Lista zajęć Andrzej Matyja Szkoła Pamięci Wojakowskich

Szkoła Pamięci Wojakowskich

Kategoria

sport / inne

Opis

Szkoła Pamięci Wojakowskich, posiadająca akredytację MEN zaprasza na zajęcia wszystkich chętnych, którzy pragną poznać najnowsze techniki zapamiętywania informacji i technikę szybkiego czytania.


„U nas nauczysz się uczyć”
„Matką wiedzy jest pamięć, matką pamięci – metoda”
Ajschylos

Zajęcia przeznaczone są dla dzieci i młodzieży od 8-15 lat.
Odbywają się 1 lub 2 razy w tygodniu we wtorki i/lub czwartki. Jedne zajęcia trwają od 45 do 90 min. w zależności od ilości dzieci w grupie i stopnia zaawansowania.
Kurs obejmuje od 30 do 60 godzin zegarowych oraz zajęcia na platformie e-lerningowej. Opłata za cały kurs wynosi od 1100 – 1650 zł (w zależności od ilości rat i ilośći godzin).

Przewidywane terminy: wtorek, godz. 16.30-17.30 oraz czwartek godz. 17.15-18.45

Szkolenia prowadzi od 1997 roku Andrzej Matyja,  wykwalifikowany trener technik pamięciowych, posiadający aktualny certyfikat SPW, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego /kierunek trenerski/ , Uniwersytetu Jagiellońskiego / Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej/, Politechniki Krakowskiej /Zarządzanie Oświatą oraz Akademii Leona Koźminskiego w Warszawie /Psychologia w zarządzaniu/.

Andrzej Matyja wielokrotnie przygotowywał finalistów Olimpiady Pamięciowej oraz Mistrzostw Polski w Szybkim Zapamiętywaniu.

Recenzje

brak recenzji