Lista zajęć Fortepian - Agnieszka Podhajska - Czwartek

Fortepian - Agnieszka Podhajska - Czwartek

Kategoria

Opis

Dla muzyka z wieloletnim doświadczeniem w nauce przedszkolaczków, dzieci w szkole muzycznej, młodzieży i dorosłych, nauka gry na pianinie niesie ze sobą nieocenione korzyści! Rozwój dziecka poprzez obcowanie z „żywym” instrumentem i kontakt z muzyką, są najważniejsze. Radość płynąca z gry, wrażliwość, doskonalenie koncentracji, myślenia, szybkiej reakcji i podzielności uwagi, przydają się również w codziennym życiu. A łącząc przyjemne z pożytecznym dbaby o naukę właściwego ustawienia ręki, czytanie nut, interpretację utworów dostosowanych do indywidualnych możliwości ucznia. Elementy improwizacji fortepianowej na lekcjach uwalniają wewnętrzną ekspresję dzieci, ośmielają i rozwijają wyobraźnię poprzez zabawę ze światem dźwięków.

 

Instruktor  

Agnieszka Podhajska

Jest absolwentką Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie (dawnej Akademii Muzycznej Fryderyka Chopina), magistrem sztuki w zakresie szeroko pojętej Edukacji Muzycznej, w tym Rytmiki i Kształcenia Słuchu.

Nie bez przyczyny w tym kierunku ułożyła tok swojej nauki, aby oprócz rozwijania ukochanej pasji, w pełni przygotować się do pracy z dziećmi, z którymi od zawsze znajdowała wspólny język. Od 14 lat pracuje w rozmaitych placówkach edukacyjnych, z dziećmi i młodzieżą w różnym wieku.

Jako muzyk z wieloletnim doświadczeniem w nauce przedszkolaczków, dzieci w szkole muzycznej, młodzieży i dorosłych, wie, że nauka gry na pianinie niesie ze sobą nieocenione korzyści!

Rozwój dziecka poprzez obcowanie z „żywym” instrumentem i kontakt z muzyką, są dla niej najważniejsze.

Radość płynąca z gry, wrażliwość, doskonalenie koncentracji, myślenia, pamięci, szybkiej reakcji i podzielności uwagi, przydają się również w codziennym życiu. A łącząc przyjemne z pożytecznym dba o naukę właściwego ustawienia ręki, czytanie nut, interpretację utworów dostosowanych do indywidualnych możliwości ucznia. Elementy improwizacji fortepianowej na lekcjach uwalniają wewnętrzną ekspresję dzieci, ośmielają i rozwijają wyobraźnię poprzez zabawę ze światem dźwięków. 

Termin  

Czwartek 16:00 - 19:15 (Powstańców Śląskich 108A)
Piątek 15:15 - 18:45 (Powstańców Śląskich 108A)


Koszt 
35 zł za 30 minutową lekcję 
31,50 zł za 30 minutową lekcję ze zniżką 


50 zł za 45 minutową lekcję 
45 zł za 45 minutową lekcję ze zniżką 

70zł za 60 minutową lekcję
63zł za 60 minutową lekcje ze zniżką

 
Sposób wpłaty 
Przelew: 50 1240 2034 1111 0010 1127 9175 
W tytule przelewu prosimy dopisać rodzaj zajęć oraz imię i nazwisko uczestnika. 

 
Kontakt:
ewa.swietlik@bemowskie.pl, 506 878 882
w godz. 10:00 – 15:00 od poniedziałku do piątku
w przypadku braku kontaktu prosimy o sms /mail – oddzwonimy lub odpiszemy

Instruktor

Agnieszka
Podhajska

Lekcje

Brak ustawionych lekcji

Recenzje

brak recenzji