Lista zajęć modelarstwo lotnicze
Modelarstwo lotnicze
Kategoria
Opis
<p>Od 20 grudnia 2013 r. sekcja modelarstwa lotniczego Ośrodka Kultury w Wieliszewie funkcjonuje pod nazwą własną "Ważka".</p>
<p>Instruktor sekcji, Waldemar Pakuła od 1960 roku związany jest z Aeroklubem Warszawskim. Jest pilotem szybowcowym, instruktorem modelarstwa lotniczego klasy „S”. Od urodzenia miłośnik lotnictwa. Wieloletni pedagog i wychowawca młodzieży. Założyciel Klubu Modelarstwa Lotniczego w Legionowie, którego wychowankowie zdobyli 35 medali Mistrzostw Polski Modeli Latających. Odznaczony złotą odznaką „Za zasługi dla Aeroklubu Polskiego” oraz Złotym Krzyżem Zasługi. Konstruktor modeli latających, którymi wychowankowie KML w Legionowie zdobywali medale.</p>
<p><strong>KDR - Karta Dużej Rodziny (kartę należy okazać do wglądu pracownikowi Ośrodka Kultury)</strong></p>
<p> </p>
<p>Dane kontaktowe do Ośrodka Kultury w Wieliszewie:</p>
<p>Łajski, ul. Stanisława Moniuszki 2 (róg Nowodworskiej) 05-119 Legionowo</p>
<p>tel.: 22 782-20-02, e-mail: [email protected]</p>
Instruktor
Brak przypisanego instruktora
Lekcje
# | Data | Czas trwania | Grupa | Miejsce |
---|---|---|---|---|
1 |
czw, 16:00 17.10.2019 |
1 godz. | grupa 1: NAJMŁODSZA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
2 |
czw, 17:00 17.10.2019 |
1 godz. 30 min. | grupa 2: ŚREDNIA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
3 |
czw, 18:30 17.10.2019 |
1 godz. 30 min. | grupa 3: NAJSTARSZA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
4 |
pn, 16:00 21.10.2019 |
1 godz. | grupa 1: NAJMŁODSZA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
5 |
pn, 17:00 21.10.2019 |
1 godz. 30 min. | grupa 2: ŚREDNIA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
6 |
pn, 18:30 21.10.2019 |
1 godz. 30 min. | grupa 3: NAJSTARSZA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
7 |
czw, 16:00 24.10.2019 |
1 godz. | grupa 1: NAJMŁODSZA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
8 |
czw, 17:00 24.10.2019 |
1 godz. 30 min. | grupa 2: ŚREDNIA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
9 |
czw, 18:30 24.10.2019 |
1 godz. 30 min. | grupa 3: NAJSTARSZA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
10 |
pn, 16:00 28.10.2019 |
1 godz. | grupa 1: NAJMŁODSZA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
11 |
pn, 17:00 28.10.2019 |
1 godz. 30 min. | grupa 2: ŚREDNIA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
12 |
pn, 18:30 28.10.2019 |
1 godz. 30 min. | grupa 3: NAJSTARSZA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
13 |
czw, 16:00 31.10.2019 |
1 godz. | grupa 1: NAJMŁODSZA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
14 |
czw, 17:00 31.10.2019 |
1 godz. 30 min. | grupa 2: ŚREDNIA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
15 |
czw, 18:30 31.10.2019 |
1 godz. 30 min. | grupa 3: NAJSTARSZA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
16 |
pn, 16:00 04.11.2019 |
1 godz. | grupa 1: NAJMŁODSZA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
17 |
pn, 17:00 04.11.2019 |
1 godz. 30 min. | grupa 2: ŚREDNIA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
18 |
pn, 18:30 04.11.2019 |
1 godz. 30 min. | grupa 3: NAJSTARSZA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
19 |
czw, 16:00 07.11.2019 |
1 godz. | grupa 1: NAJMŁODSZA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
20 |
czw, 17:00 07.11.2019 |
1 godz. 30 min. | grupa 2: ŚREDNIA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
21 |
czw, 18:30 07.11.2019 |
1 godz. 30 min. | grupa 3: NAJSTARSZA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
22 |
czw, 16:00 14.11.2019 |
1 godz. | grupa 1: NAJMŁODSZA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
23 |
czw, 17:00 14.11.2019 |
1 godz. 30 min. | grupa 2: ŚREDNIA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
