielsku, ale także przyswoić sobie tekst i choreografię do piosenek, które urozmaicają przedstawienie.

 

Dlaczego warto? 

 

  • Przy wykorzystaniu teatralizacji, dzieci aktywnie angażują się w naukę tekstu. Zwroty i wyrażenia nabierają znaczenia, a dzieci szybciej i lepiej zapamiętują swoje kwestie niż poprzez mechanicznie powtarzanie tekstu.

 

  • Teatralizacja angażuje dzieci na wielu poziomach: przez ich ciała, umysły, emocje, język oraz interakcję w grupie.

 

  • Kurs kończy się przedstawieniem na które mali aktorzy zapraszają rodziców. Udział w takim przedstawieniu teatralnym zachęca dzieci do mówienia i daje szansę komunikowania się nawet z ograniczoną ilością słów. 

 

 TERMIN ZAJĘĆ:

PONIEDZIAŁKI:

16.30 teatrzyk po angielsku (6 - 9 lat)

 

KOSZT: 140zł / m-c

 

start: UWAGA! GRUPA RUSZY PO ZEBRANIU ODPOWIEDNIEJ LICZBY UCZESTNIKÓW

 

INSTRUKTOR:

Weronika Cendijn jest pedagogiem, nauczycielem języka angielskiego w szkole podstawowej oraz tancerką z wieloletnim doświadczeniem. Umiejętności taneczno-aktroskie doskonaliła m.in. w Teatrze Muzycznym Roma i Teatrze Wielkim pod okiem wybitnych postaci polskiej sceny teatralnej. Przez wiele lat tańczyła w Teatrze Tańca, z którym zdobywała nagrody w kraju i na mistrzostwach świata za granicą.

Weronika, jako certyfikowany animator zabaw dla dzieci, zajmuje się współpracą przy organizacji festiwali i imprez urodzinowych dla najmłodszych. Dzięki temu na prowadzonych przez nią zajęciach dzieci będą miały okazję uczestniczyć w licznych grach animacyjnych i zabawach z chustą Klanza.

Lekcje

Brak ustawionych lekcji

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również