Lista zajęć rysunek i malarstwo
Opis
<p>Zajęcia adresowane do dzieci i młodzieży. Obejmują naukę różnych technik malarskich (olej, akryl, akwarela), podstaw rysunku (pióro, pastele). Uczestnicy poznają tematy sztuk plastycznych: portret, pejzaż, martwa natura, abstrakcja, etc. a także tajemnice wielkich artystów poszczególnych epok. Autorzy najlepszych prac otrzymają szansę udziału w jednym z ogólnopolskich konkursów młodych talentów.</p>
<p><strong>KDR - Karta Dużej Rodziny (kartę należy okazać do wglądu pracownikowi Ośrodka Kultury)</strong></p>
<p> </p>
<p>Dane kontaktowe do Ośrodka Kultury w Wieliszewie:</p>
<p>Łajski, ul. Stanisława Moniuszki 2 (róg Nowodworskiej) 05-119 Legionowo</p>
<p>tel.: 22 782-20-02, e-mail: [email protected]</p>
Instruktor
Brak przypisanego instruktora
Lekcje
# | Data | Czas trwania | Grupa | Miejsce |
---|---|---|---|---|
1 |
śr, 17:15 16.10.2019 |
1 godz. | NAJMŁODSZA: grupa I |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
2 |
śr, 18:15 16.10.2019 |
1 godz. | NAJMŁODSZA: grupa II |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
3 |
czw, 17:15 17.10.2019 |
1 godz. | ŚREDNIA: grupa I |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
4 |
czw, 18:15 17.10.2019 |
1 godz. | ŚREDNIA: grupa II |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
5 |
pt, 17:15 18.10.2019 |
1 godz. | MŁODZIEŻOWA: grupa I |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
6 |
pt, 18:15 18.10.2019 |
1 godz. | MŁODZIEŻOWA: grupa II |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
7 |
śr, 17:15 23.10.2019 |
1 godz. | NAJMŁODSZA: grupa I |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
8 |
śr, 18:15 23.10.2019 |
1 godz. | NAJMŁODSZA: grupa II |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
9 |
czw, 17:15 24.10.2019 |
1 godz. | ŚREDNIA: grupa I |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
10 |
czw, 18:15 24.10.2019 |
1 godz. | ŚREDNIA: grupa II |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
11 |
pt, 17:15 25.10.2019 |
1 godz. | MŁODZIEŻOWA: grupa I |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
12 |
pt, 18:15 25.10.2019 |
1 godz. | MŁODZIEŻOWA: grupa II |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
13 |
śr, 17:15 30.10.2019 |
1 godz. | NAJMŁODSZA: grupa I |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
14 |
śr, 18:15 30.10.2019 |
1 godz. | NAJMŁODSZA: grupa II |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
15 |
czw, 17:15 31.10.2019 |
1 godz. | ŚREDNIA: grupa I |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
16 |
czw, 18:15 31.10.2019 |
1 godz. | ŚREDNIA: grupa II |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
17 |
śr, 17:15 06.11.2019 |
1 godz. | NAJMŁODSZA: grupa I |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
18 |
śr, 18:15 06.11.2019 |
1 godz. | NAJMŁODSZA: grupa II |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
19 |
czw, 17:15 07.11.2019 |
1 godz. | ŚREDNIA: grupa I |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
20 |
czw, 18:15 07.11.2019 |
1 godz. | ŚREDNIA: grupa II |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
21 |
pt, 17:15 08.11.2019 |
1 godz. | MŁODZIEŻOWA: grupa I |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
22 |
pt, 18:15 08.11.2019 |
1 godz. | MŁODZIEŻOWA: grupa II |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
23 |
śr, 17:15 13.11.2019 |
1 godz. | NAJMŁODSZA: grupa I |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
24 |
śr, 18:15 13.11.2019 |
1 godz. | NAJMŁODSZA: grupa II |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
25 |
czw, 17:15 14.11.2019 |
1 godz. | ŚREDNIA: grupa I |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
26 |
czw, 18:15 14.11.2019 |
1 godz. | ŚREDNIA: grupa II |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
27 |
pt, 17:15 15.11.2019 |