24 |
czw, 18:30 14.11.2019 |
1 godz. 30 min. | grupa 3: NAJSTARSZA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
25 |
pn, 16:00 18.11.2019 |
1 godz. | grupa 1: NAJMŁODSZA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
26 |
pn, 17:00 18.11.2019 |
1 godz. 30 min. | grupa 2: ŚREDNIA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
27 |
pn, 18:30 18.11.2019 |
1 godz. 30 min. | grupa 3: NAJSTARSZA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
28 |
czw, 16:00 21.11.2019 |
1 godz. | grupa 1: NAJMŁODSZA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
29 |
czw, 17:00 21.11.2019 |
1 godz. 30 min. | grupa 2: ŚREDNIA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
30 |
czw, 18:30 21.11.2019 |
1 godz. 30 min. | grupa 3: NAJSTARSZA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
31 |
pn, 16:00 25.11.2019 |
1 godz. | grupa 1: NAJMŁODSZA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
32 |
pn, 17:00 25.11.2019 |
1 godz. 30 min. | grupa 2: ŚREDNIA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
33 |
pn, 18:30 25.11.2019 |
1 godz. 30 min. | grupa 3: NAJSTARSZA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
34 |
czw, 16:00 28.11.2019 |
1 godz. | grupa 1: NAJMŁODSZA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
35 |
czw, 17:00 28.11.2019 |
1 godz. 30 min. | grupa 2: ŚREDNIA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
36 |
czw, 18:30 28.11.2019 |
1 godz. 30 min. | grupa 3: NAJSTARSZA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
37 |
pn, 16:00 02.12.2019 |
1 godz. | grupa 1: NAJMŁODSZA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
38 |
pn, 17:00 02.12.2019 |
1 godz. 30 min. | grupa 2: ŚREDNIA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
39 |
pn, 18:30 02.12.2019 |
1 godz. 30 min. | grupa 3: NAJSTARSZA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
40 |
czw, 16:00 05.12.2019 |
1 godz. | grupa 1: NAJMŁODSZA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
41 |
czw, 17:00 05.12.2019 |
1 godz. 30 min. | grupa 2: ŚREDNIA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
42 |
czw, 18:30 05.12.2019 |
1 godz. 30 min. | grupa 3: NAJSTARSZA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
43 |
pn, 16:00 09.12.2019 |
1 godz. | grupa 1: NAJMŁODSZA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
44 |
pn, 17:00 09.12.2019 |
1 godz. 30 min. | grupa 2: ŚREDNIA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
45 |
pn, 18:30 09.12.2019 |
1 godz. 30 min. | grupa 3: NAJSTARSZA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
46 |
czw, 16:00 12.12.2019 |
1 godz. | grupa 1: NAJMŁODSZA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
47 |
czw, 17:00 12.12.2019 |
1 godz. 30 min. | grupa 2: ŚREDNIA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
48 |
czw, 18:30 12.12.2019 |
1 godz. 30 min. | grupa 3: NAJSTARSZA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
49 |
pn, 16:00 16.12.2019 |
1 godz. | grupa 1: NAJMŁODSZA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
50 |
pn, 17:00 16.12.2019 |
1 godz. 30 min. | grupa 2: ŚREDNIA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
51 |
pn, 18:30 16.12.2019 |
1 godz. 30 min. | grupa 3: NAJSTARSZA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
52 |
czw, 16:00 19.12.2019 |
1 godz. | grupa 1: NAJMŁODSZA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
53 |
czw, 17:00 19.12.2019 |
1 godz. 30 min. | grupa 2: ŚREDNIA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
54 |
czw, 18:30 19.12.2019 |
1 godz. 30 min. | grupa 3: NAJSTARSZA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
55 |
czw, 16:00 02.01.2020 |
1 godz. | grupa 1: NAJMŁODSZA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
56 |
czw, 17:00 02.01.2020 |
