Lista zajęć Grafika komputerowa
Opis
<p><strong>Zachęcamy do przychodzenia na zajęcia z własnym laptopem.</strong></p>
<p>Jeśli chcesz konstruktywnie spędzić czas przy komputerze i z jego pomocą stworzyć ciekawe i piękne obrazy - przyjdź do nas! </p>
<p>Gwarantujemy świetną zabawę! <br />Chcesz poznać metody tworzenia grafiki rastrowej? <br />Odkryć tajemnice fotomontażu i animacji? <br />To wszystko na zajęciach Grafiki Komputerowej.</p>
<p>Piotr Kierzkowski – absolwent ASP w Warszawie, projektant wzornictwa przemysłowego, nauczyciel z wieloletnim stażem i doświadczeniem w pracy z młodzieżą. Od 8 lat instruktor w domach kultury i innych placówkach oświatowych gdzie prowadzi zajęcia grafiki komputerowej i projektowania.</p>
<p>Grafika komputerowa to dziedzina sztuki zajmująca się wykorzystaniem technik komputerowych do celów wizualizacji artystycznej tworzonych projektów. Jest obecnie narzędziem powszechnie stosowanym w sztuce, nauce, technice oraz rozrywce.</p>
<p>Zajęcia przeznaczone są dla dzieci i młodzieży od 8 do 18 lat. Ilość osób w grupie do 6. Odbywają się w poniedziałki w godz. 15-16, 16-17, 17-18.</p>
Instruktor
Brak przypisanego instruktora
Lekcje
# | Data | Czas trwania | Grupa | Miejsce |
---|---|---|---|---|
1 |
śr, 15:00 18.09.2019 |
1 godz. | Grupa I |
Wołomin, Miejski Dom Kultury |
2 |
śr, 16:00 18.09.2019 |
1 godz. | Grupa II |
Wołomin, Miejski Dom Kultury |
3 |
śr, 17:00 18.09.2019 |
1 godz. | Grupa III |
Wołomin, Miejski Dom Kultury |
4 |
śr, 15:00 25.09.2019 |
1 godz. | Grupa I |
Wołomin, Miejski Dom Kultury |
5 |
śr, 16:00 25.09.2019 |
1 godz. | Grupa II |
Wołomin, Miejski Dom Kultury |
6 |
śr, 17:00 25.09.2019 |
1 godz. | Grupa III |
Wołomin, Miejski Dom Kultury |
7 |
śr, 15:00 02.10.2019 |
1 godz. | Grupa I |
Wołomin, Miejski Dom Kultury |
8 |
śr, 16:00 02.10.2019 |
1 godz. | Grupa II |
Wołomin, Miejski Dom Kultury |
9 |
śr, 17:00 02.10.2019 |
1 godz. | Grupa III |
Wołomin, Miejski Dom Kultury |
10 |
śr, 15:00 09.10.2019 |
1 godz. | Grupa I |
Wołomin, Miejski Dom Kultury |
11 |
śr, 16:00 09.10.2019 |
1 godz. | Grupa II |
Wołomin, Miejski Dom Kultury |
12 |
śr, 17:00 09.10.2019 |
1 godz. | Grupa III |
Wołomin, Miejski Dom Kultury |
13 |
śr, 15:00 16.10.2019 |
1 godz. | Grupa I |
Wołomin, Miejski Dom Kultury |
14 |
śr, 16:00 16.10.2019 |
1 godz. | Grupa II |
Wołomin, Miejski Dom Kultury |
15 |
śr, 17:00 16.10.2019 |
1 godz. | Grupa III |
Wołomin, Miejski Dom Kultury |
16 |
śr, 15:00 23.10.2019 |
1 godz. | Grupa I |
Wołomin, Miejski Dom Kultury |
17 |
śr, 16:00 23.10.2019 |
1 godz. | Grupa II |
Wołomin, Miejski Dom Kultury |
18 |
śr, 17:00 23.10.2019 |
1 godz. | Grupa III |
Wołomin, Miejski Dom Kultury |
19 |
śr, 15:00 30.10.2019 |
1 godz. | Grupa I |
Wołomin, Miejski Dom Kultury |
20 |
śr, 16:00 30.10.2019 |
