DISCO

Dane podstawowe

Data rozpoczęcia
23.09.2019
Data zakończenia
25.06.2020
Organizator
Nowohuckie Centrum Kultury
Typ
kursy
Kategoria
taniec ⟩ nowoczesny
Filia
DAR
Liczba uczestników
132
Wolnych miejsc
18
Wiek od
5 lat
Wiek do
12 lat

Opis

Zajęcia taneczne dla dzieci szkół podstawowych. Najnowsze trendy w tańcu nowoczesnym, zabawy muzyczno-ruchowe, elementy gimnastyki oraz bardzo dużo dobrej zabawy.

instruktor: Katarzyna Trynka-Ropa

Lekcje

Grupy:
Wszystkie
10-14 lat WTOREK średniozaaw.g.16.30
5-6 lat PONIEDZIAŁEK g.16.15-17.00
7-10 lat PONIEDZIAŁEK początkująca g.17.00
8-10 lat CZWARTEK średniopoczątk. g.16.30
9-12 ŚRODA zaawans. g.16.30


# Data Dzień Godzina Czas trwania Temat Grupa Sala Miasto Obecność
1 23.09.2019 poniedziałek 16:15 00:45 5-6 lat PONIEDZIAŁEK g.16.15-17.00 NCK 2, Budynek C Kraków
2 23.09.2019 poniedziałek 17:00 01:30 7-10 lat PONIEDZIAŁEK początkująca g.17.00 NCK 2, Budynek C Kraków
3 24.09.2019 wtorek 16:30 01:30 10-14 lat WTOREK średniozaaw.g.16.30 NCK 2, Budynek C Kraków
4 25.09.2019 środa 16:30 01:30 9-12 ŚRODA zaawans. g.16.30 NCK 2, Budynek C Kraków
5 26.09.2019 czwartek 16:30 01:30 8-10 lat CZWARTEK średniopoczątk. g.16.30 NCK 2, Budynek C Kraków
6 30.09.2019 poniedziałek 16:15 00:45 5-6 lat PONIEDZIAŁEK g.16.15-17.00 NCK 2, Budynek C Kraków
7 30.09.2019 poniedziałek 17:00 01:30 7-10 lat PONIEDZIAŁEK początkująca g.17.00 NCK 2, Budynek C Kraków
8 01.10.2019 wtorek 16:30 01:30 10-14 lat WTOREK średniozaaw.g.16.30 NCK 2, Budynek C Kraków
9 02.10.2019 środa 16:30 01:30 9-12 ŚRODA zaawans. g.16.30 NCK 2, Budynek C Kraków
10 03.10.2019 czwartek 16:30 01:30 8-10 lat CZWARTEK średniopoczątk. g.16.30 NCK 2, Budynek C Kraków
11 07.10.2019 poniedziałek 16:15 00:45 5-6 lat PONIEDZIAŁEK g.16.15-17.00 NCK 2, Budynek C Kraków
12 07.10.2019 poniedziałek 17:00 01:30 7-10 lat PONIEDZIAŁEK początkująca g.17.00 NCK 2, Budynek C Kraków
13 08.10.2019 wtorek 16:30 01:30 10-14 lat WTOREK średniozaaw.g.16.30 NCK 2, Budynek C Kraków
14 09.10.2019 środa 16:30 01:30 9-12 ŚRODA zaawans. g.16.30 NCK 2, Budynek C Kraków
15 10.10.2019 czwartek 16:30 01:30 8-10 lat CZWARTEK średniopoczątk. g.16.30 NCK 2, Budynek C Kraków
16 14.10.2019 poniedziałek 16:15 00:45 5-6 lat PONIEDZIAŁEK g.16.15-17.00 NCK 2, Budynek C Kraków
17 14.10.2019 poniedziałek 17:00 01:30 7-10 lat PONIEDZIAŁEK początkująca g.17.00 NCK 2, Budynek C Kraków
18 15.10.2019 wtorek 16:30 01:30 10-14 lat WTOREK średniozaaw.g.16.30 NCK 2, Budynek C Kraków
19 16.10.2019 środa 16:30 01:30 9-12 ŚRODA zaawans. g.16.30 NCK 2, Budynek C Kraków