1 godz. 30 min. | grupa 2: ŚREDNIA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
57 |
czw, 18:30 02.01.2020 |
1 godz. 30 min. | grupa 3: NAJSTARSZA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
58 |
czw, 16:00 09.01.2020 |
1 godz. | grupa 1: NAJMŁODSZA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
59 |
czw, 17:00 09.01.2020 |
1 godz. 30 min. | grupa 2: ŚREDNIA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
60 |
czw, 18:30 09.01.2020 |
1 godz. 30 min. | grupa 3: NAJSTARSZA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
61 |
pn, 16:00 13.01.2020 |
1 godz. | grupa 1: NAJMŁODSZA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
62 |
pn, 17:00 13.01.2020 |
1 godz. 30 min. | grupa 2: ŚREDNIA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
63 |
pn, 18:30 13.01.2020 |
1 godz. 30 min. | grupa 3: NAJSTARSZA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
64 |
czw, 16:00 16.01.2020 |
1 godz. | grupa 1: NAJMŁODSZA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
65 |
czw, 17:00 16.01.2020 |
1 godz. 30 min. | grupa 2: ŚREDNIA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
66 |
czw, 18:30 16.01.2020 |
1 godz. 30 min. | grupa 3: NAJSTARSZA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
67 |
pn, 16:00 20.01.2020 |
1 godz. | grupa 1: NAJMŁODSZA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
68 |
pn, 17:00 20.01.2020 |
1 godz. 30 min. | grupa 2: ŚREDNIA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
69 |
pn, 18:30 20.01.2020 |
1 godz. 30 min. | grupa 3: NAJSTARSZA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
70 |
czw, 16:00 23.01.2020 |
1 godz. | grupa 1: NAJMŁODSZA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
71 |
czw, 17:00 23.01.2020 |
1 godz. 30 min. | grupa 2: ŚREDNIA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
72 |
czw, 18:30 23.01.2020 |
1 godz. 30 min. | grupa 3: NAJSTARSZA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
73 |
pn, 16:00 27.01.2020 |
1 godz. | grupa 1: NAJMŁODSZA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
74 |
pn, 17:00 27.01.2020 |
1 godz. 30 min. | grupa 2: ŚREDNIA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
75 |
pn, 18:30 27.01.2020 |
1 godz. 30 min. | grupa 3: NAJSTARSZA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
76 |
czw, 16:00 30.01.2020 |
1 godz. | grupa 1: NAJMŁODSZA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
77 |
czw, 17:00 30.01.2020 |
1 godz. 30 min. | grupa 2: ŚREDNIA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
78 |
czw, 18:30 30.01.2020 |
1 godz. 30 min. | grupa 3: NAJSTARSZA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
79 |
pn, 16:00 03.02.2020 |
1 godz. | grupa 1: NAJMŁODSZA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
80 |
pn, 17:00 03.02.2020 |
1 godz. 30 min. | grupa 2: ŚREDNIA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
81 |
pn, 18:30 03.02.2020 |
1 godz. 30 min. | grupa 3: NAJSTARSZA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
82 |
czw, 16:00 06.02.2020 |
1 godz. | grupa 1: NAJMŁODSZA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
83 |
czw, 17:00 06.02.2020 |
1 godz. 30 min. | grupa 2: ŚREDNIA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
84 |
czw, 18:30 06.02.2020 |
1 godz. 30 min. | grupa 3: NAJSTARSZA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
85 |
pn, 16:00 24.02.2020 |
1 godz. | grupa 1: NAJMŁODSZA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
86 |
pn, 17:00 24.02.2020 |
1 godz. 30 min. | grupa 2: ŚREDNIA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
87 |
pn, 18:30 24.02.2020 |
1 godz. 30 min. | grupa 3: NAJSTARSZA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
88 |
czw, 16:00 27.02.2020 |
1 godz. | grupa 1: NAJMŁODSZA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
89 |
czw, 17:00 27.02.2020 |
