Lista zajęć Olga Giska Wszechnica Rodzica-Akademia Malucha

Wszechnica Rodzica-Akademia Malucha

Opis

Grupa ruszy w momencie zebrania się wymaganego minimum uczestników (6 osób) i w tym momencie będzie włączona funkcja płatności.
Ogólnorozwojowe zajęcia dedykowane dzieciom 2-4 letnim, mające po części przygotować maluszki do roli przedszkolaka. Spotkania Akademii będą odbywać się dwa razy w tygodniu w bloku 1,5 godzinnym. Chcemy zaproponować Państwu pozostawienie dzieci pod okiem instruktora na czas zajęć, co będzie świetną nauką samodzielności dla przyszłego przedszkolaka. Dzięki niezbyt długiej rozłące i stałej grupie rówieśników, pozwolimy dzieciom na łagodne doświadczanie zmian w ich życiu emocjonalnym i społecznym. Same zajęcia to szeroka gama zabaw rozwojowych, plastycznych, muzycznych i ruchowych prowadzonych z wykorzystaniem różnych metod pedagogicznych. Spotkanie będzie podzielone na dwie części pomiędzy którymi znajdzie się czas na toaletę, mycie rączek i wspólne „drugie śniadanko”, które dzieci przynoszą we własnym zakresie ( np. owoc). Dzięki temu, dzieci mają okazję poznać formy zachowań panujące w przedszkolu i uczą się pewnych norm panujących w grupie.
Instruktor - pani Olga Giska, absolwentka wydziału Pedagogiki Uniwersytetu Warszawskiego, specjalizacji Animacja Społeczno- Kulturowa. Olga posiada ponad dziesięcioletni staż pracy z dziećmi, zarówno w szkole jak i w przedszkolu. Mama dwójki dzieci, wciąż na nowo odkrywająca radość przebywania z najmłodszymi, uczenia ich i uczenia się od nich. Z radością podejmująca wszelkie formy aktywnej pracy z dziećmi, otwarta na ludzi i świat.
 

Instruktor

Recenzje

brak recenzji