20 17.10.2019 czwartek 16:30 01:30 8-10 lat CZWARTEK średniopoczątk. g.16.30 NCK 2, Budynek C Kraków
21 21.10.2019 poniedziałek 16:15 00:45 5-6 lat PONIEDZIAŁEK g.16.15-17.00 NCK 2, Budynek C Kraków
22 21.10.2019 poniedziałek 17:00 01:30 7-10 lat PONIEDZIAŁEK początkująca g.17.00 NCK 2, Budynek C Kraków
23 22.10.2019 wtorek 16:30 01:30 10-14 lat WTOREK średniozaaw.g.16.30 NCK 2, Budynek C Kraków
24 23.10.2019 środa 16:30 01:30 9-12 ŚRODA zaawans. g.16.30 NCK 2, Budynek C Kraków
25 24.10.2019 czwartek 16:30 01:30 8-10 lat CZWARTEK średniopoczątk. g.16.30 NCK 2, Budynek C Kraków
26 28.10.2019 poniedziałek 16:15 00:45 5-6 lat PONIEDZIAŁEK g.16.15-17.00 NCK 2, Budynek C Kraków
27 28.10.2019 poniedziałek 17:00 01:30 7-10 lat PONIEDZIAŁEK początkująca g.17.00 NCK 2, Budynek C Kraków
28 29.10.2019 wtorek 16:30 01:30 10-14 lat WTOREK średniozaaw.g.16.30 NCK 2, Budynek C Kraków
29 30.10.2019 środa 16:30 01:30 9-12 ŚRODA zaawans. g.16.30 NCK 2, Budynek C Kraków
30 31.10.2019 czwartek 16:30 01:30 8-10 lat CZWARTEK średniopoczątk. g.16.30 NCK 2, Budynek C Kraków
31 04.11.2019 poniedziałek 16:15 00:45 5-6 lat PONIEDZIAŁEK g.16.15-17.00 NCK 2, Budynek C Kraków
32 04.11.2019 poniedziałek 17:00 01:30 7-10 lat PONIEDZIAŁEK początkująca g.17.00 NCK 2, Budynek C Kraków
33 05.11.2019 wtorek 16:30 01:30 10-14 lat WTOREK średniozaaw.g.16.30 NCK 2, Budynek C Kraków
34 06.11.2019 środa 16:30 01:30 9-12 ŚRODA zaawans. g.16.30 NCK 2, Budynek C Kraków
35 07.11.2019 czwartek 16:30 01:30 8-10 lat CZWARTEK średniopoczątk. g.16.30 NCK 2, Budynek C Kraków
36 11.11.2019 poniedziałek 16:15 00:45 5-6 lat PONIEDZIAŁEK g.16.15-17.00 NCK 2, Budynek C Kraków
37 11.11.2019 poniedziałek 17:00 01:30 7-10 lat PONIEDZIAŁEK początkująca g.17.00 NCK 2, Budynek C Kraków
38 12.11.2019 wtorek 16:30 01:30 10-14 lat WTOREK średniozaaw.g.16.30 NCK 2, Budynek C Kraków
39 13.11.2019 środa 16:30 01:30 9-12 ŚRODA zaawans. g.16.30 NCK 2, Budynek C Kraków
40 14.11.2019 czwartek 16:30 01:30 8-10 lat CZWARTEK średniopoczątk. g.16.30 NCK 2, Budynek C Kraków
41 18.11.2019 poniedziałek 16:15 00:45 5-6 lat PONIEDZIAŁEK g.16.15-17.00 NCK 2, Budynek C Kraków
42 18.11.2019 poniedziałek 17:00 01:30 7-10 lat PONIEDZIAŁEK początkująca g.17.00 NCK 2, Budynek C Kraków
43 19.11.2019 wtorek 16:30 01:30 10-14 lat WTOREK średniozaaw.g.16.30 NCK 2, Budynek C Kraków
44 20.11.2019 środa 16:30 01:30 9-12 ŚRODA zaawans. g.16.30 NCK 2, Budynek C Kraków
45 21.11.2019 czwartek 16:30 01:30 8-10 lat CZWARTEK średniopoczątk. g.16.30 NCK 2, Budynek C Kraków