1 godz. 30 min. | grupa 2: ŚREDNIA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
90 |
czw, 18:30 27.02.2020 |
1 godz. 30 min. | grupa 3: NAJSTARSZA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
91 |
pn, 16:00 02.03.2020 |
1 godz. | grupa 1: NAJMŁODSZA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
92 |
pn, 17:00 02.03.2020 |
1 godz. 30 min. | grupa 2: ŚREDNIA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
93 |
pn, 18:30 02.03.2020 |
1 godz. 30 min. | grupa 3: NAJSTARSZA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
94 |
czw, 16:00 05.03.2020 |
1 godz. | grupa 1: NAJMŁODSZA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
95 |
czw, 17:00 05.03.2020 |
1 godz. 30 min. | grupa 2: ŚREDNIA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
96 |
czw, 18:30 05.03.2020 |
1 godz. 30 min. | grupa 3: NAJSTARSZA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
97 |
pn, 16:00 09.03.2020 |
1 godz. | grupa 1: NAJMŁODSZA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
98 |
pn, 17:00 09.03.2020 |
1 godz. 30 min. | grupa 2: ŚREDNIA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
99 |
pn, 18:30 09.03.2020 |
1 godz. 30 min. | grupa 3: NAJSTARSZA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
100 |
czw, 16:00 12.03.2020 |
1 godz. | grupa 1: NAJMŁODSZA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
101 |
czw, 17:00 12.03.2020 |
1 godz. 30 min. | grupa 2: ŚREDNIA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
102 |
czw, 18:30 12.03.2020 |
1 godz. 30 min. | grupa 3: NAJSTARSZA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
103 |
pn, 16:00 16.03.2020 |
1 godz. | grupa 1: NAJMŁODSZA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
104 |
pn, 17:00 16.03.2020 |
1 godz. 30 min. | grupa 2: ŚREDNIA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
105 |
pn, 18:30 16.03.2020 |
1 godz. 30 min. | grupa 3: NAJSTARSZA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
106 |
czw, 16:00 19.03.2020 |
1 godz. | grupa 1: NAJMŁODSZA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
107 |
czw, 17:00 19.03.2020 |
1 godz. 30 min. | grupa 2: ŚREDNIA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
108 |
czw, 18:30 19.03.2020 |
1 godz. 30 min. | grupa 3: NAJSTARSZA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
109 |
pn, 16:00 23.03.2020 |
1 godz. | grupa 1: NAJMŁODSZA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
110 |
pn, 17:00 23.03.2020 |
1 godz. 30 min. | grupa 2: ŚREDNIA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
111 |
pn, 18:30 23.03.2020 |
1 godz. 30 min. | grupa 3: NAJSTARSZA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
112 |
czw, 16:00 26.03.2020 |
1 godz. | grupa 1: NAJMŁODSZA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
113 |
czw, 17:00 26.03.2020 |
1 godz. 30 min. | grupa 2: ŚREDNIA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
114 |
czw, 18:30 26.03.2020 |
1 godz. 30 min. | grupa 3: NAJSTARSZA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
115 |
pn, 16:00 30.03.2020 |
1 godz. | grupa 1: NAJMŁODSZA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
116 |
pn, 17:00 30.03.2020 |
1 godz. 30 min. | grupa 2: ŚREDNIA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
117 |
pn, 18:30 30.03.2020 |
1 godz. 30 min. | grupa 3: NAJSTARSZA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
118 |
czw, 16:00 02.04.2020 |
1 godz. | grupa 1: NAJMŁODSZA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
119 |
czw, 17:00 02.04.2020 |
1 godz. 30 min. | grupa 2: ŚREDNIA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
120 |
czw, 18:30 02.04.2020 |
1 godz. 30 min. | grupa 3: NAJSTARSZA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
121 |
pn, 16:00 06.04.2020 |
1 godz. | grupa 1: NAJMŁODSZA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