1 godz. | MŁODZIEŻOWA: grupa I |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
28 |
pt, 18:15 15.11.2019 |
1 godz. | MŁODZIEŻOWA: grupa II |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
29 |
śr, 17:15 20.11.2019 |
1 godz. | NAJMŁODSZA: grupa I |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
30 |
śr, 18:15 20.11.2019 |
1 godz. | NAJMŁODSZA: grupa II |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
31 |
czw, 17:15 21.11.2019 |
1 godz. | ŚREDNIA: grupa I |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
32 |
czw, 18:15 21.11.2019 |
1 godz. | ŚREDNIA: grupa II |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
33 |
pt, 17:15 22.11.2019 |
1 godz. | MŁODZIEŻOWA: grupa I |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
34 |
pt, 18:15 22.11.2019 |
1 godz. | MŁODZIEŻOWA: grupa II |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
35 |
śr, 17:15 27.11.2019 |
1 godz. | NAJMŁODSZA: grupa I |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
36 |
śr, 18:15 27.11.2019 |
1 godz. | NAJMŁODSZA: grupa II |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
37 |
czw, 17:15 28.11.2019 |
1 godz. | ŚREDNIA: grupa I |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
38 |
czw, 18:15 28.11.2019 |
1 godz. | ŚREDNIA: grupa II |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
39 |
pt, 17:15 29.11.2019 |
1 godz. | MŁODZIEŻOWA: grupa I |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
40 |
pt, 18:15 29.11.2019 |
1 godz. | MŁODZIEŻOWA: grupa II |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
41 |
śr, 17:15 04.12.2019 |
1 godz. | NAJMŁODSZA: grupa I |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
42 |
śr, 18:15 04.12.2019 |
1 godz. | NAJMŁODSZA: grupa II |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
43 |
czw, 17:15 05.12.2019 |
1 godz. | ŚREDNIA: grupa I |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
44 |
czw, 18:15 05.12.2019 |
1 godz. | ŚREDNIA: grupa II |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
45 |
pt, 17:15 06.12.2019 |
1 godz. | MŁODZIEŻOWA: grupa I |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
46 |
pt, 18:15 06.12.2019 |
1 godz. | MŁODZIEŻOWA: grupa II |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
47 |
śr, 17:15 11.12.2019 |
1 godz. | NAJMŁODSZA: grupa I |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
48 |
śr, 18:15 11.12.2019 |
1 godz. | NAJMŁODSZA: grupa II |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
49 |
czw, 17:15 12.12.2019 |
1 godz. | ŚREDNIA: grupa I |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
50 |
czw, 18:15 12.12.2019 |
1 godz. | ŚREDNIA: grupa II |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
51 |
pt, 17:15 13.12.2019 |
1 godz. | MŁODZIEŻOWA: grupa I |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
52 |
pt, 18:15 13.12.2019 |
1 godz. | MŁODZIEŻOWA: grupa II |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
53 |
śr, 17:15 18.12.2019 |
1 godz. | NAJMŁODSZA: grupa I |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
54 |
śr, 18:15 18.12.2019 |
1 godz. | NAJMŁODSZA: grupa II |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
55 |
czw, 17:15 19.12.2019 |
1 godz. | ŚREDNIA: grupa I |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
56 |
czw, 18:15 19.12.2019 |
1 godz. | ŚREDNIA: grupa II |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
57 |
pt, 17:15 20.12.2019 |
1 godz. | MŁODZIEŻOWA: grupa I |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
58 |
pt, 18:15 20.12.2019 |
1 godz. | MŁODZIEŻOWA: grupa II |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
59 |
czw, 17:15 02.01.2020 |
1 godz. | ŚREDNIA: grupa I |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
60 |
czw, 18:15 02.01.2020 |
1 godz. | ŚREDNIA: grupa II |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
61 |
pt, 17:15 03.01.2020 |