46 25.11.2019 poniedziałek 16:15 00:45 5-6 lat PONIEDZIAŁEK g.16.15-17.00 NCK 2, Budynek C Kraków
47 25.11.2019 poniedziałek 17:00 01:30 7-10 lat PONIEDZIAŁEK początkująca g.17.00 NCK 2, Budynek C Kraków
48 26.11.2019 wtorek 16:30 01:30 10-14 lat WTOREK średniozaaw.g.16.30 NCK 2, Budynek C Kraków
49 27.11.2019 środa 16:30 01:30 9-12 ŚRODA zaawans. g.16.30 NCK 2, Budynek C Kraków
50 28.11.2019 czwartek 16:30 01:30 8-10 lat CZWARTEK średniopoczątk. g.16.30 NCK 2, Budynek C Kraków
51 02.12.2019 poniedziałek 16:15 00:45 5-6 lat PONIEDZIAŁEK g.16.15-17.00 NCK 2, Budynek C Kraków
52 02.12.2019 poniedziałek 17:00 01:30 7-10 lat PONIEDZIAŁEK początkująca g.17.00 NCK 2, Budynek C Kraków
53 03.12.2019 wtorek 16:30 01:30 10-14 lat WTOREK średniozaaw.g.16.30 NCK 2, Budynek C Kraków
54 04.12.2019 środa 16:30 01:30 9-12 ŚRODA zaawans. g.16.30 NCK 2, Budynek C Kraków
55 05.12.2019 czwartek 16:30 01:30 8-10 lat CZWARTEK średniopoczątk. g.16.30 NCK 2, Budynek C Kraków
56 09.12.2019 poniedziałek 16:15 00:45 5-6 lat PONIEDZIAŁEK g.16.15-17.00 NCK 2, Budynek C Kraków
57 09.12.2019 poniedziałek 17:00 01:30 7-10 lat PONIEDZIAŁEK początkująca g.17.00 NCK 2, Budynek C Kraków
58 10.12.2019 wtorek 16:30 01:30 10-14 lat WTOREK średniozaaw.g.16.30 NCK 2, Budynek C Kraków
59 11.12.2019 środa 16:30 01:30 9-12 ŚRODA zaawans. g.16.30 NCK 2, Budynek C Kraków
60 12.12.2019 czwartek 16:30 01:30 8-10 lat CZWARTEK średniopoczątk. g.16.30 NCK 2, Budynek C Kraków
61 16.12.2019 poniedziałek 16:15 00:45 5-6 lat PONIEDZIAŁEK g.16.15-17.00 NCK 2, Budynek C Kraków
62 16.12.2019 poniedziałek 17:00 01:30 7-10 lat PONIEDZIAŁEK początkująca g.17.00 NCK 2, Budynek C Kraków
63 17.12.2019 wtorek 16:30 01:30 10-14 lat WTOREK średniozaaw.g.16.30 NCK 2, Budynek C Kraków
64 18.12.2019 środa 16:30 01:30 9-12 ŚRODA zaawans. g.16.30 NCK 2, Budynek C Kraków
65 19.12.2019 czwartek 16:30 01:30 8-10 lat CZWARTEK średniopoczątk. g.16.30 NCK 2, Budynek C Kraków
66 02.01.2020 czwartek 16:30 01:30 8-10 lat CZWARTEK średniopoczątk. g.16.30 NCK 2, Budynek C Kraków
67 07.01.2020 wtorek 16:30 01:30 10-14 lat WTOREK średniozaaw.g.16.30 NCK 2, Budynek C Kraków
68 08.01.2020 środa 16:30 01:30 9-12 ŚRODA zaawans. g.16.30 NCK 2, Budynek C Kraków
69 09.01.2020 czwartek 16:30 01:30 8-10 lat CZWARTEK średniopoczątk. g.16.30 NCK 2, Budynek C Kraków
70 13.01.2020 poniedziałek 16:15 00:45 5-6 lat PONIEDZIAŁEK g.16.15-17.00 NCK 2, Budynek C Kraków
71 13.01.2020 poniedziałek 17:00 01:30 7-10 lat PONIEDZIAŁEK początkująca g.17.00 NCK 2, Budynek C Kraków
