Courses list Przemek Owczarek Wesołe Laboratorium gr.1 wt.14:30-15:15
Description
<p><strong>Wesołe Laboratorium</strong> to zajęcia w formie warsztatowej dla dzieci i młodzieży, których celem jest rozbudzanie zainteresowania nauką, m.in. chemią , fizyką, astronomią, geografią czy filmem poprzez aktywny udział dzieci w eksperymentach.</p>
<p>Warsztaty stanowią znakomite uzupełnienie i rozwinięcie programu edukacyjnego prowadzonego w szkołach i przedszkolach.</p>
<p>Zjawiska fizyczne, triki filmowe, eksperymenty chemiczne, w których dzieci biorą aktywny udział, realizowane są za pomocą bezpiecznych, ogólnie dostępnych środków, występujących w wielu branżach przemysłu spożywczego, medycznego czy chemicznego.</p>
<p> <strong>Zapraszamy</strong></p>
<p><strong> Bo nauka to nasza pasja !!!</strong></p>
<p><strong><em>ZAJĘCIA WYŁĄCZNIE DLA UCZNIÓW SP 346 PRZY UL. ANDRIOLLEGO 1</em></strong></p>
<p> </p>
<p>Instruktor prowadzący:<strong> Przemek Owczarek</strong></p>
<p><strong>Koszt</strong>:<br />Pełna cena - 90 zł miesięcznie<br />Cena ze zniżką -81 zł miesięcznie</p>
<p><strong>Sposób wpłaty:</strong><br /><strong>Przelew:</strong> 50 1240 2034 1111 0010 1127 9175<br />W tytule przelewu prosimy dopisać <strong>rodzaj zajęć</strong> oraz imię i nazwisko <strong>uczestnika</strong>.<br /><strong>PayU</strong> - po zalogowaniu sie do systemu</p>
<p><strong>Kontakt</strong>:<br />Ilona Sawicka, [email protected], 507 191 238<br /><em>w godz. 10:00 – 15:00 od poniedziałku do piątku</em><br /><em>w przypadku braku kontaktu prosimy o sms /mail – oddzwonimy lub odpiszemy</em></p>
Instructor
Pedagog, aktor, twórca teatru innowacyjnej edukacji, instruktor. Producent przedstawień naukowych dla dzieci. Autor innowacyjnego programu edukacyjnego dla dzieci w wieku 3-6 i 7-12 „Warsztaty naukowe – Wesołe Laboratorium”, którego celem jest pokazywanie dzieciom świata nauki z możliwie najbardziej przystępnej strony poprzez zabawę połączoną z nauką.
Lessons
# | Date | Duration | Group | Place |
---|---|---|---|---|
1 |
wt, 14:30 01.10.2019 |
45 min. |
Warszawa, BCK - Filia przy ul. Andriollego 1 (SP nr 364) |
|
2 |
wt, 14:30 08.10.2019 |
45 min. |
Warszawa, BCK - Filia przy ul. Andriollego 1 (SP nr 364) |
|
3 |
wt, 14:30 15.10.2019 |
45 min. |
Warszawa, BCK - Filia przy ul. Andriollego 1 (SP nr 364) |
|
4 |
wt, 14:30 22.10.2019 |
45 min. |
Warszawa, BCK - Filia przy ul. Andriollego 1 (SP nr 364) |
|
5 |
wt, 14:30 29.10.2019 |
45 min. |
Warszawa, BCK - Filia przy ul. Andriollego 1 (SP nr 364) |
|
6 |
wt, 14:30 05.11.2019 |
45 min. |
Warszawa, BCK - Filia przy ul. Andriollego 1 (SP nr 364) |
|
7 |
wt, 14:30 12.11.2019 |
45 min. |
Warszawa, BCK - Filia przy ul. Andriollego 1 (SP nr 364) |