122 |
pn, 17:00 06.04.2020 |
1 godz. 30 min. | grupa 2: ŚREDNIA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
123 |
pn, 18:30 06.04.2020 |
1 godz. 30 min. | grupa 3: NAJSTARSZA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
124 |
czw, 16:00 09.04.2020 |
1 godz. | grupa 1: NAJMŁODSZA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
125 |
czw, 17:00 09.04.2020 |
1 godz. 30 min. | grupa 2: ŚREDNIA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
126 |
czw, 18:30 09.04.2020 |
1 godz. 30 min. | grupa 3: NAJSTARSZA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
127 |
czw, 16:00 16.04.2020 |
1 godz. | grupa 1: NAJMŁODSZA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
128 |
czw, 17:00 16.04.2020 |
1 godz. 30 min. | grupa 2: ŚREDNIA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
129 |
czw, 18:30 16.04.2020 |
1 godz. 30 min. | grupa 3: NAJSTARSZA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
130 |
pn, 16:00 20.04.2020 |
1 godz. | grupa 1: NAJMŁODSZA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
131 |
pn, 17:00 20.04.2020 |
1 godz. 30 min. | grupa 2: ŚREDNIA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
132 |
pn, 18:30 20.04.2020 |
1 godz. 30 min. | grupa 3: NAJSTARSZA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
133 |
czw, 16:00 23.04.2020 |
1 godz. | grupa 1: NAJMŁODSZA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
134 |
czw, 17:00 23.04.2020 |
1 godz. 30 min. | grupa 2: ŚREDNIA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
135 |
czw, 18:30 23.04.2020 |
1 godz. 30 min. | grupa 3: NAJSTARSZA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
136 |
pn, 16:00 27.04.2020 |
1 godz. | grupa 1: NAJMŁODSZA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
137 |
pn, 17:00 27.04.2020 |
1 godz. 30 min. | grupa 2: ŚREDNIA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
138 |
pn, 18:30 27.04.2020 |
1 godz. 30 min. | grupa 3: NAJSTARSZA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
139 |
czw, 16:00 30.04.2020 |
1 godz. | grupa 1: NAJMŁODSZA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
140 |
czw, 17:00 30.04.2020 |
1 godz. 30 min. | grupa 2: ŚREDNIA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
141 |
czw, 18:30 30.04.2020 |
1 godz. 30 min. | grupa 3: NAJSTARSZA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
142 |
pn, 16:00 04.05.2020 |
1 godz. | grupa 1: NAJMŁODSZA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
143 |
pn, 17:00 04.05.2020 |
1 godz. 30 min. | grupa 2: ŚREDNIA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
144 |
pn, 18:30 04.05.2020 |
1 godz. 30 min. | grupa 3: NAJSTARSZA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
145 |
czw, 16:00 07.05.2020 |
1 godz. | grupa 1: NAJMŁODSZA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
146 |
czw, 17:00 07.05.2020 |
1 godz. 30 min. | grupa 2: ŚREDNIA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
147 |
czw, 18:30 07.05.2020 |
1 godz. 30 min. | grupa 3: NAJSTARSZA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
148 |
pn, 16:00 11.05.2020 |
1 godz. | grupa 1: NAJMŁODSZA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
149 |
pn, 17:00 11.05.2020 |
1 godz. 30 min. | grupa 2: ŚREDNIA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
150 |
pn, 18:30 11.05.2020 |
1 godz. 30 min. | grupa 3: NAJSTARSZA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
151 |
czw, 16:00 14.05.2020 |
1 godz. | grupa 1: NAJMŁODSZA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
152 |
czw, 17:00 14.05.2020 |
1 godz. 30 min. | grupa 2: ŚREDNIA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
153 |
czw, 18:30 14.05.2020 |
1 godz. 30 min. | grupa 3: NAJSTARSZA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
154 |
pn, 16:00 18.05.2020 |