72 14.01.2020 wtorek 16:30 01:30 10-14 lat WTOREK średniozaaw.g.16.30 NCK 2, Budynek C Kraków
73 15.01.2020 środa 16:30 01:30 9-12 ŚRODA zaawans. g.16.30 NCK 2, Budynek C Kraków
74 16.01.2020 czwartek 16:30 01:30 8-10 lat CZWARTEK średniopoczątk. g.16.30 NCK 2, Budynek C Kraków
75 20.01.2020 poniedziałek 16:15 00:45 5-6 lat PONIEDZIAŁEK g.16.15-17.00 NCK 2, Budynek C Kraków
76 20.01.2020 poniedziałek 17:00 01:30 7-10 lat PONIEDZIAŁEK początkująca g.17.00 NCK 2, Budynek C Kraków
77 21.01.2020 wtorek 16:30 01:30 10-14 lat WTOREK średniozaaw.g.16.30 NCK 2, Budynek C Kraków
78 22.01.2020 środa 16:30 01:30 9-12 ŚRODA zaawans. g.16.30 NCK 2, Budynek C Kraków
79 23.01.2020 czwartek 16:30 01:30 8-10 lat CZWARTEK średniopoczątk. g.16.30 NCK 2, Budynek C Kraków
80 10.02.2020 poniedziałek 16:15 00:45 5-6 lat PONIEDZIAŁEK g.16.15-17.00 NCK 2, Budynek C Kraków
81 10.02.2020 poniedziałek 17:00 01:30 7-10 lat PONIEDZIAŁEK początkująca g.17.00 NCK 2, Budynek C Kraków
82 11.02.2020 wtorek 16:30 01:30 10-14 lat WTOREK średniozaaw.g.16.30 NCK 2, Budynek C Kraków
83 12.02.2020 środa 16:30 01:30 9-12 ŚRODA zaawans. g.16.30 NCK 2, Budynek C Kraków
84 13.02.2020 czwartek 16:30 01:30 8-10 lat CZWARTEK średniopoczątk. g.16.30 NCK 2, Budynek C Kraków
85 17.02.2020 poniedziałek 16:15 00:45 5-6 lat PONIEDZIAŁEK g.16.15-17.00 NCK 2, Budynek C Kraków
86 17.02.2020 poniedziałek 17:00 01:30 7-10 lat PONIEDZIAŁEK początkująca g.17.00 NCK 2, Budynek C Kraków
87 18.02.2020 wtorek 16:30 01:30 10-14 lat WTOREK średniozaaw.g.16.30 NCK 2, Budynek C Kraków
88 19.02.2020 środa 16:30 01:30 9-12 ŚRODA zaawans. g.16.30 NCK 2, Budynek C Kraków
89 20.02.2020 czwartek 16:30 01:30 8-10 lat CZWARTEK średniopoczątk. g.16.30 NCK 2, Budynek C Kraków
90 24.02.2020 poniedziałek 16:15 00:45 5-6 lat PONIEDZIAŁEK g.16.15-17.00 NCK 2, Budynek C Kraków
91 24.02.2020 poniedziałek 17:00 01:30 7-10 lat PONIEDZIAŁEK początkująca g.17.00 NCK 2, Budynek C Kraków
92 25.02.2020 wtorek 16:30 01:30 10-14 lat WTOREK średniozaaw.g.16.30 NCK 2, Budynek C Kraków
93 26.02.2020 środa 16:30 01:30 9-12 ŚRODA zaawans. g.16.30 NCK 2, Budynek C Kraków
94 27.02.2020 czwartek 16:30 01:30 8-10 lat CZWARTEK średniopoczątk. g.16.30 NCK 2, Budynek C Kraków
95 02.03.2020 poniedziałek 16:15 00:45 5-6 lat PONIEDZIAŁEK g.16.15-17.00 NCK 2, Budynek C Kraków
96 02.03.2020 poniedziałek 17:00 01:30 7-10 lat PONIEDZIAŁEK początkująca g.17.00 NCK 2, Budynek C Kraków
97 03.03.2020 wtorek 16:30 01:30 10-14 lat WTOREK średniozaaw.g.16.30 NCK 2, Budynek C Kraków
98 04.03.2020 środa 16:30 01:30 9-12 ŚRODA zaawans. g.16.30 NCK 2, Budynek C Kraków