1 godz. | Grupa II |
Wołomin, Miejski Dom Kultury |
21 |
śr, 17:00 30.10.2019 |
1 godz. | Grupa III |
Wołomin, Miejski Dom Kultury |
22 |
śr, 15:00 06.11.2019 |
1 godz. | Grupa I |
Wołomin, Miejski Dom Kultury |
23 |
śr, 16:00 06.11.2019 |
1 godz. | Grupa II |
Wołomin, Miejski Dom Kultury |
24 |
śr, 17:00 06.11.2019 |
1 godz. | Grupa III |
Wołomin, Miejski Dom Kultury |
25 |
śr, 15:00 13.11.2019 |
1 godz. | Grupa I |
Wołomin, Miejski Dom Kultury |
26 |
śr, 16:00 13.11.2019 |
1 godz. | Grupa II |
Wołomin, Miejski Dom Kultury |
27 |
śr, 17:00 13.11.2019 |
1 godz. | Grupa III |
Wołomin, Miejski Dom Kultury |
28 |
śr, 15:00 20.11.2019 |
1 godz. | Grupa I |
Wołomin, Miejski Dom Kultury |
29 |
śr, 16:00 20.11.2019 |
1 godz. | Grupa II |
Wołomin, Miejski Dom Kultury |
30 |
śr, 17:00 20.11.2019 |
1 godz. | Grupa III |
Wołomin, Miejski Dom Kultury |
31 |
śr, 15:00 27.11.2019 |
1 godz. | Grupa I |
Wołomin, Miejski Dom Kultury |
32 |
śr, 16:00 27.11.2019 |
1 godz. | Grupa II |
Wołomin, Miejski Dom Kultury |
33 |
śr, 17:00 27.11.2019 |
1 godz. | Grupa III |
Wołomin, Miejski Dom Kultury |
34 |
śr, 15:00 04.12.2019 |
1 godz. | Grupa I |
Wołomin, Miejski Dom Kultury |
35 |
śr, 16:00 04.12.2019 |
1 godz. | Grupa II |
Wołomin, Miejski Dom Kultury |
36 |
śr, 17:00 04.12.2019 |
1 godz. | Grupa III |
Wołomin, Miejski Dom Kultury |
37 |
śr, 15:00 11.12.2019 |
1 godz. | Grupa I |
Wołomin, Miejski Dom Kultury |
38 |
śr, 16:00 11.12.2019 |
1 godz. | Grupa II |
Wołomin, Miejski Dom Kultury |
39 |
śr, 17:00 11.12.2019 |
1 godz. | Grupa III |
Wołomin, Miejski Dom Kultury |
40 |
śr, 15:00 18.12.2019 |
1 godz. | Grupa I |
Wołomin, Miejski Dom Kultury |
41 |
śr, 16:00 18.12.2019 |
1 godz. | Grupa II |
Wołomin, Miejski Dom Kultury |
42 |
śr, 17:00 18.12.2019 |
1 godz. | Grupa III |
Wołomin, Miejski Dom Kultury |
43 |
śr, 15:00 25.12.2019 |
1 godz. | Grupa I |
Wołomin, Miejski Dom Kultury |
44 |
śr, 16:00 25.12.2019 |
1 godz. | Grupa II |
Wołomin, Miejski Dom Kultury |
45 |
śr, 17:00 25.12.2019 |
1 godz. | Grupa III |
Wołomin, Miejski Dom Kultury |
46 |
śr, 15:00 01.01.2020 |
1 godz. | Grupa I |
Wołomin, Miejski Dom Kultury |
47 |
śr, 16:00 01.01.2020 |
1 godz. | Grupa II |
Wołomin, Miejski Dom Kultury |
48 |
śr, 17:00 01.01.2020 |
1 godz. | Grupa III |
Wołomin, Miejski Dom Kultury |
49 |
śr, 15:00 08.01.2020 |
1 godz. | Grupa I |
Wołomin, Miejski Dom Kultury |
50 |
śr, 16:00 08.01.2020 |
1 godz. | Grupa II |
Wołomin, Miejski Dom Kultury |
51 |
śr, 17:00 08.01.2020 |
1 godz. | Grupa III |
Wołomin, Miejski Dom Kultury |
52 |
śr, 15:00 15.01.2020 |
1 godz. | Grupa I |
Wołomin, Miejski Dom Kultury |
53 |
śr, 16:00 15.01.2020 |
1 godz. | Grupa II |
Wołomin, Miejski Dom Kultury |
54 |
śr, 17:00 15.01.2020 |
1 godz. | Grupa III |
Wołomin, Miejski Dom Kultury |
