Lista zajęć ceramika artystyczna
Opis
<p>W czasie zajęć dzieci poznają różne rodzaje gliny, jej właściwości, uczą się różnych technik zdobienia i lepienia, szkliwią wykonane i wypalone prace. W krótkim czasie dzieci zostają prawdziwymi ekspertami w dziedzinie garncarstwa. Wzmaga to poczucie własnej wartości dziecka i pozwala uwierzyć we własne siły i uczą się cierpliwości.</p>
<p>Tematy są dostosowane do wieku dzieci oraz ich możliwości manualnych. Dzieci robią prace użytkowe (miseczki, doniczki, talerzyki) oraz takie których przeznaczenie czasem trudno jest odgadnąć, ale do ich wykonania użyto nieograniczonej dziecięcej wyobraźni i na pewno mają ogromną wartość dla małego ceramika.</p>
<p><strong>KDR - Karta Dużej Rodziny (kartę należy okazać do wglądu pracownikowi Ośrodka Kultury)</strong></p>
<p> </p>
<p>Dane kontaktowe do Ośrodka Kultury w Wieliszewie:</p>
<p>Łajski, ul. Stanisława Moniuszki 2 (róg Nowodworskiej) 05-119 Legionowo</p>
<p>tel.: 22 782-20-02, e-mail: [email protected]</p>
Instruktor
Brak przypisanego instruktora
Lekcje
# | Data | Czas trwania | Grupa | Miejsce |
---|---|---|---|---|
1 |
pn, 17:00 30.09.2019 |
1 godz. 30 min. | grupa 1 |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
2 |
wt, 17:00 01.10.2019 |
1 godz. 30 min. | grupa 2 |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
3 |
pn, 17:00 07.10.2019 |
1 godz. 30 min. | grupa 1 |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
4 |
wt, 17:00 08.10.2019 |
1 godz. 30 min. | grupa 2 |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
5 |
pn, 17:00 14.10.2019 |
1 godz. 30 min. | grupa 1 |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
6 |
wt, 17:00 15.10.2019 |
1 godz. 30 min. | grupa 2 |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
7 |
pn, 17:00 21.10.2019 |
1 godz. 30 min. | grupa 1 |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
8 |
wt, 17:00 22.10.2019 |
1 godz. 30 min. | grupa 2 |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
9 |
pn, 17:00 28.10.2019 |
1 godz. 30 min. | grupa 1 |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
10 |
wt, 17:00 29.10.2019 |
1 godz. 30 min. | grupa 2 |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
11 |
pn, 17:00 04.11.2019 |
1 godz. 30 min. | grupa 1 |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
12 |
wt, 17:00 05.11.2019 |
1 godz. 30 min. | grupa 2 |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
13 |
wt, 17:00 12.11.2019 |
1 godz. 30 min. | grupa 2 |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
14 |
pn, 17:00 18.11.2019 |
1 godz. 30 min. | grupa 1 |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
15 |
wt, 17:00 19.11.2019 |
1 godz. 30 min. | grupa 2 |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
16 |
pn, 17:00 25.11.2019 |
1 godz. 30 min. | grupa 1 |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
17 |
wt, 17:00 26.11.2019 |
1 godz. 30 min. | grupa 2 |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
18 |
pn, 17:00 02.12.2019 |
1 godz. 30 min. | grupa 1 |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
19 |
wt, 17:00 03.12.2019 |
1 godz. 30 min. | grupa 2 |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
20 |
pn, 17:00 09.12.2019 |
1 godz. 30 min. | grupa 1 |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
21 |
wt, 17:00 10.12.2019 |
1 godz. 30 min. | grupa 2 |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
22 |
pn, 17:00 16.12.2019 |
1 godz. 30 min. | grupa 1 |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
23 |
wt, 17:00 17.12.2019 |
1 godz. 30 min. | grupa 2 |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
24 |
wt, 17:00 07.01.2020 |
1 godz. 30 min. | grupa 2 |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
25 |
pn, 17:00 13.01.2020 |
1 godz. 30 min. | grupa 1 |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
26 |
wt, 17:00 14.01.2020 |
1 godz. 30 min. | grupa 2 |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
27 |
pn, 17:00 20.01.2020 |
1 godz. 30 min. | grupa 1 |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
28 |
wt, 17:00 21.01.2020 |
1 godz. 30 min. | grupa 2 |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
29 |
pn, 17:00 27.01.2020 |