1 godz. | MŁODZIEŻOWA: grupa I |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
62 |
pt, 18:15 03.01.2020 |
1 godz. | MŁODZIEŻOWA: grupa II |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
63 |
śr, 17:15 08.01.2020 |
1 godz. | NAJMŁODSZA: grupa I |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
64 |
śr, 18:15 08.01.2020 |
1 godz. | NAJMŁODSZA: grupa II |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
65 |
czw, 17:15 09.01.2020 |
1 godz. | ŚREDNIA: grupa I |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
66 |
czw, 18:15 09.01.2020 |
1 godz. | ŚREDNIA: grupa II |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
67 |
pt, 17:15 10.01.2020 |
1 godz. | MŁODZIEŻOWA: grupa I |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
68 |
pt, 18:15 10.01.2020 |
1 godz. | MŁODZIEŻOWA: grupa II |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
69 |
śr, 17:15 15.01.2020 |
1 godz. | NAJMŁODSZA: grupa I |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
70 |
śr, 18:15 15.01.2020 |
1 godz. | NAJMŁODSZA: grupa II |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
71 |
czw, 17:15 16.01.2020 |
1 godz. | ŚREDNIA: grupa I |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
72 |
czw, 18:15 16.01.2020 |
1 godz. | ŚREDNIA: grupa II |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
73 |
pt, 17:15 17.01.2020 |
1 godz. | MŁODZIEŻOWA: grupa I |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
74 |
pt, 18:15 17.01.2020 |
1 godz. | MŁODZIEŻOWA: grupa II |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
75 |
śr, 17:15 22.01.2020 |
1 godz. | NAJMŁODSZA: grupa I |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
76 |
śr, 18:15 22.01.2020 |
1 godz. | NAJMŁODSZA: grupa II |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
77 |
czw, 17:15 23.01.2020 |
1 godz. | ŚREDNIA: grupa I |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
78 |
czw, 18:15 23.01.2020 |
1 godz. | ŚREDNIA: grupa II |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
79 |
pt, 17:15 24.01.2020 |
1 godz. | MŁODZIEŻOWA: grupa I |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
80 |
pt, 18:15 24.01.2020 |
1 godz. | MŁODZIEŻOWA: grupa II |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
81 |
śr, 17:15 29.01.2020 |
1 godz. | NAJMŁODSZA: grupa I |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
82 |
śr, 18:15 29.01.2020 |
1 godz. | NAJMŁODSZA: grupa II |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
83 |
czw, 17:15 30.01.2020 |
1 godz. | ŚREDNIA: grupa I |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
84 |
czw, 18:15 30.01.2020 |
1 godz. | ŚREDNIA: grupa II |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
85 |
pt, 17:15 31.01.2020 |
1 godz. | MŁODZIEŻOWA: grupa I |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
86 |
pt, 18:15 31.01.2020 |
1 godz. | MŁODZIEŻOWA: grupa II |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
87 |
śr, 17:15 05.02.2020 |
1 godz. | NAJMŁODSZA: grupa I |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
88 |
śr, 18:15 05.02.2020 |
1 godz. | NAJMŁODSZA: grupa II |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
89 |
czw, 17:15 06.02.2020 |
1 godz. | ŚREDNIA: grupa I |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
90 |
czw, 18:15 06.02.2020 |
1 godz. | ŚREDNIA: grupa II |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
91 |
pt, 17:15 07.02.2020 |
1 godz. | MŁODZIEŻOWA: grupa I |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
92 |
pt, 18:15 07.02.2020 |
1 godz. | MŁODZIEŻOWA: grupa II |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
93 |
śr, 17:15 26.02.2020 |
1 godz. | NAJMŁODSZA: grupa I |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
94 |
śr, 18:15 26.02.2020 |
1 godz. | NAJMŁODSZA: grupa II |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
95 |
czw, 17:15 27.02.2020 |
1 godz. | ŚREDNIA: grupa I |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