55 |
śr, 15:00 22.01.2020 |
1 godz. | Grupa I |
Wołomin, Miejski Dom Kultury |
56 |
śr, 16:00 22.01.2020 |
1 godz. | Grupa II |
Wołomin, Miejski Dom Kultury |
57 |
śr, 17:00 22.01.2020 |
1 godz. | Grupa III |
Wołomin, Miejski Dom Kultury |
58 |
śr, 15:00 29.01.2020 |
1 godz. | Grupa I |
Wołomin, Miejski Dom Kultury |
59 |
śr, 16:00 29.01.2020 |
1 godz. | Grupa II |
Wołomin, Miejski Dom Kultury |
60 |
śr, 17:00 29.01.2020 |
1 godz. | Grupa III |
Wołomin, Miejski Dom Kultury |
61 |
śr, 15:00 05.02.2020 |
1 godz. | Grupa I |
Wołomin, Miejski Dom Kultury |
62 |
śr, 16:00 05.02.2020 |
1 godz. | Grupa II |
Wołomin, Miejski Dom Kultury |
63 |
śr, 17:00 05.02.2020 |
1 godz. | Grupa III |
Wołomin, Miejski Dom Kultury |
64 |
śr, 15:00 12.02.2020 |
1 godz. | Grupa I |
Wołomin, Miejski Dom Kultury |
65 |
śr, 16:00 12.02.2020 |
1 godz. | Grupa II |
Wołomin, Miejski Dom Kultury |
66 |
śr, 17:00 12.02.2020 |
1 godz. | Grupa III |
Wołomin, Miejski Dom Kultury |
67 |
śr, 15:00 19.02.2020 |
1 godz. | Grupa I |
Wołomin, Miejski Dom Kultury |
68 |
śr, 16:00 19.02.2020 |
1 godz. | Grupa II |
Wołomin, Miejski Dom Kultury |
69 |
śr, 17:00 19.02.2020 |
1 godz. | Grupa III |
Wołomin, Miejski Dom Kultury |
70 |
śr, 15:00 26.02.2020 |
1 godz. | Grupa I |
Wołomin, Miejski Dom Kultury |
71 |
śr, 16:00 26.02.2020 |
1 godz. | Grupa II |
Wołomin, Miejski Dom Kultury |
72 |
śr, 17:00 26.02.2020 |
1 godz. | Grupa III |
Wołomin, Miejski Dom Kultury |
73 |
śr, 15:00 04.03.2020 |
1 godz. | Grupa I |
Wołomin, Miejski Dom Kultury |
74 |
śr, 16:00 04.03.2020 |
1 godz. | Grupa II |
Wołomin, Miejski Dom Kultury |
75 |
śr, 17:00 04.03.2020 |
1 godz. | Grupa III |
Wołomin, Miejski Dom Kultury |
76 |
śr, 15:00 11.03.2020 |
1 godz. | Grupa I |
Wołomin, Miejski Dom Kultury |
77 |
śr, 16:00 11.03.2020 |
1 godz. | Grupa II |
Wołomin, Miejski Dom Kultury |
78 |
śr, 17:00 11.03.2020 |
1 godz. | Grupa III |
Wołomin, Miejski Dom Kultury |
79 |
śr, 15:00 18.03.2020 |
1 godz. | Grupa I |
Wołomin, Miejski Dom Kultury |
80 |
śr, 16:00 18.03.2020 |
1 godz. | Grupa II |
Wołomin, Miejski Dom Kultury |
81 |
śr, 17:00 18.03.2020 |
1 godz. | Grupa III |
Wołomin, Miejski Dom Kultury |
82 |
śr, 15:00 25.03.2020 |
1 godz. | Grupa I |
Wołomin, Miejski Dom Kultury |
83 |
śr, 16:00 25.03.2020 |
1 godz. | Grupa II |
Wołomin, Miejski Dom Kultury |
84 |
śr, 17:00 25.03.2020 |
1 godz. | Grupa III |
Wołomin, Miejski Dom Kultury |
85 |
śr, 15:00 01.04.2020 |
1 godz. | Grupa I |
Wołomin, Miejski Dom Kultury |
86 |
śr, 16:00 01.04.2020 |
1 godz. | Grupa II |
Wołomin, Miejski Dom Kultury |
87 |
śr, 17:00 01.04.2020 |
1 godz. | Grupa III |
Wołomin, Miejski Dom Kultury |
88 |
śr, 15:00 08.04.2020 |
1 godz. | Grupa I |
Wołomin, Miejski Dom Kultury |
89 |
śr, 16:00 08.04.2020 |
1 godz. | Grupa II |