99 05.03.2020 czwartek 16:30 01:30 8-10 lat CZWARTEK średniopoczątk. g.16.30 NCK 2, Budynek C Kraków
100 09.03.2020 poniedziałek 16:15 00:45 5-6 lat PONIEDZIAŁEK g.16.15-17.00 NCK 2, Budynek C Kraków
101 09.03.2020 poniedziałek 17:00 01:30 7-10 lat PONIEDZIAŁEK początkująca g.17.00 NCK 2, Budynek C Kraków
102 10.03.2020 wtorek 16:30 01:30 10-14 lat WTOREK średniozaaw.g.16.30 NCK 2, Budynek C Kraków
103 11.03.2020 środa 16:30 01:30 9-12 ŚRODA zaawans. g.16.30 NCK 2, Budynek C Kraków
104 12.03.2020 czwartek 16:30 01:30 8-10 lat CZWARTEK średniopoczątk. g.16.30 NCK 2, Budynek C Kraków
105 16.03.2020 poniedziałek 16:15 00:45 5-6 lat PONIEDZIAŁEK g.16.15-17.00 NCK 2, Budynek C Kraków
106 16.03.2020 poniedziałek 17:00 01:30 7-10 lat PONIEDZIAŁEK początkująca g.17.00 NCK 2, Budynek C Kraków
107 17.03.2020 wtorek 16:30 01:30 10-14 lat WTOREK średniozaaw.g.16.30 NCK 2, Budynek C Kraków
108 18.03.2020 środa 16:30 01:30 9-12 ŚRODA zaawans. g.16.30 NCK 2, Budynek C Kraków
109 19.03.2020 czwartek 16:30 01:30 8-10 lat CZWARTEK średniopoczątk. g.16.30 NCK 2, Budynek C Kraków
110 23.03.2020 poniedziałek 16:15 00:45 5-6 lat PONIEDZIAŁEK g.16.15-17.00 NCK 2, Budynek C Kraków
111 23.03.2020 poniedziałek 17:00 01:30 7-10 lat PONIEDZIAŁEK początkująca g.17.00 NCK 2, Budynek C Kraków
112 24.03.2020 wtorek 16:30 01:30 10-14 lat WTOREK średniozaaw.g.16.30 NCK 2, Budynek C Kraków
113 25.03.2020 środa 16:30 01:30 9-12 ŚRODA zaawans. g.16.30 NCK 2, Budynek C Kraków
114 26.03.2020 czwartek 16:30 01:30 8-10 lat CZWARTEK średniopoczątk. g.16.30 NCK 2, Budynek C Kraków
115 30.03.2020 poniedziałek 16:15 00:45 5-6 lat PONIEDZIAŁEK g.16.15-17.00 NCK 2, Budynek C Kraków
116 30.03.2020 poniedziałek 17:00 01:30 7-10 lat PONIEDZIAŁEK początkująca g.17.00 NCK 2, Budynek C Kraków
117 31.03.2020 wtorek 16:30 01:30 10-14 lat WTOREK średniozaaw.g.16.30 NCK 2, Budynek C Kraków
118 01.04.2020 środa 16:30 01:30 9-12 ŚRODA zaawans. g.16.30 NCK 2, Budynek C Kraków
119 02.04.2020 czwartek 16:30 01:30 8-10 lat CZWARTEK średniopoczątk. g.16.30 NCK 2, Budynek C Kraków
120 06.04.2020 poniedziałek 16:15 00:45 5-6 lat PONIEDZIAŁEK g.16.15-17.00 NCK 2, Budynek C Kraków
121 06.04.2020 poniedziałek 17:00 01:30 7-10 lat PONIEDZIAŁEK początkująca g.17.00 NCK 2, Budynek C Kraków
122 07.04.2020 wtorek 16:30 01:30 10-14 lat WTOREK średniozaaw.g.16.30 NCK 2, Budynek C Kraków
123 08.04.2020 środa 16:30 01:30 9-12 ŚRODA zaawans. g.16.30 NCK 2, Budynek C Kraków
124 09.04.2020 czwartek 16:30 01:30 8-10 lat CZWARTEK średniopoczątk. g.16.30 NCK 2, Budynek C Kraków