96 |
czw, 18:15 27.02.2020 |
1 godz. | ŚREDNIA: grupa II |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
97 |
pt, 17:15 28.02.2020 |
1 godz. | MŁODZIEŻOWA: grupa I |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
98 |
pt, 18:15 28.02.2020 |
1 godz. | MŁODZIEŻOWA: grupa II |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
99 |
śr, 17:15 04.03.2020 |
1 godz. | NAJMŁODSZA: grupa I |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
100 |
śr, 18:15 04.03.2020 |
1 godz. | NAJMŁODSZA: grupa II |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
101 |
czw, 17:15 05.03.2020 |
1 godz. | ŚREDNIA: grupa I |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
102 |
czw, 18:15 05.03.2020 |
1 godz. | ŚREDNIA: grupa II |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
103 |
pt, 17:15 06.03.2020 |
1 godz. | MŁODZIEŻOWA: grupa I |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
104 |
pt, 18:15 06.03.2020 |
1 godz. | MŁODZIEŻOWA: grupa II |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
105 |
śr, 17:15 11.03.2020 |
1 godz. | NAJMŁODSZA: grupa I |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
106 |
śr, 18:15 11.03.2020 |
1 godz. | NAJMŁODSZA: grupa II |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
107 |
czw, 17:15 12.03.2020 |
1 godz. | ŚREDNIA: grupa I |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
108 |
czw, 18:15 12.03.2020 |
1 godz. | ŚREDNIA: grupa II |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
109 |
pt, 17:15 13.03.2020 |
1 godz. | MŁODZIEŻOWA: grupa I |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
110 |
pt, 18:15 13.03.2020 |
1 godz. | MŁODZIEŻOWA: grupa II |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
111 |
śr, 17:15 18.03.2020 |
1 godz. | NAJMŁODSZA: grupa I |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
112 |
śr, 18:15 18.03.2020 |
1 godz. | NAJMŁODSZA: grupa II |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
113 |
czw, 17:15 19.03.2020 |
1 godz. | ŚREDNIA: grupa I |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
114 |
czw, 18:15 19.03.2020 |
1 godz. | ŚREDNIA: grupa II |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
115 |
pt, 17:15 20.03.2020 |
1 godz. | MŁODZIEŻOWA: grupa I |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
116 |
pt, 18:15 20.03.2020 |
1 godz. | MŁODZIEŻOWA: grupa II |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
117 |
śr, 17:15 25.03.2020 |
1 godz. | NAJMŁODSZA: grupa I |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
118 |
śr, 18:15 25.03.2020 |
1 godz. | NAJMŁODSZA: grupa II |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
119 |
czw, 17:15 26.03.2020 |
1 godz. | ŚREDNIA: grupa I |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
120 |
czw, 18:15 26.03.2020 |
1 godz. | ŚREDNIA: grupa II |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
121 |
pt, 17:15 27.03.2020 |
1 godz. | MŁODZIEŻOWA: grupa I |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
122 |
pt, 18:15 27.03.2020 |
1 godz. | MŁODZIEŻOWA: grupa II |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
123 |
śr, 17:15 01.04.2020 |
1 godz. | NAJMŁODSZA: grupa I |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
124 |
śr, 18:15 01.04.2020 |
1 godz. | NAJMŁODSZA: grupa II |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
125 |
czw, 17:15 02.04.2020 |
1 godz. | ŚREDNIA: grupa I |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
126 |
czw, 18:15 02.04.2020 |
1 godz. | ŚREDNIA: grupa II |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
127 |
pt, 17:15 03.04.2020 |
1 godz. | MŁODZIEŻOWA: grupa I |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
128 |
pt, 18:15 03.04.2020 |
1 godz. | MŁODZIEŻOWA: grupa II |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
129 |
śr, 17:15 08.04.2020 |
