Lista zajęć Niedzielne godziny dla rodziny w Pracowni Ceramicznej ADA - 10 listopada

Niedzielne godziny dla rodziny w Pracowni Ceramicznej ADA - 10 listopada

Kategoria

sztuka / ceramika

Opis

Zapraszamy na rodzinne warsztaty ceramiczne w Pracowni Ceramicznej ADA.
Pobyt w pracowni w ramach warsztatów trwa dwie godziny (godz. 10.00-12.00 lub 12.00-14.00), koszt warsztatów to 40 zł od rodziny do 4 osób, każda następna osoba 5 zł.

Zapisy: Rejestruje się tylko jedna osoba z rodziny.

Glina jako surowiec naturalny jest ekologicznie czysta i przyjazna człowiekowi. Bezkształtną bryłę każdy może uformować w naczynie czy rzeźbę. Nadać jej jedyny, niepowtarzalny kształt. Każda forma jest dobra. Daje powód do przeżywania radości. Wyzwala pozytywne emocje podczas doświadczeń twórczych. Ma też inne zalety.
Przygotowanie gliny, jej formowanie, zdobienie i wypalanie przybliża wiedzę na temat kultury, sztuki, estetyki, wyczucia bryły, rysunku i malarstwa.
Wokół pracowni gromadzą się różne grupy: dzieci, młodzież, dorośli. Wszyscy mogą spotkać się przy wspólnej pracy, mają możliwość bezpośrednich kontaktów, wzajemnego poznawania się i zrozumienia. Pracownia to miejsce szczególne. Tu można realizować artystyczne projekty i ciekawie spędzić czas wolny. Może nie każdy uczestnik pracowni stanie się artystą, ale na pewno stanie się osobą bardziej wrażliwą na piękno.

Instruktor: Małgorzata Kosko

Instruktor

Brak przypisanego instruktora

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również