125 14.04.2020 wtorek 16:30 01:30 10-14 lat WTOREK średniozaaw.g.16.30 NCK 2, Budynek C Kraków
126 15.04.2020 środa 16:30 01:30 9-12 ŚRODA zaawans. g.16.30 NCK 2, Budynek C Kraków
127 16.04.2020 czwartek 16:30 01:30 8-10 lat CZWARTEK średniopoczątk. g.16.30 NCK 2, Budynek C Kraków
128 20.04.2020 poniedziałek 16:15 00:45 5-6 lat PONIEDZIAŁEK g.16.15-17.00 NCK 2, Budynek C Kraków
129 20.04.2020 poniedziałek 17:00 01:30 7-10 lat PONIEDZIAŁEK początkująca g.17.00 NCK 2, Budynek C Kraków
130 21.04.2020 wtorek 16:30 01:30 10-14 lat WTOREK średniozaaw.g.16.30 NCK 2, Budynek C Kraków
131 22.04.2020 środa 16:30 01:30 9-12 ŚRODA zaawans. g.16.30 NCK 2, Budynek C Kraków
132 23.04.2020 czwartek 16:30 01:30 8-10 lat CZWARTEK średniopoczątk. g.16.30 NCK 2, Budynek C Kraków
133 27.04.2020 poniedziałek 16:15 00:45 5-6 lat PONIEDZIAŁEK g.16.15-17.00 NCK 2, Budynek C Kraków
134 27.04.2020 poniedziałek 17:00 01:30 7-10 lat PONIEDZIAŁEK początkująca g.17.00 NCK 2, Budynek C Kraków
135 28.04.2020 wtorek 16:30 01:30 10-14 lat WTOREK średniozaaw.g.16.30 NCK 2, Budynek C Kraków
136 29.04.2020 środa 16:30 01:30 9-12 ŚRODA zaawans. g.16.30 NCK 2, Budynek C Kraków
137 30.04.2020 czwartek 16:30 01:30 8-10 lat CZWARTEK średniopoczątk. g.16.30 NCK 2, Budynek C Kraków
138 04.05.2020 poniedziałek 16:15 00:45 5-6 lat PONIEDZIAŁEK g.16.15-17.00 NCK 2, Budynek C Kraków
139 04.05.2020 poniedziałek 17:00 01:30 7-10 lat PONIEDZIAŁEK początkująca g.17.00 NCK 2, Budynek C Kraków
140 05.05.2020 wtorek 16:30 01:30 10-14 lat WTOREK średniozaaw.g.16.30 NCK 2, Budynek C Kraków
141 06.05.2020 środa 16:30 01:30 9-12 ŚRODA zaawans. g.16.30 NCK 2, Budynek C Kraków
142 07.05.2020 czwartek 16:30 01:30 8-10 lat CZWARTEK średniopoczątk. g.16.30 NCK 2, Budynek C Kraków
143 11.05.2020 poniedziałek 16:15 00:45 5-6 lat PONIEDZIAŁEK g.16.15-17.00 NCK 2, Budynek C Kraków
144 11.05.2020 poniedziałek 17:00 01:30 7-10 lat PONIEDZIAŁEK początkująca g.17.00 NCK 2, Budynek C Kraków
145 12.05.2020 wtorek 16:30 01:30 10-14 lat WTOREK średniozaaw.g.16.30 NCK 2, Budynek C Kraków
146 13.05.2020 środa 16:30 01:30 9-12 ŚRODA zaawans. g.16.30 NCK 2, Budynek C Kraków
147 14.05.2020 czwartek 16:30 01:30 8-10 lat CZWARTEK średniopoczątk. g.16.30 NCK 2, Budynek C Kraków
148 18.05.2020 poniedziałek 16:15 00:45 5-6 lat PONIEDZIAŁEK g.16.15-17.00 NCK 2, Budynek C Kraków
149 18.05.2020 poniedziałek 17:00 01:30 7-10 lat PONIEDZIAŁEK początkująca g.17.00 NCK 2, Budynek C Kraków
150 19.05.2020 wtorek 16:30 01:30 10-14 lat WTOREK średniozaaw.g.16.30 NCK 2, Budynek C Kraków