1 godz. | NAJMŁODSZA: grupa I |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
130 |
śr, 18:15 08.04.2020 |
1 godz. | NAJMŁODSZA: grupa II |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
131 |
czw, 17:15 09.04.2020 |
1 godz. | ŚREDNIA: grupa I |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
132 |
czw, 18:15 09.04.2020 |
1 godz. | ŚREDNIA: grupa II |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
133 |
pt, 17:15 10.04.2020 |
1 godz. | MŁODZIEŻOWA: grupa I |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
134 |
pt, 18:15 10.04.2020 |
1 godz. | MŁODZIEŻOWA: grupa II |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
135 |
śr, 17:15 15.04.2020 |
1 godz. | NAJMŁODSZA: grupa I |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
136 |
śr, 18:15 15.04.2020 |
1 godz. | NAJMŁODSZA: grupa II |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
137 |
czw, 17:15 16.04.2020 |
1 godz. | ŚREDNIA: grupa I |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
138 |
czw, 18:15 16.04.2020 |
1 godz. | ŚREDNIA: grupa II |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
139 |
pt, 17:15 17.04.2020 |
1 godz. | MŁODZIEŻOWA: grupa I |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
140 |
pt, 18:15 17.04.2020 |
1 godz. | MŁODZIEŻOWA: grupa II |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
141 |
śr, 17:15 22.04.2020 |
1 godz. | NAJMŁODSZA: grupa I |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
142 |
śr, 18:15 22.04.2020 |
1 godz. | NAJMŁODSZA: grupa II |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
143 |
czw, 17:15 23.04.2020 |
1 godz. | ŚREDNIA: grupa I |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
144 |
czw, 18:15 23.04.2020 |
1 godz. | ŚREDNIA: grupa II |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
145 |
pt, 17:15 24.04.2020 |
1 godz. | MŁODZIEŻOWA: grupa I |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
146 |
pt, 18:15 24.04.2020 |
1 godz. | MŁODZIEŻOWA: grupa II |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
147 |
śr, 17:15 29.04.2020 |
1 godz. | NAJMŁODSZA: grupa I |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
148 |
śr, 18:15 29.04.2020 |
1 godz. | NAJMŁODSZA: grupa II |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
149 |
czw, 17:15 30.04.2020 |
1 godz. | ŚREDNIA: grupa I |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
150 |
czw, 18:15 30.04.2020 |
1 godz. | ŚREDNIA: grupa II |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
151 |
śr, 17:15 06.05.2020 |
1 godz. | NAJMŁODSZA: grupa I |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
152 |
śr, 18:15 06.05.2020 |
1 godz. | NAJMŁODSZA: grupa II |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
153 |
czw, 17:15 07.05.2020 |
1 godz. | ŚREDNIA: grupa I |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
154 |
czw, 18:15 07.05.2020 |
1 godz. | ŚREDNIA: grupa II |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
155 |
pt, 17:15 08.05.2020 |
1 godz. | MŁODZIEŻOWA: grupa I |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
156 |
pt, 18:15 08.05.2020 |
1 godz. | MŁODZIEŻOWA: grupa II |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
157 |
śr, 17:15 13.05.2020 |
1 godz. | NAJMŁODSZA: grupa I |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
158 |
śr, 18:15 13.05.2020 |
1 godz. | NAJMŁODSZA: grupa II |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
159 |
czw, 17:15 14.05.2020 |
1 godz. | ŚREDNIA: grupa I |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
160 |
czw, 18:15 14.05.2020 |
1 godz. | ŚREDNIA: grupa II |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
161 |
pt, 17:15 15.05.2020 |
1 godz. | MŁODZIEŻOWA: grupa I |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
162 |
pt, 18:15 15.05.2020 |
1 godz. | MŁODZIEŻOWA: grupa II |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
163 |
śr, 17:15 20.05.2020 |