Wołomin, Miejski Dom Kultury |
90 |
śr, 17:00 08.04.2020 |
1 godz. | Grupa III |
Wołomin, Miejski Dom Kultury |
91 |
śr, 15:00 15.04.2020 |
1 godz. | Grupa I |
Wołomin, Miejski Dom Kultury |
92 |
śr, 16:00 15.04.2020 |
1 godz. | Grupa II |
Wołomin, Miejski Dom Kultury |
93 |
śr, 17:00 15.04.2020 |
1 godz. | Grupa III |
Wołomin, Miejski Dom Kultury |
94 |
śr, 15:00 22.04.2020 |
1 godz. | Grupa I |
Wołomin, Miejski Dom Kultury |
95 |
śr, 16:00 22.04.2020 |
1 godz. | Grupa II |
Wołomin, Miejski Dom Kultury |
96 |
śr, 17:00 22.04.2020 |
1 godz. | Grupa III |
Wołomin, Miejski Dom Kultury |
97 |
śr, 15:00 29.04.2020 |
1 godz. | Grupa I |
Wołomin, Miejski Dom Kultury |
98 |
śr, 16:00 29.04.2020 |
1 godz. | Grupa II |
Wołomin, Miejski Dom Kultury |
99 |
śr, 17:00 29.04.2020 |
1 godz. | Grupa III |
Wołomin, Miejski Dom Kultury |
100 |
śr, 15:00 06.05.2020 |
1 godz. | Grupa I |
Wołomin, Miejski Dom Kultury |
101 |
śr, 16:00 06.05.2020 |
1 godz. | Grupa II |
Wołomin, Miejski Dom Kultury |
102 |
śr, 17:00 06.05.2020 |
1 godz. | Grupa III |
Wołomin, Miejski Dom Kultury |
103 |
śr, 15:00 13.05.2020 |
1 godz. | Grupa I |
Wołomin, Miejski Dom Kultury |
104 |
śr, 16:00 13.05.2020 |
1 godz. | Grupa II |
Wołomin, Miejski Dom Kultury |
105 |
śr, 17:00 13.05.2020 |
1 godz. | Grupa III |
Wołomin, Miejski Dom Kultury |
106 |
śr, 15:00 20.05.2020 |
1 godz. | Grupa I |
Wołomin, Miejski Dom Kultury |
107 |
śr, 16:00 20.05.2020 |
1 godz. | Grupa II |
Wołomin, Miejski Dom Kultury |
108 |
śr, 17:00 20.05.2020 |
1 godz. | Grupa III |
Wołomin, Miejski Dom Kultury |
109 |
śr, 15:00 27.05.2020 |
1 godz. | Grupa I |
Wołomin, Miejski Dom Kultury |
110 |
śr, 16:00 27.05.2020 |
1 godz. | Grupa II |
Wołomin, Miejski Dom Kultury |
111 |
śr, 17:00 27.05.2020 |
1 godz. | Grupa III |
Wołomin, Miejski Dom Kultury |
112 |
śr, 15:00 03.06.2020 |
1 godz. | Grupa I |
Wołomin, Miejski Dom Kultury |
113 |
śr, 16:00 03.06.2020 |
1 godz. | Grupa II |
Wołomin, Miejski Dom Kultury |
114 |
śr, 17:00 03.06.2020 |
1 godz. | Grupa III |
Wołomin, Miejski Dom Kultury |
115 |
śr, 15:00 10.06.2020 |
1 godz. | Grupa I |
Wołomin, Miejski Dom Kultury |
116 |
śr, 16:00 10.06.2020 |
1 godz. | Grupa II |
Wołomin, Miejski Dom Kultury |
117 |
śr, 17:00 10.06.2020 |
1 godz. | Grupa III |
Wołomin, Miejski Dom Kultury |
118 |
śr, 15:00 17.06.2020 |
1 godz. | Grupa I |
Wołomin, Miejski Dom Kultury |
119 |
śr, 16:00 17.06.2020 |
1 godz. | Grupa II |
Wołomin, Miejski Dom Kultury |
120 |
śr, 17:00 17.06.2020 |
1 godz. | Grupa III |
Wołomin, Miejski Dom Kultury |
121 |
śr, 15:00 24.06.2020 |
1 godz. | Grupa I |
Wołomin, Miejski Dom Kultury |
122 |
śr, 16:00 24.06.2020 |
1 godz. | Grupa II |
Wołomin, Miejski Dom Kultury |
123 |
śr, 17:00 24.06.2020 |
1 godz. | Grupa III |
Wołomin, Miejski Dom Kultury |