1 godz. | grupa 1: NAJMŁODSZA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
155 |
pn, 17:00 18.05.2020 |
1 godz. 30 min. | grupa 2: ŚREDNIA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
156 |
pn, 18:30 18.05.2020 |
1 godz. 30 min. | grupa 3: NAJSTARSZA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
157 |
czw, 16:00 21.05.2020 |
1 godz. | grupa 1: NAJMŁODSZA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
158 |
czw, 17:00 21.05.2020 |
1 godz. 30 min. | grupa 2: ŚREDNIA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
159 |
czw, 18:30 21.05.2020 |
1 godz. 30 min. | grupa 3: NAJSTARSZA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
160 |
pn, 16:00 25.05.2020 |
1 godz. | grupa 1: NAJMŁODSZA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
161 |
pn, 17:00 25.05.2020 |
1 godz. 30 min. | grupa 2: ŚREDNIA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
162 |
pn, 18:30 25.05.2020 |
1 godz. 30 min. | grupa 3: NAJSTARSZA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
163 |
czw, 16:00 28.05.2020 |
1 godz. | grupa 1: NAJMŁODSZA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
164 |
czw, 17:00 28.05.2020 |
1 godz. 30 min. | grupa 2: ŚREDNIA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
165 |
czw, 18:30 28.05.2020 |
1 godz. 30 min. | grupa 3: NAJSTARSZA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
166 |
pn, 16:00 01.06.2020 |
1 godz. | grupa 1: NAJMŁODSZA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
167 |
pn, 17:00 01.06.2020 |
1 godz. 30 min. | grupa 2: ŚREDNIA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
168 |
pn, 18:30 01.06.2020 |
1 godz. 30 min. | grupa 3: NAJSTARSZA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
169 |
czw, 16:00 04.06.2020 |
1 godz. | grupa 1: NAJMŁODSZA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
170 |
czw, 17:00 04.06.2020 |
1 godz. 30 min. | grupa 2: ŚREDNIA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
171 |
czw, 18:30 04.06.2020 |
1 godz. 30 min. | grupa 3: NAJSTARSZA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
172 |
pn, 16:00 08.06.2020 |
1 godz. | grupa 1: NAJMŁODSZA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
173 |
pn, 17:00 08.06.2020 |
1 godz. 30 min. | grupa 2: ŚREDNIA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
174 |
pn, 18:30 08.06.2020 |
1 godz. 30 min. | grupa 3: NAJSTARSZA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
175 |
pn, 16:00 15.06.2020 |
1 godz. | grupa 1: NAJMŁODSZA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
176 |
pn, 17:00 15.06.2020 |
1 godz. 30 min. | grupa 2: ŚREDNIA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
177 |
pn, 18:30 15.06.2020 |
1 godz. 30 min. | grupa 3: NAJSTARSZA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
178 |
czw, 16:00 18.06.2020 |
1 godz. | grupa 1: NAJMŁODSZA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
179 |
czw, 17:00 18.06.2020 |
1 godz. 30 min. | grupa 2: ŚREDNIA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
180 |
czw, 18:30 18.06.2020 |
1 godz. 30 min. | grupa 3: NAJSTARSZA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
181 |
pn, 16:00 22.06.2020 |
1 godz. | grupa 1: NAJMŁODSZA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
182 |
pn, 17:00 22.06.2020 |
1 godz. 30 min. | grupa 2: ŚREDNIA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
183 |
pn, 18:30 22.06.2020 |
1 godz. 30 min. | grupa 3: NAJSTARSZA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
184 |
czw, 16:00 25.06.2020 |
1 godz. | grupa 1: NAJMŁODSZA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
185 |
czw, 17:00 25.06.2020 |
1 godz. 30 min. | grupa 2: ŚREDNIA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |
186 |
czw, 18:30 25.06.2020 |
1 godz. 30 min. | grupa 3: NAJSTARSZA |
Wieliszew, Sala nr 13 GCK |