Lista zajęć BALET-DLA DZIECI 7-11 LAT gr. B3 CZWARTEK GODZINA 18.10-19.10

BALET-DLA DZIECI 7-11 LAT gr. B3 CZWARTEK GODZINA 18.10-19.10

Kategoria

taniec / balet klasyczny

Opis

BALET - DLA DZIECI W WIEKU 7-11 LAT gr. B3 - CZWARTEK GODZINA 18.10-19.10

Zajęcia rozpoczynają się od dnia 19.09.2019r

Dzieci uczą się podstawowych pozycji i ćwiczeń z tańca klasycznego, a następnie wykorzystują je w zabawach baletowych, improwizacjach i w ułożonych specjalnie dla nich choreografiach. Zajęcia obejmują również rozciąganie i wzmacnianie mięśni, kształtowanie prawidłowej sylwetki, umuzykalnianie, rytmikę. Balet poprawia koordynację ruchową, wdzięk i grację. Wyrabia ogólne poczucie estetyki i dbałość o wygląd. Dzieci rozwijają wyobraźnię, ćwiczą zmysły oraz ciało. Szczególnie wśród dziewczynek zajęcia cieszą się olbrzymią popularnością, a małe baletnice co tydzień ubierają się w swoje sukienki i baletki, by ćwiczyć nowe tańce i figur.

Instruktor: Marta Ciosek

Odpłatność za zajęcia: 30 zł/miesięcznie, dla uczestników mieszkających poza miastem - 60 zł/m-c, płatne do 15-go każdego miesiąca

Osoby posiadające NOWODWORSKĄ KARTĘ FAMILIJNĄ proszone są o zgłoszenie się do Nowodworskiego Ośrodka Kultury celem okazania karty (dokument musi być aktualny). Po okazaniu karty zostanie zmieniony szablon płatności na szablon uwzględniający przysługującą zniżkę.

Instruktor

Brak przypisanego instruktora

Lekcje

Brak ustawionych lekcji

Recenzje

brak recenzji