Lista zajęć Joanna Maciąg CERAMIKA (Filia Zielona)

CERAMIKA (Filia Zielona)

Kategoria

sztuka / ceramika

Opis

Dzień i godzina zajęć: wtorki, godz. 17.00-19.00 (dzieci 6-11 lat)
                                   wtorki, godz. 19.00-21.00 (młodzież 12-15 lat)
                                   czwartki, godz. 17.00-19.00 (dzieci 6-11 lat)
                                   czwartki, godz. 19.00-21.00 (młodzież 16+, dorośli)
 
Wiek: 6-99 lat
Instruktor: Joanna Maciąg
Koszt: 95 zł/m-c
 
Miejsce: sala ceramiczno-językowa (II piętro)
Ośrodek Działań Twórczych "Zielona", ul. Wilanowska 3
Opis zajęć:
Na warsztatach ceramicznych nauczycie się jak z gliny stworzyć COŚ. Jak to COŚ ulepić profesjonalnie, żeby się nie rozpadło na kawałeczki. Jak pomalować angobą, żeby nie było nijakie. Jak fachowo wstawić do pieca, żeby nie ukruszyć. Jak to COŚ umiejętnie poszkliwić, żeby uwodziło blaskiem i kolorem. Jak to COŚ zaprojektować, żeby było użyteczne niczym durszlak na truskawki, albo zupełnie niepraktyczne - ale cieszące oko - jak figurka Barbapapy z siedmioma kończynami;)
Warsztaty obejmują obcowanie z naturalnym materiałem, jakim jest glina. Celem zajęć jest rozbudzenie wrażliwości plastycznej i estetycznej. Rozwinięcie zdolności manualnych, prześledzenie drogi jaką musi przejść kawałek gliny, aby stać się piękną formą dekoracyjną. Ponadto warsztaty te oferują także udoskonalenie umiejętności koncentracji i cierpliwości oraz rozwijanie poczucia przestrzeni i trójwymiarowości.
Kontakt ws. sekcji: (22) 506-51-57
 
                                    
                           
 
 

Instruktor

Pedagog w Stowarzyszeniu Rodziców i Przyjaciół Dzieci Niewidomych i Słabowidzących ”Tęcza”, gdzie na co dzień spotyka się z cudownymi osobami niepełnosprawnymi. Od wielu lat prowadzi warsztaty ceramiczne, wymienia inspiracje z uczniami ”Moracza”, dziećmi z edukacji domowej i innymi twórczymi mieszkańcami wesołowskiej dzielnicy. Jest prawdziwym włóczykijem, lubi gadać z dziećmi, psami i kotami.

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również