151 20.05.2020 środa 16:30 01:30 9-12 ŚRODA zaawans. g.16.30 NCK 2, Budynek C Kraków
152 21.05.2020 czwartek 16:30 01:30 8-10 lat CZWARTEK średniopoczątk. g.16.30 NCK 2, Budynek C Kraków
153 25.05.2020 poniedziałek 16:15 00:45 5-6 lat PONIEDZIAŁEK g.16.15-17.00 NCK 2, Budynek C Kraków
154 25.05.2020 poniedziałek 17:00 01:30 7-10 lat PONIEDZIAŁEK początkująca g.17.00 NCK 2, Budynek C Kraków
155 26.05.2020 wtorek 16:30 01:30 10-14 lat WTOREK średniozaaw.g.16.30 NCK 2, Budynek C Kraków
156 27.05.2020 środa 16:30 01:30 9-12 ŚRODA zaawans. g.16.30 NCK 2, Budynek C Kraków
157 28.05.2020 czwartek 16:30 01:30 8-10 lat CZWARTEK średniopoczątk. g.16.30 NCK 2, Budynek C Kraków
158 01.06.2020 poniedziałek 16:15 00:45 5-6 lat PONIEDZIAŁEK g.16.15-17.00 NCK 2, Budynek C Kraków
159 01.06.2020 poniedziałek 17:00 01:30 7-10 lat PONIEDZIAŁEK początkująca g.17.00 NCK 2, Budynek C Kraków
160 02.06.2020 wtorek 16:30 01:30 10-14 lat WTOREK średniozaaw.g.16.30 NCK 2, Budynek C Kraków
161 03.06.2020 środa 16:30 01:30 9-12 ŚRODA zaawans. g.16.30 NCK 2, Budynek C Kraków
162 04.06.2020 czwartek 16:30 01:30 8-10 lat CZWARTEK średniopoczątk. g.16.30 NCK 2, Budynek C Kraków
163 08.06.2020 poniedziałek 16:15 00:45 5-6 lat PONIEDZIAŁEK g.16.15-17.00 NCK 2, Budynek C Kraków
164 08.06.2020 poniedziałek 17:00 01:30 7-10 lat PONIEDZIAŁEK początkująca g.17.00 NCK 2, Budynek C Kraków
165 09.06.2020 wtorek 16:30 01:30 10-14 lat WTOREK średniozaaw.g.16.30 NCK 2, Budynek C Kraków
166 10.06.2020 środa 16:30 01:30 9-12 ŚRODA zaawans. g.16.30 NCK 2, Budynek C Kraków
167 15.06.2020 poniedziałek 16:15 00:45 5-6 lat PONIEDZIAŁEK g.16.15-17.00 NCK 2, Budynek C Kraków
168 15.06.2020 poniedziałek 17:00 01:30 7-10 lat PONIEDZIAŁEK początkująca g.17.00 NCK 2, Budynek C Kraków
169 16.06.2020 wtorek 16:30 01:30 10-14 lat WTOREK średniozaaw.g.16.30 NCK 2, Budynek C Kraków
170 17.06.2020 środa 16:30 01:30 9-12 ŚRODA zaawans. g.16.30 NCK 2, Budynek C Kraków
171 18.06.2020 czwartek 16:30 01:30 8-10 lat CZWARTEK średniopoczątk. g.16.30 NCK 2, Budynek C Kraków
172 22.06.2020 poniedziałek 16:15 00:45 5-6 lat PONIEDZIAŁEK g.16.15-17.00 NCK 2, Budynek C Kraków
173 22.06.2020 poniedziałek 17:00 01:30 7-10 lat PONIEDZIAŁEK początkująca g.17.00 NCK 2, Budynek C Kraków
174 23.06.2020 wtorek 16:30 01:30 10-14 lat WTOREK średniozaaw.g.16.30 NCK 2, Budynek C Kraków
175 24.06.2020 środa 16:30 01:30 9-12 ŚRODA zaawans. g.16.30 NCK 2, Budynek C Kraków
176 25.06.2020 czwartek 16:30 01:30 8-10 lat CZWARTEK średniopoczątk. g.16.30 NCK 2, Budynek C Kraków