|
8 |
wt, 14:30 19.11.2019 |
45 min. |
Warszawa, BCK - Filia przy ul. Andriollego 1 (SP nr 364) |
|
9 |
wt, 14:30 26.11.2019 |
45 min. |
Warszawa, BCK - Filia przy ul. Andriollego 1 (SP nr 364) |
|
10 |
wt, 14:30 03.12.2019 |
45 min. |
Warszawa, BCK - Filia przy ul. Andriollego 1 (SP nr 364) |
|
11 |
wt, 14:30 10.12.2019 |
45 min. |
Warszawa, BCK - Filia przy ul. Andriollego 1 (SP nr 364) |
|
12 |
wt, 14:30 17.12.2019 |
45 min. |
Warszawa, BCK - Filia przy ul. Andriollego 1 (SP nr 364) |
|
13 |
wt, 14:30 07.01.2020 |
45 min. |
Warszawa, BCK - Filia przy ul. Andriollego 1 (SP nr 364) |
|
14 |
wt, 14:30 14.01.2020 |
45 min. |
Warszawa, BCK - Filia przy ul. Andriollego 1 (SP nr 364) |
|
15 |
wt, 14:30 21.01.2020 |
45 min. |
Warszawa, BCK - Filia przy ul. Andriollego 1 (SP nr 364) |
|
16 |
wt, 14:30 28.01.2020 |
45 min. |
Warszawa, BCK - Filia przy ul. Andriollego 1 (SP nr 364) |
|
17 |
wt, 14:30 04.02.2020 |
45 min. |
Warszawa, BCK - Filia przy ul. Andriollego 1 (SP nr 364) |
|
18 |
wt, 14:30 25.02.2020 |
45 min. |
Warszawa, BCK - Filia przy ul. Andriollego 1 (SP nr 364) |
|
19 |
wt, 14:30 03.03.2020 |
45 min. |
Warszawa, BCK - Filia przy ul. Andriollego 1 (SP nr 364) |
|
20 |
wt, 14:30 10.03.2020 |
45 min. |
Warszawa, BCK - Filia przy ul. Andriollego 1 (SP nr 364) |
|
21 |
wt, 14:30 17.03.2020 |
45 min. |
Warszawa, BCK - Filia przy ul. Andriollego 1 (SP nr 364) |
|
22 |
wt, 14:30 24.03.2020 |
45 min. |
Warszawa, BCK - Filia przy ul. Andriollego 1 (SP nr 364) |
|
23 |
wt, 14:30 31.03.2020 |
45 min. |
Warszawa, BCK - Filia przy ul. Andriollego 1 (SP nr 364) |
|
24 |
wt, 14:30 07.04.2020 |
45 min. |
Warszawa, BCK - Filia przy ul. Andriollego 1 (SP nr 364) |
|
25 |
wt, 14:30 21.04.2020 |
45 min. |
Warszawa, BCK - Filia przy ul. Andriollego 1 (SP nr 364) |
|
26 |
wt, 14:30 28.04.2020 |
45 min. |
Warszawa, BCK - Filia przy ul. Andriollego 1 (SP nr 364) |
|
27 |
wt, 14:30 05.05.2020 |
45 min. |
Warszawa, BCK - Filia przy ul. Andriollego 1 (SP nr 364) |
|
28 |
wt, 14:30 12.05.2020 |
45 min. |
Warszawa, BCK - Filia przy ul. Andriollego 1 (SP nr 364) |
|
29 |
wt, 14:30 19.05.2020 |
45 min. |
Warszawa, BCK - Filia przy ul. Andriollego 1 (SP nr 364) |
|
30 |
wt, 14:30 26.05.2020 |
45 min. |
Warszawa, BCK - Filia przy ul. Andriollego 1 (SP nr 364) |
|
31 |
wt, 14:30 02.06.2020 |
45 min. |
Warszawa, BCK - Filia przy ul. Andriollego 1 (SP nr 364) |
|
32 |
wt, 14:30 09.06.2020 |
45 min. |
Warszawa, BCK - Filia przy ul. Andriollego 1 (SP nr 364) |
|
33 |
wt, 14:30 16.06.2020 |
45 min. |
Warszawa, BCK - Filia przy ul. Andriollego 1 (SP nr 364) |
|
34 |
wt, 14:30 23.06.2020 |
45 min. |
Warszawa, BCK - Filia przy ul. Andriollego 1 (SP nr 364) |