Lista zajęć Piotr Łapiński EMISJA GŁOSU/NAUKA GRY NA PIANINIE (P. Łapiński)- Strefa Kultury

EMISJA GŁOSU/NAUKA GRY NA PIANINIE (P. Łapiński)- Strefa Kultury

Kategoria

muzyka / inne

Opis

Zajęcia odbywaja się w Strefie Kultury na ul. Jana Pawła II 55 (Centrum Edukacyjno-Multimedialne), tel: 505-856-669.
NAUKA GRY NA PIANINIE
Zajęcia dla początkujących i średniozaawansowanych obejmują naukę podstaw gry na instrumencie, improwizację muzyczną, podstawy zasad muzyki. Rozwijamy wyobraźnię muzyczną, poczucie rytmu i muzykalności. Repertuar dobierany pod kątem preferencji ucznia, którzy prezentują swoje umiejętności podczas koncertów.
EMISJA GŁOSU
Ćwiczenia oddechu, dykcji, artykulacji, poszerzanie skali i jakości intonacji. Zajęcia kształtują umiejętność prawidłowego posługiwania się głosem podczas śpiewania piosenek i pieśni lub w codziennej pracy. Mają na celu poszerzenie możliwości głosowych, poprawienie techniki mowy i wyrazistości wypowiedzi.
Piotr Łapiński
Absolwent Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych im. J. Elsnera w Warszawie w klasie śpiewu solowego dr Marii Olkisz. Otrzymał stypendium Ministra Kultury i Sztuki za wybitne osiągnięcia artystyczne. Na stałe zatrudniony jako artysta w Reprezentacyjnym Zespole Artystycznym Wojska Polskiego.
Zajęcia indywidualne 30 min. - 140 zł
Zajęcia indywidualne 45 min. - 180 zł

Recenzje

Pan Piotr bardzo dobry, cierpliwy człowiek. Widać, że bardzo ważna dla niego jest jakość. Syn przez ten rok znacznie poprawił swoje umiejętności gry na instrumencie.
Karol J.
17.08.2020 12:09
Maria S.
20.05.2020 13:14