1 godz. | NAJMŁODSZA: grupa I |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
164 |
śr, 18:15 20.05.2020 |
1 godz. | NAJMŁODSZA: grupa II |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
165 |
czw, 17:15 21.05.2020 |
1 godz. | ŚREDNIA: grupa I |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
166 |
czw, 18:15 21.05.2020 |
1 godz. | ŚREDNIA: grupa II |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
167 |
pt, 17:15 22.05.2020 |
1 godz. | MŁODZIEŻOWA: grupa I |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
168 |
pt, 18:15 22.05.2020 |
1 godz. | MŁODZIEŻOWA: grupa II |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
169 |
śr, 17:15 27.05.2020 |
1 godz. | NAJMŁODSZA: grupa I |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
170 |
śr, 18:15 27.05.2020 |
1 godz. | NAJMŁODSZA: grupa II |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
171 |
czw, 17:15 28.05.2020 |
1 godz. | ŚREDNIA: grupa I |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
172 |
czw, 18:15 28.05.2020 |
1 godz. | ŚREDNIA: grupa II |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
173 |
pt, 17:15 29.05.2020 |
1 godz. | MŁODZIEŻOWA: grupa I |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
174 |
pt, 18:15 29.05.2020 |
1 godz. | MŁODZIEŻOWA: grupa II |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
175 |
śr, 17:15 03.06.2020 |
1 godz. | NAJMŁODSZA: grupa I |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
176 |
śr, 18:15 03.06.2020 |
1 godz. | NAJMŁODSZA: grupa II |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
177 |
czw, 17:15 04.06.2020 |
1 godz. | ŚREDNIA: grupa I |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
178 |
czw, 18:15 04.06.2020 |
1 godz. | ŚREDNIA: grupa II |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
179 |
pt, 17:15 05.06.2020 |
1 godz. | MŁODZIEŻOWA: grupa I |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
180 |
pt, 18:15 05.06.2020 |
1 godz. | MŁODZIEŻOWA: grupa II |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
181 |
śr, 17:15 10.06.2020 |
1 godz. | NAJMŁODSZA: grupa I |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
182 |
śr, 18:15 10.06.2020 |
1 godz. | NAJMŁODSZA: grupa II |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
183 |
pt, 17:15 12.06.2020 |
1 godz. | MŁODZIEŻOWA: grupa I |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
184 |
pt, 18:15 12.06.2020 |
1 godz. | MŁODZIEŻOWA: grupa II |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
185 |
śr, 17:15 17.06.2020 |
1 godz. | NAJMŁODSZA: grupa I |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
186 |
śr, 18:15 17.06.2020 |
1 godz. | NAJMŁODSZA: grupa II |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
187 |
czw, 17:15 18.06.2020 |
1 godz. | ŚREDNIA: grupa I |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
188 |
czw, 18:15 18.06.2020 |
1 godz. | ŚREDNIA: grupa II |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
189 |
pt, 17:15 19.06.2020 |
1 godz. | MŁODZIEŻOWA: grupa I |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
190 |
pt, 18:15 19.06.2020 |
1 godz. | MŁODZIEŻOWA: grupa II |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
191 |
śr, 17:15 24.06.2020 |
1 godz. | NAJMŁODSZA: grupa I |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
192 |
śr, 18:15 24.06.2020 |
1 godz. | NAJMŁODSZA: grupa II |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
193 |
czw, 17:15 25.06.2020 |
1 godz. | ŚREDNIA: grupa I |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
194 |
czw, 18:15 25.06.2020 |
1 godz. | ŚREDNIA: grupa II |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
195 |
pt, 17:15 26.06.2020 |
1 godz. | MŁODZIEŻOWA: grupa I |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
196 |
pt, 18:15 26.06.2020 |
1 godz. | MŁODZIEŻOWA: grupa II |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |