Lista zajęć Mydełka - oryginalne prezenty świąteczne - warsztaty - 07.12

Mydełka - oryginalne prezenty świąteczne - warsztaty - 07.12

Kategoria

sztuka / rękodzieło

Opis

Masz ochotę przygotować dla swoich bliskich oryginalne i pomysłowe prezenty świąteczne? Jeśli tak, to w grudniu zapraszamy Cię na zajęcia warsztatowe, podczas których nauczysz się tworzyć mydełka glicerynowe.

W obecnym czasie powracamy do różnorodnych tradycji, np. ręcznie wytwarzanych wyrobów. Wzrastający problem alergii również skłania nas do zadbania o dobrobyt naszej skóry. Ręcznie wytworzone mydło i kosmetyki naturalne dają nam komfort wyboru składników, aby powstał indywidualny produkt, w tym przypadku mydło glicerynowe wysokiej jakości dostosowane do własnych potrzeb.

Na zajęciach uczestnicy zapoznają się z techniką wykonania mydła glicerynowego, temperaturą topnienia i obróbką, wykonają mydło glicerynowe z dodatkiem różnych kolorów, zapachów, produktów wzbogacających wartość mydła w różnych formach i kształtach, a możliwości jest wiele. Każdy uczestnik  otrzyma  glicerynę do wykonania własnych niepowtarzalnych kreacji mydlanych.
Dysponujemy wieloma barwnikami kosmetycznymi, szeroką gamą form o przeróżnych kształtach jak również szeroką selekcją olejków zapachowych i eterycznych, oraz przeróżnymi składnikami botanicznymi wzbogacającymi jakość mydła.

Sobota 7 grudnia
godzina 10.00-12.30


Prowadzenie: Beata Podsiadły

Pracownie Artystyczne, ul. Foksal 11, IV p.

dks.art.pl

Instruktor

Brak przypisanego instruktora

Lekcje

# Data Czas trwania Grupa Miejsce
1 sb, 10:00
07.12.2019
Warszawa,
Dom Kultury Śródmieście – Pracownie Artystyczne

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również