1 godz. 30 min. | grupa 1 |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
30 |
wt, 17:00 28.01.2020 |
1 godz. 30 min. | grupa 2 |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
31 |
pn, 17:00 03.02.2020 |
1 godz. 30 min. | grupa 1 |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
32 |
wt, 17:00 04.02.2020 |
1 godz. 30 min. | grupa 2 |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
33 |
pn, 17:00 24.02.2020 |
1 godz. 30 min. | grupa 1 |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
34 |
wt, 17:00 25.02.2020 |
1 godz. 30 min. | grupa 2 |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
35 |
pn, 17:00 02.03.2020 |
1 godz. 30 min. | grupa 1 |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
36 |
wt, 17:00 03.03.2020 |
1 godz. 30 min. | grupa 2 |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
37 |
pn, 17:00 09.03.2020 |
1 godz. 30 min. | grupa 1 |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
38 |
wt, 17:00 10.03.2020 |
1 godz. 30 min. | grupa 2 |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
39 |
pn, 17:00 16.03.2020 |
1 godz. 30 min. | grupa 1 |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
40 |
wt, 17:00 17.03.2020 |
1 godz. 30 min. | grupa 2 |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
41 |
pn, 17:00 23.03.2020 |
1 godz. 30 min. | grupa 1 |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
42 |
wt, 17:00 24.03.2020 |
1 godz. 30 min. | grupa 2 |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
43 |
pn, 17:00 30.03.2020 |
1 godz. 30 min. | grupa 1 |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
44 |
wt, 17:00 31.03.2020 |
1 godz. 30 min. | grupa 2 |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
45 |
pn, 17:00 06.04.2020 |
1 godz. 30 min. | grupa 1 |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
46 |
wt, 17:00 07.04.2020 |
1 godz. 30 min. | grupa 2 |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
47 |
wt, 17:00 14.04.2020 |
1 godz. 30 min. | grupa 2 |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
48 |
pn, 17:00 20.04.2020 |
1 godz. 30 min. | grupa 1 |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
49 |
wt, 17:00 21.04.2020 |
1 godz. 30 min. | grupa 2 |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
50 |
pn, 17:00 27.04.2020 |
1 godz. 30 min. | grupa 1 |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
51 |
wt, 17:00 28.04.2020 |
1 godz. 30 min. | grupa 2 |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
52 |
pn, 17:00 04.05.2020 |
1 godz. 30 min. | grupa 1 |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
53 |
wt, 17:00 05.05.2020 |
1 godz. 30 min. | grupa 2 |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
54 |
pn, 17:00 11.05.2020 |
1 godz. 30 min. | grupa 1 |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
55 |
wt, 17:00 12.05.2020 |
1 godz. 30 min. | grupa 2 |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
56 |
pn, 17:00 18.05.2020 |
1 godz. 30 min. | grupa 1 |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
57 |
wt, 17:00 19.05.2020 |
1 godz. 30 min. | grupa 2 |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
58 |
pn, 17:00 25.05.2020 |
1 godz. 30 min. | grupa 1 |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
59 |
wt, 17:00 26.05.2020 |
1 godz. 30 min. | grupa 2 |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
60 |
pn, 17:00 01.06.2020 |
1 godz. 30 min. | grupa 1 |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
61 |
wt, 17:00 02.06.2020 |
1 godz. 30 min. | grupa 2 |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
62 |
pn, 17:00 08.06.2020 |
1 godz. 30 min. | grupa 1 |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
63 |
wt, 17:00 09.06.2020 |
1 godz. 30 min. | grupa 2 |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
64 |
pn, 17:00 15.06.2020 |
1 godz. 30 min. | grupa 1 |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
65 |
wt, 17:00 16.06.2020 |
1 godz. 30 min. | grupa 2 |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
66 |
pn, 17:00 22.06.2020 |
1 godz. 30 min. | grupa 1 |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
67 |
wt, 17:00 23.06.2020 |
1 godz. 30 min. | grupa 2 |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |