Lista zajęć Przemaluj swój świat - Porcelanowe i szklane przedmioty

Przemaluj swój świat - Porcelanowe i szklane przedmioty

Dane podstawowe

Data rozpoczęcia
18.01.2020
Data zakończenia
18.01.2020
Czas trwania
01:30
Organizator
Dom Kultury "Praga" w Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy
Typ
warsztaty
Kategoria
sztuka ⟩ rękodzieło
Liczba uczestników
12
Wolnych miejsc
8
Wiek od
5 lat
Wiek do
105 lat

Opis

Nadajemy przedmiotom nowe życie! One też chcą być jedyne w swoim rodzaju, na nowo docenione, mają wszak swój charakter. A może coś im się dodatkowo od życia należy? Może czas dodać do nich nowe elementy? Samodzielnie zrobione? W ulubione motywy, wzory i kolory? Stara filiżanka, talerz, wazon, przestały nam się podobać, zyskają nowy wygląd, zabłysną nowym światłem! A wszystko to w duchu nowych recyklingowych czasów!

 

Zachęcamy do udziału całe rodziny oraz osoby indywidualne.

 

Przynieście własne przedmioty do dekorowania, np. porcelanowy lub szklany talerz, filiżankę ze spodeczkiem, kubek, cukiernicę, słoiczki na przyprawy, butelki o ciekawych kształtach itp.

 

Na warsztatach uczestnicy korzystając z pomocy instruktora dekorują przygotowane przedmioty zgodnie z upodobaniami, wybierają ulubiony rodzaj dekoracji kwiatowych, roślinnych, geometrycznych, abstrakcyjnych. Zadanie podzielone jest na etapy projektowanie, obmyślanie dekoracji, poznawanie techniki, sposobu dekorowania, kolejności czynności podczas malowania, doklejania wybranych elementów do przyniesionych przedmiotów.

 

prowadzenie – Beata Mikulik

Lekcje

# Data Dzień Godzina Czas trwania Temat Grupa Sala Miasto
1 18.01.2020 sobota 10:00 01:30 Dom Kultury Praga sala 6 Warszawa