Lista zajęć ZIMA KADRZE: Było sobie miasto – 7 cudów świata – warsztaty architektoniczne dla dzieci w wieku 5-7 lat (1 TYDZIEŃ)

ZIMA KADRZE: Było sobie miasto – 7 cudów świata – warsztaty architektoniczne dla dzieci w wieku 5-7 lat (1 TYDZIEŃ)

Kategoria

edukacja / inne

Opis

Czym są Cuda Świata? Jakie są najbardziej wyjątkowe budowle na świecie? Gdzie znajduje się Petra? Kto i po co zbudował piramidy? Na zajęciach stworzymy m.in. Wielki Mur Chiński,  Koloseum i Piramidy. Dowiemy się kto i dlaczego wybiera Cuda Świata. Do budowy naszych konstrukcji wykorzystamy różne materiały papiernicze, modelarskie i plastyczne. Zapraszamy uczestników naszych poprzednich warsztatów i zachęcamy do zapisu na oba tygodnie ferii (tematy z pierwszego tygodnia nie będą powtarzać się w kolejnym). Czekamy na chłopców i dziewczynki!

Było sobie miasto to zajęcia konstruktorsko-architektoniczne.

Warsztaty mają na celu rozwijać świadomość przestrzenną oraz (za pomocą praktycznych zadań) zapoznawać z podstawami wiedzy nt. architektury, urbanistyki, głównymi zasadami działania miasta. Chcemy wzbudzać w uczestnikach zainteresowanie przestrzenią, w której się poruszają i którą zamieszkują, kształtować zrozumienie procesu projektowania i realizacji budowli. Pomagać poznawać tradycje architektoniczne oraz rozwijać świadomość społeczną. Pracujemy przy pomocy specjalnych klocków konstrukcyjnych, materiałów modelarskich, artykułów papierniczych – dbamy o różnorodność, chcemy by uczestnicy poznali różne techniki i pomysły.

Godziny: 10.15 – 11.45

OPŁATA ZA TYDZIEŃ 10.02-14.02.2020r. lub 17.02-21.02.2020r. – 200 ZŁOTYCH BRUTTO

Limit miejsc: 12 osób

Instruktor: Mateusz Metkowski

Instruktor

Brak przypisanego instruktora

Lekcje

# Data Czas trwania Temat Grupa Miejsce
1 pn, 10:15
10.02.2020
1 godz. 30 min. Warszawa,
przestrzeń młodzieżowa 115

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również